پیشنهاد معصومه ابتکار به پزشکیان: به جای «بانوی اول» از «دختر اول» استفاده کن

ایندیپندنت فارسی: معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهوری دو دولت روحانی با انتشار تصویری از زهرا پزشکیان، دختر مسعود پزشکیان، از او خواسته است مسئولیت‌های بانوی اول (First Lady) را با عنوان «دختر اول» بر عهده بگیرد.

ابتکار در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «با احترام به شخصیت مستقل و حق انتخاب خانم زهرا پزشکیان، نظر به «مادری» ای که در این ایام در حق پدر کردند و به یاد مادرش فاطمه و به پاس وجود دختران و جوانان عزیز ایران، چه خوب است عنوان و مسئولیت دختر اول را بپذیرند و همان وظایف First Lady را داشته باشند. »

رسانه‌های ایران نوشته‌اند که زهرا پزشکیان دارای مدرک فوق لیسانس پتروشیمی از دانشگاه صنعتی شریف است و در «شرکت جم» فعالیت می‌کند. همسر او، حسن مجیدی، کارشناس ارشد مالی و در همین زمینه فعالیت می‌کند.
+12
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  هرکی از معصومه ابتکار بانی ناامنی ایران (اعطای تابعیت به فرزندان اتباع خارجی) حالش بهم میخوره لایک کنه
  5
  100
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  بابا همین جمیله رو وردار، اسباب کشی هم نمیخواد کنه. یه خورده کیلومترش بالاست و کف اش افتاب دیده، ولی عوضش زبانش خوبه
  4
  88
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  نظرت چیه صیغه اش بشی اونوقت میشی صیغه ای اول؟
  2
  39
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  لیست پزشکانی که در طول تاریخ به ریاست جمهوری رسیدند:. 1:هیپوکراتیس(بقراط ): سال ۴۶۰ نا ۴۷۰ قبل از میلاد رییس جمهور یونان بود صاحب سوگند نامه معروف. ۲:سون یات سن:ربیس جمهور چین سال ۱۹۱۹ کشته شده توسط کمونیست ها. ۳:مهاتیر محمد:رییس جمهور مالزی متخصص اطفال. ۴:سالوادور آلنده:رییس جمهور سوسیالیست شیلی. مجبور به خود کشی توسط فاشیست های طرفدار آمریکا(پینوشه) متخصص زنان و نازایی. ۵:سالی بریشا:رییس جمهور آلبانی. دندانپزشک. ۶: مشهورترین پزشکی که فقط به اندازه ۲ ماه رییس جمهور آرژانتین شد. ارنستو چگوارا. چریک کمونیست آرژانتینی پزشک متخصص پوست و مو توسط دو سرباز بولیویایی. طرفدار آمریکا اسیر شد. و در حالیکه شلوارش را خیس کرده بود و دائما درخواست سیگار برگ می کرد اعدام شد. ۷:آرنولفو آریال:رییس جمهور پاناما . ۸:بشار اسد:رییس جمهور سوریه چشم پزشک(۱۴ سال است به خاطر خطرات احتمالی در یک‌جای ثابت زندگی نمی کند). ۹:رادوان کاراجیچ: رییس جمهور صربستان متخصص اعصاب و روان متهم به نسل کشی مسلمانان در دادگاه جنگی. ۱۰:جوسلینو کوبیچک:رییس جمهور برزیل متخصص پوست. ۱۱:آگوستینو. نتو:رییس جمهور آنگولا
  2
  19
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  از صد کیلومتری معلومه که همه، بازیگران سناریو نویسان گلوبالیست هستند. جن گیر ها و مرتبطین با یوفوها هم بطور گسترده از این جریانات خبیثه در تمام دنیا پشتیبانی می کنند، بطوریکه حتی در خانواده های مردم هم زنهای ولو بیسواد و روانی و کودن مسلط بر مردان قانونمدار و کاردان شده اند و جریان وقایع بطرز عجیبی به نفع آنها پیش می رود!
  4
  12
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  . ۱۱:آگوستینو. نتو:رییس جمهور آنگولا ارولوژیست. ۱۲:تابارز واسکوئز:رییس جمهور اروگوئه دندانپزشک. برکناری توسط کودتای آمریکایی. ۱۴:احمد سوکارنو:رییس جمهور اندونزی متخصص گوارش. کمونیست برکنار شده توسط کودتای آمریکایی. ۱۴:مسعود پزشکیان:رییس جمهور ایران متخصص قلب. هیچ کدام از ۴۶ رییس جمهور آمریکا. پزشک نبوده اند. همه رییس جمهور های شوروی و روسیه هم یا مهندس عمران شهرسازی بوده اند یا دکترای حقوق
  2
  14
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه
  معصومه احتکار! مافیای فساد و ضد ایران و ایرانی! تو حتی حاضر نیستی فرزندانت در جهنمی بنام جمهوری اسلامی زندگی کنند!
  6
  19
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.