سخنان صریح طیب نیا فرمانده اقتصادی پزشکیان درباره FATF و مانع تراشی جلیلی

سخنان صریح طیب نیا فرمانده اقتصادی پزشکیان درباره FATF و مانع تراشی جلیلی / در دوره خودش می‌گفت عضو FATF شویم، اما در دولت دیگر مخالفت می‌کرد انتخاب: طیب نیا، فرمانده اقتصادی تیم پزشکیان گفت: هدف اول من از پیاده کردن برنامه مبارزه با پولشویی مبارزه با فساد در ایران بود؛ هدف دوم نیز این بود که از لیست سیاه اف ای تی اف خارج شویم، با بودن در لیست سیاه تعاملات ما با خارج از کشور دچار محدودیت می‌شود، درآمدهای نفتی را هم نمی‌توانیم متنقل کنی.

به گزارش انتخاب، طیب نیا افزود: عده ای دوباره با دست خود کشور را وارد لیست سیاه کردند.

رئیس کل بانک مرکزی ترکیه به دلیل خروج از لیست خاکستری گفت باید جشن ملی بگیریم، ما تنها کشوری هستیم که قبل از اجرای برنامه اقدام از لیست سیاه خارج شدیم، ولو به صورت تعلیق؛ این شایسته تقدیر بود نه اینکه عده ای به خاطر اینکه در دوران روحانی انجام می‌شود ناراحت شوند.

چرا شخص بزرگواری که در دوران مسئولیت خودش می‌گوید عضو شوید، امروز نمی‌گذارد الحاق ما به تصویب برسد/ اگر در لیست سیاه باشیم نمی‌توانیم از مزایای لغو تحریم بهره بگیریم.

 در شرایط تحریمی بیشتر نیاز داریم در لیست سیاه نباشیم، مگر می‌خواهیم جرائم سازمان یافته کنیم؟ بیش از هر کشوری هم از تروریسم آسیب دیدیم، برترین شخصیت این مملکت یعنی آیت‌الله دکتر بهشتی را در این مسیر از دست دادیم، چرا باید متهم به حمایت از تروریسم شویم؟

 عده ای با اقدامات بیجا، زمینه برگشت مجدد مارا به این لیست چیدند.
+24
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  آخه جلیلی هم آدمه !؟ جلیلی از بیت و سپاه خط میگیره و سیاستهای رذیلانه و چپاولگر و ضد ایران و ایرانی اونها رو پیش می بره ! به معنی واقع کلمه عروسک خیمه شب بازی در دست خواجه مجتبی و بابای مفعول و دیو*شه !!
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  آخه تحفه مگر به اراده تو یا پزشکیان هست خوبه خودش هم میگه در زمان روحانی جلوشون رو گرفتند اون هم به یک دلیل چون میخواهید به گروهای نیابتی تروریستی خودتون پول بدهید
  5
  15
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک
  وای به حال مردمی که باز هم گول این سخنان فریبنده و بخورند اینها دلقکهای خامنه ای هستند و هیچکاره فقط برای پاره ای استخوان واغ واغ میکنن
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  *ایران* - تهران، ایران
  حکایت انتخابات در ایران حکایت اون قزوینی بود که به پسربچه گفت:. تاس بنداز اگر یک تا پنج اومد من می ک ن م ت. پسره پرسید اگر شیش اومد چی. گفت جایزه داره، میتونی دوباره بندازی. حالا اگر فکر میکنید تاس انداختن حداقل کاری است که در جهت تعیین سرنوشت خود دارید انجام میدید. بفرمایید!!. این شما و این تاس
  7
  16
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  زشت ترین کثیف ترین و رذل ترین کمدی تاریخ با شرکت نسلی از حاصل جفتگیری چند حیوان مردارخوار با هیولا....😡🤬
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  خوب سیاه روزی ملت نان ماست.
  3
  11
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.