التماس اصلاح طلبان به طرفداران سرداری که کارش«لوله کردنِ» دانشجویان بود

کیهان لندن: با اعلام نتایج دور اول «سیرک انتخابات» و رفتن مسعود پزشکیان و سعید جلیلی به دور دوم، اصلاح‌طلبان تلاش می‌کنند آرای طرفداران محمدباقر قالیباف را به سمت پزشکیان سرازیر کنند.

شماری از فعالان سیاسی و رسانه‌ای حامی اصلاح‌طلبان با نادیده گرفتن سوابق قالیباف در سرکوب خونین اعتراضات دانشجویی، و به روی خود نیاوردن تمام حرف‌ها و تبلیغاتی که خودشان در هفته‌های اخیر علیه  وی منتشر کردند، از طرفداران این نامزد ناکام سیرک انتخابات دعوت می‌کنند که برای مقابله با «خطر تندروی و تحجر» در دور دوم به جلیلی رأی ندهند!

این در حالیست که ولایتمداران می‌گویند پزشکیان به دنبال تشکیل «دولت  سوم حسن روحانی» است.

روحانی در جریان مناظره‌های انتخاباتی سال ۱۳۹۶ ضمن اشاره به موارد متعدد از فساد قالیباف و اطرافیانش درباره نقش وی در سرکوب اعتراضات گفته بود، «آقای قالیباف شما که طرح‌ات همیشه لوله کردن بود و هر وقت به دبیرخانه می‌آمدید می‌گفتید بگذارید من ظرف دو ساعت دانشجویان را لوله می‌کنم. ما اگر جلوی شما نایستاده بودیم که الان همه دانشگاه‌های ما پر از لوله بود.»
+33
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  تمام سران نظام اسلامی در قتل و غارت ایرانیان بیک اندازه سهیم هستند و بین امثال قالیباف و روحانی و پزشکیان و جلیلی فرقی وجود ندارد ، همه سر و ته یک کرباسند .
  2
  25
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  golaleh - زاگرس، افغانستان
  شغل بیشه مازندران را . نگیرد جز سگ مازندرانی. این ها همه از یک قماشند, جانی, ولگرد, مفت خور, دغل باز , اختلاسگر, کذاب و فاسد: مافیا!
  0
  2
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.