پیام شاهزاده رضا پهلوی: راه رهایی شما از صندوق‌های رای قلابی رژیم نمی‌گذرد

ایندیپندنت فارسی: شاهزاده رضا پهلوی با انتشار پیامی ویدیویی با تمجید از مشارکت نکردن بخش عظیمی از مردم ایران در دور نخست انتخابات ریاست‌جمهوری چهاردهم گفت که این «نهِ قاطع و آگاهانه شما به جمهوری اسلامی و مضحکه انتخاباتش» به «این رژیم اهریمنی و نامشروع» ضربه‌ای مهلک وارد و «صفوف میهن‌پرستان و آزادیخواهان را متحدتر» کرده است.
براساس آمار رسمی که وزارت کشور جمهوری اسلامی از مشارکت عمومی در انتخابات منتشر کرده‌است تنها ۳۹ درصد از واجدین شرایط رای داده‌اند. این در حالی است که تردیدهای جدی در مورد صحت همین آمار رسمی هم وجود دارد.

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه پیامش به تقلای جمهوری اسلامی برای فریب مردم و کشاندنشان پای صندوق رای در دور دوم انتخابات اشاره کرد و گفت: «رژیم درمانده، همه نیروها و ابزارهایش را به خدمت گرفته‌ است و با برپایی کارزاری مبتنی بر فریب و ترس، تلاش می‌کند مردم را به پای صندوق‌های قلابی رای در دور دوم سیرک انتخابات خود بکشاند، و از این طریق، دست‌کم بخشی از شکست بزرگی را که متحمل شده‌، جبران سازد.»

 به باور ولیعهد ایران «بنیان این کارزار فریب و ترس، همان دروغ تکراری بد و بدتر است. اما آیا بعد از چهار دهه آزمون و خطا، برای مردم ایران، اساسا بد و بدتری هم وجود دارد؟»

شاهزاده رضا پهلوی در بخش دیگری از پیامش به جنایات متعددی که جمهوری اسلامی در طول دوران حکمرانی‌اش مرتکب شده است، پرداخت و این سوال را مطرح کرد که «آیا بعد از چهار دهه آزمون و خطا، برای مردم ایران، اساسا بد و بدتری هم وجود دارد؟»

شاهزاده رضا پهلوی در بخشی از پیام خود با اشاره به سابقه مسعود پزشکیان گفت: «فردی نامزد اصلاح‌طلبان و اعتدالی‌هاست که در کارنامه‌اش پاکسازی‌ها و اعمال غیرقانونی حجاب اجباری در بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها در همان هفته‌های اول بعد از بهمن شوم ۵۷ را دارد و به آن افتخار هم می‌کند.»

شاهزاده رضا پهلوی همچنین با اشاره به موارد مختلف از جمله رانت و فساد، بحران اقتصادی و افزایش جمعیت زیر خط فقر، فیلترینگ اینترنت و سرکوب تاکید کرد: «هدف هر دو جناح جمهوری اسلامی چپاول بیشتر منابع و ثروت مردم و برداشتن سهم بیشتر از سفره انقلاب است.»

در پایان این پیام، شاهزاده رضا پهلوی از کسانی که در دور نخست انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کرده‌اند خواست تا به اکثریت مردم ایران بپیوندند:

