رسوایی جدید ستاد سعید جلیلی: مشاور جلیلی زنان بدون روسری را فاحشه خواند

بعد از صحبت‌های خانم گودرزی، این بار توئیت ثابتی درباره پوشش زنان کشورمان جنجالی شد به طوری که زنان بدون روسری را فاحشه خواند.

عصر ایران نوشت: این توئیت امیر حسین ثابتی، نماینده مجلس و مشاور سعید جلیلی است که زنان بدون روسری را بدتر از فاحشه ها می‌داند و نگاه واقعی جریان پایداری را درباره پوشش زنان بیان می‌کند. او همچنین آن‌ها را متهم کرده که پول می‌گیرند تا روسری بردارند و جامعه را به لجن بکشند.

البته نماینده جلیلی - مریم اشرفی گودرزی - گفته است زنان و دختران نگران نباشند، زیرا آن‌ها را به خاطر موضوع حجاب شلاق نخواهیم زد و فقط تنبیهات ملایمی (!) مانند بردن به یک جای خاص برای اخذ تعهد، جریمه نقدی و زندان خواهیم داشت.

پزشکیان چند روز پیش با تاریک خواندن طرح نور مخالفت خود را با گشت ارشاد برای چندمین بار به طور علنی بیان کرد و گفت: این برخورد‌ها با زنان و دختران گناهی بزرگ است که هیچ مبنای دینی ندارد و باید جمع شود و من تضمین می‌دهم تمام قد مقابل این موضوع بایستم.

او قبل‌تر و به ویژه در ماجرای مرگ مهسا امینی هم در مجلس و صدا و سیما از وجود گشت ارشاد و نحوه رفتار با زنان و دختران ایرانی به خاطر نوع پوشش انتقاد کرده و مورد هجمه اصولگرایان قرار گرفته بود.
+9
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چه ه اش داد میزنه که مثل اربابش ، یک فاحشه زاده است با صدها پدر ناشناس !
  5
  51
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  فرهنگ و طرز فکر اسلام همینه.بسته به تعبیر اشخاص یک مقدار بالا یا پائینش. بالا برید پایین بیایید،دلیل حجاب که مسلمانان سر میکنند همین طرز فکره.حالا باز آزادی بدید به این بیماران.
  3
  45
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  داره در باره مادرش حرف میزنه به دل نگیرید
  2
  43
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  حالا اگر از مردم ایران که مرتب دارید بهشون توهین میکنید صرفه نظر کنیم پوفیوز تو داری به میلیون ها زن چه غیر مسلمان و چه مسلمانی که لچک سر نمیکنه توهین میکنی فقط یک بچه مزلف میتونه اینقدر وقیح باشه
  2
  39
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  جالب این است که طلبه‌ها "ک.." و چپ نما حوزه علمیه شعبه سایت یوکی. آنجا مبارک را سه روز پاره کرده . که مخالفت شدید بعضی‌ از هم وطنان با ری دهندگان در خارج از کشور را به سلطنت طلبان ربط دهند. آقا دمکراسی است چرا نمی‌‌گذارید مردم ری آزاد دهند ؟ به کسانی که سه نفری در وانت با چماق به سر نیکا زدند .لخت کردند در حالت اغما به تجاوز کردند.از روی پشت بام به پاهین پرتاب کردند. طرف می‌‌گوید آقا چه را نمی‌‌گذارید ملت ری آزاد بدهند ؟ پای آخوند که وسط آید. لطیف می‌‌شوند. حالا هم که روز روشن می‌‌گویند چه ری بدهید چه ری ندهید بدون حجاب فاحشه هستید. دیدی از قماش پیرزن‌ها یکی‌ صداش در بیاد؟ . غصه ماتحت هالو را می‌‌خورد ولی سرنوشت نیکا مهم نیست. مهم نفرت از پهلوی است. اگر به قیمت خوابیدن در زیر شیخ باشد.البته ایشون بی‌ دلیل هم نمی‌‌گوید. یک بار فاحشه آخوند همیشه فاحشه آخوند. سرنوشتی است که از آن نمی‌‌توانید فرار کنید.
  3
  25
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  فرق تازی و اعتقادش با ایرانی ! اونم بعد هزار و چهارصد سال تلاش برای تبدیل ایرانی به تازی . یه قانون از یه سیاره دیگه آوردن رو کره زمین پیاده کنن . بعد هزار و چهارصد سال تلاش و کشتار و اجبار ، فقط تو ایران تونستن اجرا کنن و در افغانستان
  5
  18
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  یک کلام هم از قوم لواط کار باجناقگرا. بیا برو همین کاربر (فاطی کپک کپنهاک) رو بردار برو بشینین با هم تفریح کنین انقد جوش نزن. به قول محمود آب باجناقت رو بریز همونجات که میسوزه. فهمیدین هزار و چهارصد سال تلاش و کشتار برای تبدیل ایرانی ها به تازی ها بی نتیجه موند سوزش گرفتی چرا داد و بیداد میکنی . بیا این (فاطی کپک کپنهاگ) رو دادیم برید با هم قلمان بازی کنین 😁😁
  5
  19
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.