خبرهایی درباره «شرک ۵»

العربیه: گفته می‌شود «شرک»، غول سبزرنگ، قرار است به زودی برای چندمین بار روی پرده سینماها ظاهر شود. او آخرین مرتبه در سال 2010 در سینما دیده شد و پس از آن به یک مرخصی طولانی رفت.

ادی مورفی، کمدین مشهور آمریکایی که در مجموعه فیلم‌های شرک نقش خر را بازی می‌کند، اخیرا فاش کرده است که در حال ضبط صدا برای «شرک 5» است. مورفی که از سال 2001 صداپیشگی خر را بر عهده داشته است، علاوه بر نام بردن از این فیلم، گفت فیلم جداگانه هم درباره شخصیت خر در دست ساخت است.

مورفی گفت که ضبط صدا برای شرک را پنج ماه پیش آغاز کرده است، و انتظار دارد تولید هر دو فیلم به زودی به پایان برسد، و شرک جدید احتمالاً در سال 2025 اکران شود. با این حال، دو کمپانی «دریم وُرکس» و «یونیورسال» که تهیه‌کنندگان این فیلم‌ها هستند، هنوز به طور رسمی تاریخی برای اکران آنها اعلام نکرده‌اند.

انتظار می‌رود بازیگران اصلی مجموعه فیلم‌های شرک یعنی مایک مایرز در نقش شرک و کامرون دیاز در نقش فیونا بازگردند. هنوز هیچ بازیگر جدیدی اعلام نشده است. جزئیات داستان شرک 5 نیز فاش نشده است. هنوز هیچ تریلر یا کارگردانی نیز برای فیلم اعلام نشده است.

مجموعه فیلم‌های شرک که بیش از دو دهه پیش شروع شدند، شامل چهار فیلم شرک و دو فیلم گربه چکمه‌پوش (با صدای آنتونیو باندراس) هستند که از شخصیت‌های فیلم‌های شرک است و بعدا در همان دنیای شرک قهرمان ماجراهای خودش می‌شود.

در جریان فیلم‌های اصلی، شرک که یک غول سبزرنگ با لهجه اسکاتلندی است و در باتلاقی زندگی می‌کند، باید با کلیشه‌های ژانر فانتزی کلاسیک دست و پنجه نرم کند تا پرنسس فیونا را از چنگال شوالیه‌های خوش‌ظاهر اما بدطینت نجات دهد.

شرک و فیونا بعدا با هم ازدواج می‌کنند و با کلیشه‌های ژانری بیشتری درگیر می‌شوند. این فیلم‌ها نزد مخاطبان و منتقدان بسیار محبوب هستند و تاکنون مجموعا بیش از 1.6 میلیارد دلار فروش داشته‌اند.
+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.