« خطابم به آنهایی است که با هر دلیل و توجیهی، چه از روی ترس و استیصال، چه از روی امید، در دور نخست این سیرک انتخابات شرکت کردند: ترس و امید واهی را کنار بگذارید، و به اکثریت قاطعی بپیوندید که روز هشتم تیرماه امسال، آگاهانه و شجاعانه، به جمهوری اسلامی نه گفتند و آن همبستگی ملی شکوهمند را به نمایش گذاشتند. به خانواده‌های جاویدنامان انقلاب ملی ایران از دی۹۶ تا آبان۹۸ تا خیزش مهسا بپیوندید. در کنار زندانیان سیاسی از طیف‌های مختلف بایستید. نگذارید به نام شما و به پشتوانه‌‌ رای شما، جوانان و کودکان‌مان را به قتل برسانند. نگذارید به نام شما و به پشتوانه‌ رای شما، ثروت ملی ما را خرج تروریست‌ها و جنایتکاران در غزه و لبنان و سوریه و عراق و یمن کنند و منطقه و دنیا را به جنگ و آشوب بکشانند. نگذارید به نام شما و به پشتوانه رای شما، قیمت آب و نان و بنزین را افزایش دهند. گرگها را به حال خود رها کنید. بگذارید همدیگر را بِدَرَند. در این سیرک مضحک مشارکت نکنید. جمعه‌ پیش رو، با خانواده و دوستان به پارک‌ها و گردشگاه‌ها، به سواحل یا ارتفاعات بروید و این پیروزی ملی را با هم جشن بگیرید. راه رهایی شما نه از صندوق‌های رای قلابی رژیم که از تداومِ ایستادگی و مقاومت مدنی می‌گذرد.
+305
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  امیدوارم اکثریت خاموش و بی تفاوت هم به این واقعیت پی ببرن. شرکت نکردن تو انتصابات به تنهایی کاری انجام نمیده. باید دید اکثر مردم شهرستان و ترکا و بقیه چه فکری می کنن.
  7
  88
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  مُصی ، پیدات نیست ، کم کار شدی ! اون پالون مروارید دوزت رو ، بگیر پشتت و بدو که از عزرائیلت خبر اومده !! همونطور که همیشه تکراری قرقره میکنی ، بگو بینیم ، شاخزاده پالونی و در ادامه مزخرفات همیشگی دیگه ! راست راستی خجالت نمیکشی ، با این سن ....پیره گی همیشه تکراری بلغور میکنی ! اگر عقل خودت نمیکشه خوب از دیگران کمک بگیر و چیز جدید بگو !!
  53
  94
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران
  حالا زمان آن است که ایرانیان متحد و یکپارچه با نه به جمهوری ننگین به جنگ اسلام و مسلمانان جنایتکار بروند و ایران را یک بار برای همیشه از شر این دین اهریمنی و مزدوران آن رها سازند
  64
  66
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  تا وقتی انسانهای نادان مثل مصدق روحت شاد درصف سینه زنان این رژیم هستند ،۴ درصد واقعی به ۴۰ درصد تقلبی صعود میکند
