طالبان: کار عضو ما در آزار جنسی یک جوان با چوب بی‌رحمانه بود

خانواده یک جوان در فاریاب، شمال افغانستان که مورد خشونت و تعرض جنسی شدید یک عضو طالبان قرار گرفته، خواهان برخورد جدی با عاملان این رخداد هستند.
 
وزارت داخله حکومت طالبان تعرض جنسی با چوب به این جوان را بی‌رحمانه و شنیع خوانده و گفته که شش نفر بازداشت شده‌اند. علی حسینی گزارش می‌دهد.
+22
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  طالبان »دین ندارند«، بلکه پشتون هستند و »ملیت« خودشان را پشت سر »دین« پنهان می کنند. آیا این روش دیرآشنایی برای ما نیست!!!؟
  86
  58
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حکومت اسلامی و رحم !!!؟ اصلاً این واژه در اسلام دیکتاتوری ، محلی از اعراب نداره !!
  14
  93
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  پشتون قومیتشان هست،دینشان اتفاقا همان اسلام ناب محمدیه. البته شما طرفداران اسلام هربار بهانه ای میارید: داعش که مسلمان نیست،طالبان که مسلمان نیست،القاعده که مسلمان نیست،جمهوری اسلامی،حماس،خمینی،ابوسیاف،القاعده،بوکو حرام،جهاد اسلامی و غیره هیچکدام اینها مسلمان نیستند ها! اصلا خود محمد و اعرابی که به ایران حمله کردن و با شمشیر و تجاوز ایران و بسیاری نقاط را بزرو اسلامی کردند هم مسلمان نبودند! مسلمان واقعی اصلا هنوز نیامده! اینقدر خوب و بی آزار هستند مسلمانان.
  2
  20
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  Munchen - مونیخ، آلمان
  چرا اسلام واقعی را »ما« می بینیم نه »شما«! اسلام را هیچکس در تاریخ نتوانسته تعریف کند! چون اسلام یعنی پشتون، تیمور، صفویه، قاجار، حکومت اسلامی، اویغور و داغستان و اردوغان. تفاوت شما این است که می خواهید »اسلام« را از آن چه هست و به عمل در آمده و می آید جدا کنید و بگویید »نه اسلام چیز دیگری است و ربطی به پشتون و تیمور ندارد«! ما گول نخواهیم خورد!
  0
  2
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.