اسرائیل پس از دستور تخلیه، خان‌یونس را بمباران کرد

ساکنان خان یونس با هر وسیله‌ای در حال فرار از شهر هستنددویچه وله: ارتش اسرائیل روز سه شنبه ۲ ژوئیه (۱۲ تیرماه) پس از صدور دستور تخلیه به ساکنان شهر خان یونس در جنوب نوار غزه، این شهر و اطراف آن را بمباران کرد. به گفته ارتش اسرائیل، در مرکز نوار غزه دو سرباز اسرائیلی کشته شدند.
ارتش اسرائیل روز سه شنبه ۲ ژوئیه (۱۲ تیرماه) و پس از صدور دستور تخلیه به ساکنان شهر خان یونس در جنوب نوار غزه، این شهر و اطراف آن را بمباران کرد.
ساکنان خان یونس در حال فرار از شهر پس از دستور تخلیه ارتش اسرائیل، ۲ ژوئیه ۲۰۲۴منبعی در بیمارستان این شهر گفت که در اثر این حملات "هشت نفر کشته و بیش از ۳۰ نفر زخمی" شدند.

این بمباران پس از حملات موشکی به جنوب اسرائیل در صبح روز دوشنبه اول ژوئیه (۱۱ تیرماه) انجام شد؛ حمله‌ای که سازمان تروریستی جهاد اسلامی مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

آژانس امدادرسانی سازمان ملل متحد برای فلسطینی‌ها (اونروا) تخمین می‌زند که دستور تخلیه برای حدود "۲۵۰ هزار نفر از ساکنان فلسطینی" صادر شده است.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که از روز دوشنبه حدود "۳۰ هدف تروریستی" را در سراسر غزه مورد حمله قرار داده است.

در بیانیه ارتش آمده است: «در منطقه شجاعیه تعدادی از شبه نظامیان فلسطینی کشته شدند و ده‌ها زیرساخت تروریست‌های حماس از جمله ورودی تونل‌ها نابود شدند.»
+65
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Homeland - هلسینکی، فنلاند

  کاشت ، داشت ، برداشت ، فعلا شخم بزنید و علف های هرز رو از بین ببرید تا بهار آینده یک زمین پر برکت داشته باشید
  6
  40
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  دستش درد نکنه،با وجود بسیج اسلامیستهای متحجر در سراسر جهان و تبلیغات سنگین و دروغ های وقیحانه شان در شبکات اجتماعی و جوامع غربی آنهم با حمایت چپگرایان ،اسرائیل بسیار مصمم و اصولی و با اعلام تخلیه برای به حداقل رساندن آسیب به غیرنظامیان ،عملیات ناتوان سازی تروریستهای حماس را پیش میبره.
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  با خاک یکسان کنید اینان انسان نیستند حیوانات لاشخور هستند
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.