  14
  58
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  Momijii - توکیو، ژاپن
  تو خودت تو صفحه نانوایی تل آویو سایبری شدی پالان طلب! برو اول اونی که زاییدی رو بزرگ کن بعد به فکر دومی باش! :))))))
  52
  7
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  توی دانا فقط به من بگو چرا بین اینهمه فعال سیاسی داخل و خارج رژیم فقط این شاخزاده مفتخور باید یه چنین پوشش رسانه ای گسترده ای به ویژه از طرف انگلیسیها داشته باشه؟ یادت رفته پدربزرگ و پدر همین تخم دیکتاتور هم کودتاچی و دست نشانده انگلیسیها بودن؟
  56
  13
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  با سلام ، خوشم میاد وقتیکه چیزی نمیدانی می پرسی . هر انتقادت قبول ولی کلمات را درست ادا کن . من قبول میکنم که پدر بزرگش را انگلیسیها آوردن ولی او خودش انگلیسی نبود . اما آیا خودت قبول میکنی که آخوند خودش یهودی و انگلیسی است ؟ آیا باور داری که پدر احمدی نژاد وخودش یهودی بودند ؟ دشمن واقعی ایران اینهاهستند نه آنکسی که کشور را نجات داد ومردم را با سواد ، کشور را مترقی کرد . کدام فعال سیاسی را شما سراغ داری که دلش بسمت ایران است ؟ آن فعال سیاسی که جاسوس است یا دزد و یا احمق و سود جو؟ اینها همان فاحشه های سیاسی هستند بدتراز ظریف و غیره . همان فعالان سیاسی کشور را نابود کردند و با ساختن دروغهای بزرگ و کوچک از نویسنده ایی که در رودخانه غرق میشود تا آن نویسنده ای که بخاطربیماری دست به خودکشی میزند را شهید میسازند ؟ نمی خواهم نام افراد سیاسی که میگویی برایت بازگو کنم ولی هیچکدام از آنها قابل مقایسه با همین پسر مفتخور و شاخزاده که میگویی نیست . آنان مگسانند دور شیرینی ولی همین شاهزاده به دنبال هویت ایرانی بودنش و نجات مردم و کشور از دست دشمنان واقعی ایران است
  8
  37
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  راه رهایی ملت ازدست خودت رو هم میگفتی.بد نمیشد.8دقیقققه حرف موفت زدی.بیانیه پشت بیانیه.سیوپنج سال لال.دوساله فکرکرده براش ریختن بیادشاه بشه.هفته بهد نوبت یاسیمین کع بیانیه بده.اونم ربطش بدن به مناسبت کج شدن قبریکی از اون خودکشی کرده ها.اینا حتا به کسیکه براشون جاده هراز وکاخ شاهی رو ساخت رحم نکردن.به ملت رحم کنن??اسمه اون ارمنی بنده خدا لوون پالانچیان که جاده ساخت اشنا نیست براتون??
  34
  2
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  چلیپا - جزایرسلیمان، جزایر سلیمان

