پاسخ انتقادی احمد زیدآبادی به سخنان بیمارگونه مریم اشرفی گودرزی

احمد زید آبادی - توجیه تعرض!

واکنش احمد زیدآبادی به ویدیو اظهارات وقیحانه مریم اشرفی گودرزی

خانمی که به عنوان نماینده ستاد سعید جلیلی معرفی شده است طی مناظره‌ای عملاً تعرض مردان به زنان را به دلیل نوع پوشش آنها توجیه کرده و خطاب به خانم‌ها گفته است: اگر بدون حجاب آمدی بیرون و مورد تعرض قرار گرفتی، خودت مقصری!"

تا همین صد سال پیش، عده‌ای از متحجران معتقد بودند که اگر جنس زن بدون پوشاندن صورت و دستهایش (وجه و کفین) در برابر مردان نامحرم ظاهر شود و یا در حضور آنها حرف بزند، سبب تحریک‌شان می‌شود، بنابراین زنان برای مصون ماندن از تعرض مردان باید در مقابل هر نامحرمی روبنده بپوشند و برای حرف زدن با آنها ریگی زیر زبان خود بگذارند تا لحن عادی و طبیعی آنها خشن شود و زمینه دلبری از نامحرمان پیش نیاید.

آنها هم به زنان می‌گفتند؛ "اگر بدون روبنده آمدی بیرون و یا در برابر نامحرم حرف زدی و مورد تعرض قرار گرفتی خودت مقصری"!

من دوست دارم بدانم پاسخ این خانم محترم به آن متحجران چیست؟ چون خودش نه روبنده پوشیده و نه هنگام مناظره ریگی زیر زبان خود گذاشته است!
+74
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  توجه کردید که هر چه آدم روانی، مزدور و فاحشه در ایران داریم از طرفداران حکومت اسلامی هستند
  1
  75
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  زنیکه بیشعور فکر میکنه همه مردا مثل صد پدر خودشند که مثل حیوون نمیتونند جلو غرایز شون رو بگیرند تو شکر میخوری از طرف مردا حرف میزنی
  1
  72
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این عجوزه ترشیده نه کربلا و فامیلهای حسین تحویلش گرفتند و نه نو لهافکشخانه علم الهدی هندی و افغانی وتانزانیایی حاضر شد بدون پول حموم صیغش کنن.الان اومده تو رسانه اخوندی داد میزنه هر مردی نیل جنسی داره میتونه سوارش بشه.البته با این دک و پوز حتی ۴۰۰۰ میلیون دلار پول حموم هم نمیتونه باعث بشه کسب سوار بسه۵حتی لنگیهای یمنی
  1
  57
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  اینا اصلا به این چیزها اعتقاد ندارند اگر به کرامت انسان اعتقاد داشتند نان و آب مردم را فراهم می کردند. ملاک اینها این است من خصوصی ترین چیز تو را امر میکنم و تو فرمان میبری. این پلشت هم ابروهاش رو تتو کرده و هم خط چشم کشیده و هم رژ زده در دکترین آغاز این سیستم پلید فاشیزم اینها نشان مکتبی نبودن بود الان نشته میخوره و خوب سوراخ دعا هم حجابه دیگه. مهم خوردن اینهاست نه حجاب مردم بدبخت.
  0
  35
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.