حامی جلیلی: اینترنت کثیف آمریکایی عامل کاهش مشارکت بود

ایران وایر: «مومن نسب»، حامی «سعید جلیلی» و فیلترینگ اینترنت گفته است کاهش مشارکت در انتخابات، نتیجه کار تسخیر‌کنندگان اذهان عمومی از طریق اینترنت کثیف آمریکایی محقق شد.

او هم‌زمان با بازنشر توییت چندی پیش خود درباره مشارکت در انتخابات و تاثیر فضای مجازی نوشت: «تیجه مطلوب غرب هم‌زمان با مشارکت پایین هدف تسخیر کنندگان اذهان از طریق اینترنت کثیف آمریکایی است که متاسفانه تا حدودی هم موفق بوده‌اند. یعنی هم کاهش مشارکت، هم توفیق غرب گداهای ایران.»

به نوشته «اعتمادآنلاین»، مومن نسب پیش از رای گیری انتخابات نوشته بود که از اشتباهات و خیانت‌ها که بگذریم؛ زیر سیل سیاه نمایی‌ها در مناظره‌ها که ناامیدی را پمپاژ میکرد و هم‌زمان بمباران فضای مجازی اول تا ثانیه آخر رای‌گیری که توانست تردید را تعمیق و آتش اختلافات را شعله ور کند، مشارکت بیش از ۴۰٪ و دور دومی شدن انتخابات معجزه است؛ لااقل این هفته فضای مجازی مدیریت شود.
+5
رأی دهید
-132

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  خخخخ شماها که همیشه میگید آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه
  2
  140
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  یا الله اول از خودت شروع کن موبایل آیفون یا سامسونگ ساخت کفار بزن زمین بشکن و از این اینترنت کثیف آمریکایی دوری کن البته اگر حرف درست باشه.
  4
  127
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  مردم ایران همه در آماده باش، دیگر به قشر خاک بر سری هم ثابت شد که ۴۳ سال رنگشان کردند.. ایران در آماده باش کامل....مواظب دخالت بیگانگان باشیم این یک تصفیه حساب داخلیست. اگر بیگانگان دخالت کتند، مثل این است که ما منتظر پختن آبگوشت بودیم و آنها آمده و آنرا کوبیدند.. به هیچ دولتی حتی به خودی ها اعتباری نیست.مراقب ایران باشیم روزهای سخت در راه است و پیروزی نزدیک، باید آینده مان را خود بسازیم. پیش به سوی پیروزی نهایی✌️
  1
  27
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  فکرشون کثیف ذاتشون کثیف قیافشون کثیف خانوادشون کثیف بعد میگن اینترنت کثیفه . مثل اون کشوری کثیف ترین ادمها در کثفیف ترین جای دنیا جمع شدن اسمشو هم گذاشتن .....
  0
  32
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  احمق جون ، عامل اصلی عدم مشارکت مردم ، نتیجه عملکرد بیش از چهار دهه ، یکمشت جنایتکار و فاسد عمامه بسر و مزدوران و پاچه خواران کثافت و فاسد تر از آخونده که یکیشم توی تن لش و آویزونی !!
  0
  32
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Esperanto - لندن، انگلستان

  اینترنت آمریکایی کثیفه ولی خودش داره از این کثافت داره توئیت میزنه. از نظر اینها اینترنت وقتی کثیفه که مردم ازش استفاده کنند بخودشون میرسه اتفاقا خیلی هم پاک و طهاره. وقتی کلمه مدیریت فضای مجازی رو از اینها شنیدید بدونید منظورشون قطع اینترنت و بستن اکانتها و تهدبد و زندانی کردن مخالف هاست. اتفاقا بیشترین استفاده از اینترنت و بسیج سایبری ها جهت مرعوب مردم و هزینه های میلیاردی تبلیغاتی مربوط به خود اینهاست. اینها هنوز مشکل رو اینترنت میدونند نمیدونند که مشکل جای دیگه است. باید خوشحال بود که مخالفین مردم همیشه جزء احمق ترین قشر مردم هستند
  0
  25
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  پدرفلان اگه اینترنت نبود اونهمه حرکات مختلفی که با باجناقهاتون میزنین میخواستین از کجا ایده بگیرین ؟ کجا میخواستین با چیپس و ماست موسیر از حرکات دستی لذت ببرین ؟ برای شما بی بته های هرز که وطن ما رو به نجاست کشیدین که خوب بوده . فقط سردردش برای ایرانی های بدبخت مونده که برای کارهای ساده روزمره از صبح تا شب باید دنبال انواع فیلترشکن ها باشن. ایرانی ها که مثل شما کارشون فقط با سایتهای پورن نیست که راحت با یه فیلترشکن دوزاری هم با کله برن توش
  0
  29
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  آقا داره درست میگه!!! این اینترنت آمریکایی خیلی چیز کثیفیه. تمام خدمات بزرگ سران حکومت را برملا میکنه. برای مثال این صدیقی بدبخت یه دزدی کوچک کرد, همش 1000 میلیارد. مردم در اینترنت بوق و کرنا راه انداختند که صدیقی دزده. حالا حکومتیا چهار تا جوون را در خیابان کشتند, چشم و چال یک عده را در آوردند و عده ای را هم بردند زندان به سلابه کشیدند, شما مردم باید آبروی حکومت رو ببرید. شما مردم رعیت این حکومتید. جان و مال و زندگی و مملکت شما مال حکومته. یه خورده ملاحظه کنید. اگر نفرینتون کنن, سوسک میشید از دیوار راست میرید بالا !!!
  0
  22
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  طبیعی هست که یه بازنده همیشه دنبال مقصر بگرده بدون اینکه به عمل کرد اششتباهات تقصیرات و گند زدن های خودش نگاه و غفکر کنه.در ضمن بالا برید پائین بیاید انتخابات تعین کننده نیست اغا تصمیم میگیره همینطور که تصمیم کتلت کردن اون چند نفر را گرفت.
  0
  10
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  اینها هوز سودای کره شمالی/ شوروی کمونیستی کردن ایران و قطع اینترنت رو دارند ، فکر میکنند هنوز هم میشه دور کشور دیواری کشید و با همه دنیا قطع رابطه کرد،تا بتونند راحت مغز شویی و حکومت و بخور بخور کنند و دروغ و تبلیغات تو سر مردم کنند.اما خیلی دیر شده.آب ریخته به جوی بر نمیگرده.الان دهه ۶۰ نیست. خمینی ملعون متحجر هم اول انقلاب چنین قصدی داشت،دیواری فیزیکی دور ایران بکشه و بعد هم کربلا و اورشلیم رو تسخیر کنه اما مثل سگ شکست خورد و با درد و رنج هلاک شد.
  0
  12
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  یکی نیست که باین مزدور احمق بگه ، عدم مشارکت نتیجه قتل و غارت ایران توسط سران حکومت اسلامی و وابستگان شان میباشد .
  0
  6
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.