  چرا بخاطر یادی از حمله وحشیانه.ناو وینسنس امریکایی به مسافران هواپیمای ایرانی برفراز خلیجفارس.که دیروزیاپریروز بود یاد نکردی از قربانیانه اون حمله.??اونا آدم نبودن??اگع نکردی پس.شما شیطانیدوازشیاطین دفا میکنین.آدم نیستین.
  33
  2
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  ۱. رضاخان در سوم اسفند ۱۲۹۹ به کمک و دستور انگلیسیها کودتا کرد و سلطنت مشروطه احمدشاه قاجار رو تبدیل به مطلقه پالانی (بقول شما پهلوی) کرد و تمام سنت‌های نیم بند دموکراتیک مشروطه رو ظرف ۱۶ سال نابود کرد. بسیاری از اصلاحات رضاخان ریشه در طرحهای دوران مشروطه داشتند (مثل اصلاحات قضایی و اداری) و یا در جهت منافع استعمار انگلیس بودند( مثل راه آهن). ۲ ممرضا پالانی در ۲۸ مرداد ۳۲ با کمک مستقیم و اثبات شده آمریکا و انگلیس دولت ملی مصدق رو سرنگون کرد و باز هم رژیم دیکتاتوری مطلقه پالانی رو برای ۲۵ سال یعد تحکیم کرد. بسیاری از اقدامات او در واقع در جهت منافع غرب بود نه مردم ایران(مثل خرید افراطی و بیش از حد سلاحهای پیچیده و گران غربی). ۳. شبکه لندنی منوتو یکی دو سال بعد از شروع جنبش سبز راه افتاد و در ابتدا تاحدی به ظاهر از اعتراضات مردم حمایت کرد. اما بعد از چند سال وقتی با پخش برنامه های سرگرم کننده وهزینه پول فراوان مخاطب جمه کرد، به تدریج تغییر گرایش داد و با پخش مستندهایی که در اونها از آرشیو صدا و سیما!استفاده شده بود، از رضا پالانی حمایت کرد. شاخزاده بجز تخم تخم دیکتاتور بودن چه کار کرده؟!
  35
  6
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  تو حماقت خودت بمون مصدق روحت در عذاب و عین طوطی حرفهای صدا و سیما رو بلغور کن مثل پیره زنها بشین از پنجاه سال پیش حرف بزن و غرغر کن. ماشاالله شماها روتون از سنگ پای قزوین هم بیشتره در حالیکه ره خرشون نوکری روسیه و پادویی چین رو میکنه دائم میگن شاه و رضا شاه نوکر آمریکا بودند در صورتی که چشماشون رو بر روی پیشرفت ایران در دوره پهلوی می‌بندند الحق امثال شما باید هم آخوندها تو سرشون بزنند و ازشون سواری بگیرند و گاهی یک تکه استخوانی بندازن جلو شون که بعنوان سایبری برا ملاها دم تکون بدند
  2
  27
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  از نظر اطلاعات عمومی خیلی نادان و بیسوادی . آن بخاطر تحصیل در ایران و شستشوی مغزی است . اول ، رضا شاه یک ناجی بود وهیچ عملش به نفع انگلیس نبود بلکه برای ایران و نجات ایران بود . خوب بود که قبل از قلم پراکنی و فحاشی از تاریخ دوران قاجار و اوضاع ایران کمی مطالعه میکردی . اگر راه آهن به نفع انگلیس بود چرا آنرا وسعت می دهید و با آن مسافرت میکردید ؟ بهتر نبود همان موقع تحریم می کردید ؟ شماها که هر چیزیکه برایتان فایده نداشت راحرام می کردید . دوم خود آمریکا هم قبول داره که در کودتا بر علیه مصدق کمک کرد و شاه را باز گرداند . همینکار را سال ۵۷ انجام داد و خمینی را آورد . کدامین به نفع مردم و ایران بود ؟ اماخرید سلاح و همکاری ، اگر آنها بد بود چگونه ایران توانست تا ۸ سال در جنگ مقاومت کند ؟ اما سوم ، پسر جان خیلی از مرحله پرتی و نمی دانی که مخارج شبکه منو تو از جیب خود شما و دولت ایران بود و رژیم ازان کارها زیاد انجام میدهد . بعضی از همین اپوزیسیون از دولت ایران پول و اطلاعات می گیرند ، فیلم و نوشته ها هم جزوی ازهمان اطلاعات هستند .برای نمونه پول و اطلاعات به امثال امید دانا و علیزاده ها
  3
  25
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  چی شد یهو افسار پاره کردی؟!
  28
  7
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Sichan - اسلو، نروژ

