مقام صنایع هوافضای اسرائیل: می‌توانیم در مقابله با ایران از سلاح‌هایی استفاده کنیم که قیامت به پا کنند

تصویر تزئینی در مورد جنگ احتمالی میان ایران و اسرائیل‌ایندیپندنت فارسی: یائیر کاتس، رئیس شورای کارکنان صنایع هوافضای اسرائیل، در رویدادی که روز شنبه در شهر یهود-مونوسون برگزار شد، گفت اسرائیل سلاحی دارد که با آن می‌تواند با ایران مقابله کند.

به گزارش اورشلیم پست، او گفت: «اگر بفهمیم که خطری وجودی موجود است و ایران، یمن، سوریه، عراق و تمام کشورهای خاورمیانه تصمیم بگیرند که زمان تسویه حساب با ما فرا رسیده است، می‌دانم که ظرفیت استفاده از تسلیحاتی را داریم که قیامت به پا می‌کند.»

کاتس همچنین تاکید کرد: «آمریکایی‌ها، بریتانیایی‌ها و آلمانی‌ها در زمینه اطلاعاتی به ما کمک می‌کنند. آن‌ها به ما اطلاع می‌دهند کجا تحرکاتی وجود دارد که ممکن است به خطرمان بیندازد.»

او در مورد حمله جمهوری اسلامی ایران گفت: «مهندسان و کارکنان ما چندین هفته برای این سناریو آماده شده بودند، همان شنبه‌ای که به ما اطلاع داده شد ایران حمله را آغاز کرده است، بخش بزرگی از کارکنان ما رفتند خوابیدند و بزرگ‌ترین دستاورد صنعت هوافضا این است که وقتی بیدار شدیم، صبحی عادی بود.»  

کاتس گفت: «هرگز حرف مدیرعامل صنایع هوافضا در ساعت ۳ صبح را فراموش نخواهم کرد، پس از آنکه متوجه شدیم که حمله بی‌سابقه ایران را باموفقیت پشت سر گذاشته‌ایم. من ۳۰ سال کار کردم تا این شب را ببینم، و خوشحالیم که کشور اسرائیل را نجات دادیم.»

این سخنان یک روز پس از آن بیان شد که نماینده جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد در مورد تنش‌های اخیر میان اسرائیل و حزب‌الله در ایکس (توییتر سابق) نوشت  اگر اسرائیل به لبنان تجاوز نظامی تمام‌عیار کند، جنگی ویرانگر در پی خواهد داشت.

حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله، از حمایت جمهوری اسلامی تشکر کرد و گفت: «ما هر روز دستاوردهای شهدا و آنچه با خونشان به دست آمده است را می‌بینیم. ما باید بزرگی پیروزی‌هایی را که تاکنون به دست آورده‌ایم و طی ده‌ها جمع شده است، به‌ویژه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، درک کنیم. آنچه در نوار غزه و فلسطین اشغالی رخ می‌دهد گرسنگی، محاصره و نسل‌کشی است.
+88
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  دلقک فناتیک فاشیست مذهبی من که طرفدار رژیم نیستم ولی آمریکا که ۱۰۰ برابر از شماست از خاورمیانه در رفت. اگر دارید که هیچ چیز غیر از بمب تاکتیکی اتمی نمیتونه باشه بزن بعد ببین چه خبر میشه. این خبرها رو برای دوتا ایرانی مینویسند که از جنگیدن اطلاع نداره.
  33
  17
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  ایران هم از سلاح های استفاده می‌کنه که بعدش از صهیون فقط یک مشت خاکستر باقی میمونه..جرات دارین استفاده کنین
  45
  14
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Ali siya - لندن، انگلستان

  جمهوری اسلامی. بی ...باشه.اگر اتم نسازه.و ....خدا کنه ساخته شده باشه
  30
  10
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان

  دمت گرم اسرائیل، هر حرفی رو که میزنی با سند و مدرک هست و مو به مو بهش عمل میکنی .نه مثل آخوندهای کلاش از روی باد شکم چهل سال اراجیف ببافند و تحویل مردم بدهند. تنها خودت میدونی و بلدی که چطور جهان و مردم خاورمیانه و ایران رو از وجود نحس آخوند و مزدورانش پاک کنی. و اون روز زیاد دیر نیست. کارت درسته .
  15
  36
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.