مصطفی مهرآیین، جامعه‌شناس: ما آیت‌الله خمینی را تجربه کردیم، شما ما را از جلیلی می‌ترسانید؟

توانا: بخش‌هایی از سخنان مصطفی مهرآیین جامعه‌شناس در مناظره با بیژن عبدالکریمی درخصوص مشارکت یا تحریم انتخابات: «می‌گویند ازجلیلی می‌ترسیم ایشون طالبان هستند…ما مگر بزرگتر از جلیلی یا طالبان نداشتیم؟ ما یک رهبر ولی فقیه مطلقه کاریزماتیک دارای عنصرالهی بسیار متنفذ بر روح و‌ روان مردم به اسم آیت‌الله خمینی تجربه کردیم. ما را از جلیلی می‌ترسانید؟»

 
+82
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  جناب سروش( فیلسوف جهان اسلام که که خمینی را نابغه میدانست و در کشتار دانشجویان در انقلاب فرهنگی نقش ویژه ای داشت ) باز هم دودوزه بازی کرد و در سخنانش از سویی خواست نظام در کلیت خود عوض شود و از سوی دیگر خواست در انتخابات شرکت کنند و از میان دو نفر آفتابه دار نظام یکی را انتخاب کنند. او ادامه داد که راه دیگری جز انتخاب در چارچوب نظام دیکتاتوری نداریم. بقول مولوی. عاشقم بر قهر و بر لطفش بجد/. بوالعجب من عاشق این هر دو ضد.
  1
  27
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  سهراب هیچستانی - لاهه، هلند

  با پوزش این نظر درباره عبدالکریم سروش بود که از مردم خواست در انتخابات شرکت کنند. ای کاش در این سایت گزینه ای بود تا بشود نظر داده شده را تصحیح کرد.
  2
  22
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  پاک ری* به ذات و ماهیت شورش پنجاه و هفت و ظلم مطلقه علیل وقیح و بیش از چهار دهه حکومت مستبدین دینی ، که مردم رو رعیت و بنده و خودشون رو صاحب مال و جان و هستی این مردم و مملکت می شناسند !! فرداس که سر از اوین دربیاره ! ولی درود بیکران به شخصیت بزرگ و تأثیرگذار این استاد جامعه شناس .
  0
  14
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.