  با اینکه به شدت رضا خان دوست دارم انسان وطن پرست و دل دار، ولی زره ای جرعت و شهامت در دل پسرش و نوه اش دیده نشد. حیف. اقای پهلوی یکم از پدر بزرگت یاد بگیر شهامت را.
  24
  4
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  حالا دیدی ظرفیت بحث بدون توهین رو نداری پالان طلب؟! اربابات یکی از یکی فاسد آر وبی غیرت تر بودن. از رضاخان قاتل بگیر تا ممرضای شوهردار و شاخزاده بی غیرت! خودتم اگه کیس پناهندگیت نبود الان نون خالی هم نداشتی کوفت کنی! خاک باغچه تو سرت!
  23
  7
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  احمق جان ، من توهین کردم یا تو ؟ یهو وحشی شدی ریسمان پاره میکنی ؟ قبلاهم بهت گفته بودم که تو آدم بشو نیستی . صحبت کردن با آدمهای مترجع و خرفت بیفایده است. برو شیر تو بخور نادان تا عاقل بشی ، شاید نصیب طوسی نشی
  6
  20
  ‌پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  .... نزن سایبری دوزاری
  3
  16
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  احمق اونیه که... که اول تفاله جامعه ایران بشی. بعدشم با کیس پناهندگی رسوای اونجوری فرار کنی بری یه جامعه دیگه رو هم با اون افکار گند و کثافتت به لجن بکشی. تو برو ....
  18
  6
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  شاخزاده رضا گلابی اونقدر بی سواد و غربتیه که به ارتفاعات میگه ارتفاهات!!!
  18
  7
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  تو و امثال تو آنقدر .... هستید که احتیاجی به گفتگو نیست . بهتر که بری سراغ طوسی تا هدایتت کنه . شاخ به چیزی میگن که از دوری امثال .... . شاهزاده آنکسی است که فرزند شاه باشد ، اما تو ....کی هستی اینجا دنبال آن نگرد .قبلا بهت گفتم نفهمیدی چون عقل درست و حسابی نداری
  7
  16
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  شاخزاده غلط خورد با توی پالان طلب غربتی!....
  16
  6
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  نگفتی چرا یهو افسار پاره کردی؟! بهت پارچه قرمز نشون دادن؟!
  19
  6
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  اگر پسمانده شاهزاده نصیبت نشد گریان مباش ، بروپی رهبرت گدایی کن . پسمانده همان ...... نوش جونت
  6
  14
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  بیشعوری و نادان مثل آدم نمیتونی جواب بدی وقتی جواب نداری که بدی باید مثل خر لگد بندازی و مثل سگ پاچه بگیری‌(البته بلانسبت خر و سگ)
  3
  14
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  خود شاخزاده داره پسمانده های تام مورلی رو میخوره باهوش! تو هم ازش یاد بگیر. بلکه یه استخونی هم نصیب تو شد!
  15
  6
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  پول میگیری برای .... کردن با ساندیس مجانی . برای خوردن و لیس زدن چلو کاب و بستنی که گیرت نمیاد . پسمانده همراه با .... مجانی تو دیگران نوش جونت
  6
  11
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  متاسفم برات، استخوان تو ایران ارزش داره ولی مثال تو بی ارزش ترین ....یعنی پشیزی نمی ارزید
  6
  11
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  بگو چرا یهو افسار پاره کردی؟ هورمونات بهم خورده؟!
  11
  5
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  تو با این وضعی که من میبینم به پشگل هم راضی میشی چه برسه به استخون!
  11
  5
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  مگر از گرسنگی میتونی ببینی ؟ پشکل را برای خودت ذخیره کن چون روز فرارتان نزدیک است . مثل رهبرت خیلی احمق و نادانی
  5
  10
  جمعه ۱۵ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  من که سر جام نشستم. این تویی که فرار کردی پالان طلب! اگه...
  9
  6
  شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  میگم که هنوز بچه نادان و احمقی بیش نیستی همینه . ندیده قضاوت میکنی و ندانستنه جون ناچیز و بی ارزشت را یک روز برباد میدی. سگم بهتراز تو میفهمه و شعورش بیشتر از توست . قبلا هم گفته بودم سالها قبل هنوز بدنیا نیامده بودی و شاید پدرت شیر خواره بود از ایران رفتم . دارای سه ملیت هم هستم تا چشمت دربیاد یا اونجات بسوزه . برای من فرق نداره در مملکتی که زندگی میکنی خوشی یا نه ، ولی اندوه من بدبختی و رذالت شماهاست که یک مشت دزد و دروغگو عقلت را ربودن و با شتشوی آن از یک انسان دوپا مانند حیوان ۴ پا در زنجیرت نگه داشتند
  3
  7
  شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  ....خودتی دروغگو. مگه تو نگفتی من ساکن ایرانم فراری گلابی؟! خاک....
  6
  5
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  ....شاخ و دم نداره و دروغگویی هم از شماها بر میاد. من کجا گفتم ساکن ایرانم ؟ گفتم رفت و آمد میکنم . دفعه قبل گفتم روز جمعه بیا میدان شهیاد نیامدی . من اکثرا مسافرت بودم ولی حالا با این سن کمتر . هنوز خیلی بچه ایی و کودن ولی خام ارتجاع
  5
  6
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  کی گفتی رفت و آمد میکنم دروغگو ؟! بیچاره اون کشورهایی که به توی انگل پاسپورت دادن. یعنی الان غربتی ضربدر سه هستی پالان طلب؟!
  6
  5
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  انگل هایی مثل تو از رژیم پول میگیره مدان انجا شر و فر بنویسه . بنویس تا اونجات پاره شه . مفتخور جانی
  4
  5
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  پاره شدن که سرنوشت همه شما پالان طلبهاست. از خود ممرضا پالانی گرفته تا توی مافنگی لب گور!
  5
  4
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.