بالا گرفتن شایعات پیرامون جدایی بن افلک و جنیفر لوپز

افلک و لوپز دوستان دوران جوانی هستند که پس از فراز و نشیب‌های بسیار و ازدواج‌های ناموفق، در ژوئیه 2022 بالاخره با هم ازدواج کردند.العربیه: منابع آگاه به رسانه‌های آمریکایی گفته‌اند که بن افلک و جنیفر لوپز از هم جدا شده‌اند، و افلک از خانه مشترک‌شان اثاث‌کشی کرده و در یک مسافرخانه زندگی می‌کند. لوپز فعلا در عمارت 60.8 میلیون دلاری‌شان در بورلی هیلز لس‌آنجلس مانده است، اما آنها قصد دارند این عمارت را بفروشند.

افلک، هنرپیشه مشهور هالیوود و بازیگر فیلم‌هایی همچون «شکسپیر عاشق» و «ویل هانتینگ خوب»، و لوپز، خواننده و بازیگر مشهور، دوستان دوران جوانی هستند که پس از فراز و نشیب‌های بسیار و ازدواج‌های ناموفق، در ژوئیه 2022 بالاخره با هم ازدواج کردند.

منابع نزدیک به این زوج سابق گفته‌اند که افلک وسایلش را قبل از بازگشت لوپز از تعطیلات ایتالیا از عمارت خارج کرد، که نشانگر جدایی قطعی آنهاست. آنها می‌گویند لوپز دل‌شکسته است، چون خیلی دوست داشت این ازدواج ماندگار شود.

شایعات درباره جدایی این زوج ابتدا زمانی قوت گرفت که آنها به مدت 47 روز با هم دیده نشدند. آنها از آن به بعد کمتر در انظار عمومی با هم ظاهر شدند. لوپز اخیراً اعلام کرد تور موسیقائی‌اش را لغو کرده است تا زمان بیشتری را با خانواده و دوستان نزدیکانش بگذراند.

دو طرف به‌رغم جدایی در رویدادهای خانوادگی مانند جشن فارغ‌التحصیلی فرزندان افلک از همسر سابقش با هم دیده شده‌اند. لوپز در روز پدر با یک پست اینستاگرامی از افلک قدردانی کرد که پدر خوبی برای فرزندان‌شان بوده است.

به گفته منابع، افلک تلاش کرده است در بحبوحه این جدایی روی کار خود تمرکز کند. او بیشتر وقتش را در دفترش می‌گذراند و روی پروژه‌های مختلف کار می‌کند. او در حال حاضر از طریق شرکت فیلمسازی خود مشغول تولید فیلم «حسابدار 2» است.

لوپز نیز که در همان ساختمانی که دفتر افلک قرار دارد، دفتر دارد، به طور روزانه به آنجا سر می‌زند و روی کار حرفه‌ای خود متمرکز بوده است. او در این مدت در فیلم «غیرقابل توقف» ظاهر شده است، و خود را برای بازی در اقتباس موزیکال «بوسه زن عنکبوتی» آماده می‌کند.
+1
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.