رپر آمریکایی و شوهر سابق کیم کارداشیان که سودای ریاست‌جمهوری آمریکا در سر دارد در مسکو چه می‌کند؟

یورونیوز: از زمان تهاجم گسترده روسیه به اوکراین در فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی که منجر به وضع تحریم‌های گسترده ایالات متحده و اروپا علیه مسکو و همچنین ایجاد محدودیت‌های سفر به این کشور شد، هنرمندان غربی نیز عمدتاً اجراهای موسیقی خود را در روسیه متوقف کردند.

خبرگزاری‌های روسیه روز یکشنبه ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ۱۴۰۳) گزارش دادند که کانیه وست خواننده رپ آمریکایی برای جشن تولد یکی از مشهورترین طراحان مد روسیه به نام «گوشا روبچینسکی» وارد مسکو شده است.

این خبر در حالی مطرح می‌شود که ماه گذشته میلادی شایعه شده بود که کانیه وست قصد دارد در مسکو کنسرت اجرا کند.

کانیه وست که همسر سابق کیم کارداشیان است، تا کنون با اظهارات سیاسی خود در آمریکا جنجال‌های زیادی را برانگیخته است و اخیرا نیز متهم به تمجید از آدولف هیتلر شده است.

کانیه وست در گذشته از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه تحسین کرده بود.

خبرگزاری دولتی تاس به نقل از یانا رودکوفسکایا، مجری تلویزیون روسیه در شبکه‌های اجتماعی گزارش داد که «کانیه وست در حال حاضر در مسکو است! این خبر بسیار خوبی است، او در قلب پایتخت اقامت دارد.»
کانیه وست در کنار کیم کارداشیان در نهم فوریه ۲۰۲۰اما استادیوم لوژنیکی، جایی که شایعه شده بود کانیه وست در آنجا اجرا خواهد کرد، به رسانه‌های دولتی گفت که اطلاعاتی در مورد کنسرت‌های احتمالی این خواننده رپ معروف ندارد.

اعلام نامزدی او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا که گفته می‌شد در عین حال فردی است نزدیک به دونالد ترامپ، بسیاری را حیرت زده کرد. او در انتخابات ۲۰۲۴ هم دست‌کم در ۱۲ ایالت از حد نصاب لازم برای ورود به کارزار انتخاباتی با عنوان نامزد مستقل برخوردار شده است. گفته می‌شود این خواننده رپ مشهور از بیماری دو قطبی در رنج است و در بهترین حالت در شرایط فعلی می‌تواند حائز ۰.۴ دهم درصد آرای مناطق بیشتر روستایی در ۱۲ ایالتی شود که در آن‌ها اجازه رقابت دارد.
+3
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.