حمله با خودرو به یکی از مخالفان جمهوری اسلامی در آمریکا؛ فرد مضروب به بیمارستان منتقل شد

 انتقال فرد زخمی‌شده بر اثر حمله وابسته حکومتی جمهوری اسلامی به بیمارستان؛ استرلینگ، ایالت ویرجینیا. جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳صدای آمریکا: یک مخالف جمهوری اسلامی پس از آن چه که گفته می‌شود برخورد عمدی خودرو یک فرد وابسته به حکومت در مقابل جایگاه اخذ رای در شهر استرلینگ واقع در شمال ایالت ویرجینیا در آمریکا با او بود، به بیمارستان منتقل شد.

بر اساس یک ویدیوی منتشرشده در رسانه ایکس، این حامی جمهوری اسلامی صبح روز جمعه ٨ تیرماه پس از رای‌دادن در انتخابات حکومتی برای تعیین جانشین ابراهیم رئیسی، با خودرو ظاهرا به عمد با یکی از معترضان برخورد کرد و از محل متواری شد.
در این ویدیو یکی دیگر از معترضان می‌گوید پس از تماس با پلیس، اطلاعات خودروی ضارب را در اختیار آنها قرار داده‌اند و پلیس در حال بررسی حادثه است.

تا لحظه تنظیم این خبر، هیچ اطلاعاتی درباره هویت ضارب و همچنین فرد مورد حمله منتشر نشده است.

بخش فارسی صدای آمریکا هنوز نمی‌تواند به طور مستقل جزئیات این حادثه را تایید کند و به محض دستیابی به اطلاعات مربوطه آن را در اختیار مخاطبان خود قرار خواهد داد.

حمله کم‌سابقه به مخالفین جمهوری اسلامی از سوی طرفداران حکومت در آمریکا، همزمان با تجمعات اعتراضی شماری از ایرانیان علیه انتخابات حکومتی برای تعیین جانشین رئیسی و تهدیدهای طرفداران این حکومت علیه مخالفان جمهوری اسلامی در برخی دیگر از کشورهای جهان ارتکاب یافت.

بر پایه ویدیوهای منتشرشده در رسانه‌های اجتماعی، طرفداران و حامیان جمهوری اسلامی در چندین کشور جهان از جمله بریتانیا، سوئد، دانمارک، استرالیا، و نیوزیلند هنگام شرکت در انتخابات حکومتی برای تعیین جانشین ابراهیم رئیسی، ضمن درگیری لفظی با مخالفان جمهوری اسلامی اقدام به فیلمبرداری از آنها کردند.

در روز‌های گذشته بسیاری از فعالان سیاسی و مدنی آن چه جمهوری اسلامی انتخابات می نامد را با عباراتی مانند «سیرک» یا «نمایش» توصیف کرده‌ و خواستار تحریم آن شده‌اند.

آخرین گزارش‌های منتشرشده از داخل و خارج ایران حاکی از مشارکت بسیار پایین شهروندان ایرانی در انتخابات حکومتی برای تعیین جانشین ابراهیم رئیسی است.
+3
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  FTH12 - تبریز، ایران

  پلاک XVT2970 صادر شده از ویرجنیا الان پلیس دم در منتظرشه 😀
  1
  46
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  واضح هست سپاه جنایتکار بعد از مواجه شدن با تجمعات و تظاهرات ایرانیان خارج از کشور در جنبش مهسا، بیکار ننشسته و همه نقاط دنیا از آمریکا تا نیوزیلند مزدور و بیشرف فرستاده تا هم خودی نشان دهد هم با این حرکات تروریستی ایجاد رعب و وحشت کند،اهمیت تروریستی شناخته شدن این سازمان تروریستی جنایتکار ضد ایرانی بیش از پیش حس میشه.
  0
  51
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  حرکت مشابه در کانادا صورت گرفته بود . جرات و شهامت طرفداران ج.ا در آمریکا و کانادا بر علیه مخالفان نظام اسلامی از طرفداری سران کانادا و دمکرات های آمریکا نشات میگیرد
  0
  13
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  اینجور مواقع است که اگر اپوزیسیون دارای تشکیلات بود می توانست بطور حقوقی و رسمی موضوع را پیگیری و در رسانه های امریکا اطلاع رسانی کرده تا جو ضد رژیم کثیف و بچه کش جمهوری عن سلامی بین مردم امریکا بیش از پیش بدتر شود. البته الان هم کسانی رو داریم که دارای ارتباطات رسانه ای هستند و می توانند نقش موثری ایفا کنند.
  0
  15
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.