حمله به یک کنیسه؛ یک خاخام:«فکر نمی‌کنم یهودیان یا مسیحیان برای انجام چنین کاری جلوی مسجد بروند

منوتو: ویدئوهایی از درگیری‌‌‌های خیابانی پس از آنکه روز یکشنبه برخی مخالفان اسرائیل تلاش کردند تا ورودی یک کنیسه در یک بلوار در لس‌آنجلس را مسدود کنند، منتشر شده است.

یک خاخام در پی این درگیری به شبکه سی‌بی‌اس گفته است «فکر نمی‌کنم یهودیان یا مسیحیان برای انجام چنین کاری جلوی مسجد بروند. هیچ‌کس این را نمی‌پذیرد، اما اینجا، وقتی صحبت از یهودیان و اسرائیل به میان می‌آید، همه چیز کوشر است، مشکلی وجود ندارد».
+86
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  این وحشیگریها فقط مختص مسلمانان و اسلام است.بروید قرآن را بخونید،اگر چیزی جز توصیه به این وحشیگریها و جنایات و قتل و خون درش توصیه بود،من فردا مسلمان میشوم. در هیچ دین دیگری چه سامی چه غیره چنین رویکردی نداریم.
  11
  43
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  زمانی که آمریکا و کشورهای غربی می‌خواستند برای مبارزه با کمونیست کمربند سبز ایجاد کنند باید فکر این رو هم می‌کردند که این کمربند سبز تو کمر خودشون هم میخوره
  5
  22
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان
  آفرین خاخام با شعور. راست میگی. لعنت بر دین افراط گرای تو که اسلام کثیف هم بر گرفته دین تو است و همان اعمالی رو انجام میده که تورات گفته. چونکه قسمتهای بیشتر از اسلام کپی دین یهودی است که ما ایرانیها را هم بدبخت کرد. خوب گفتی افرین چونکه شما با توپ و تانک و جنگده این کارها را انجام میدهید. نه مثل چند اسلامی احمق برین انتحار و کارهای دیگه انجام بدن.
  29
  24
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اینگونه حماقتها فقط و فقط در مذهب اسلام ریشه داره که مبلغان و کاسبانش این دین مالیخولیایی و شیطانی رو برترین ادیان بحساب میارن !! حالا این خاخام اینطور گفت که فکر نمیکنه یهودی و مسیحی برای آسیب رسوندن ، جلوی مسجد بروند ، و منهم میگویم هیچ یهودی و مسیحی احمقی سراغ دارید که در گرمای بالای پنجاه درجه به طواف و زیارت یک مکعب چادر کشیده بنام خانه خدا در مکه بره و کباب و رهسپاره جهنم بشه !؟ بر اساس خبر هفته پیش که حدود هزار و پانصد نفر از زائرین خانه خدا در گرمای بالای پنجاه درجه مکه کباب شدند !!
  10
  40
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  تازه دنیا داره میفهمه مسلمون یعنی وحشی. امروز پاچه ات رو نگیره فردا خرخره ات رو میجوه
  9
  43
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  متاسفانه این وب سایت اخبار حمله به مسلمانان و طرفداران فلسطین را منتشر نمی کند. دیروز در خبرها خواندم که یک زن اهل تکزاس به خاطر تلاش برای خفه کردن یک دختر بچه سه ساله فلسطینی دستگیر شد
  47
  12
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  استرالیا فراموش شد طرف با اسلحه ۸۰ نفر را تو مسجد و وی خیابان سلاخی کرد هم‌ مسلکات چند مسجد و مدرسه و گمپ سازمان ملل را بمباران کردند
  43
  6
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران

  فقط مسلمون های وحشی و هار قدرت اینچنین حـ... گیها رو دارن
  8
  36
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  کیانپور - ونکوور، کانادا
  خیلی باید ببخشید که این وبسایت و بقبه سایتهای خبری معتبر دیگر دنیا خبر انفجار هر روزه مسجدهای مسلمانان و کشتار مردم مسلمان و بکب گذاریهای انتحاری یهودیان و مسیحیان و بی دینان را منعکس نمیکنند،شاید بهتر باشه شما بجای اخبار حقیقی و واقعی که نمیپسندی به صدا و سیمای جمهوری اسلامی مراجعه کنید.
  5
  30
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان

  Momijii - توکیو، ژاپن
  ژابن: تمامی دینها همینه. جنگهای صلیبی اروپا رو مطالعه کنید متوجه میشید که مسیحیان چه جنایتهایی کردند مثلا قتل و تجاوز....! قسمتهایی از قوانین شرعی اسلام از دین یهود و تورات است بنابراین. این وحشیگری اسلام نتیجه دین همین خاخام یهودی است است که داره به دین افراطی یهودی افتخار میکنه. اینها هم بدتر میکنند. حالا میبینیم دیگه....زخمی رو دیروز به ماشین نظامی بسته بودن دیروز و خودت که میبینی به بچه هم رحم نمیکنن در غزه...! پس ما ایرانیها را هم این دین یهودی بدبخت کرد حالا این ملای یهودی داره به ما درس یاد میده
  36
  14
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  universe123 - لندن، انگلستان
  مارکس با همه خریتش حرف قشنگی زد ، که دین افیون توده هاست ! من معتقدم که هر کس ، خام و اسیر دین شد از اصالت وجودی انسان فاصله میگیره !! البته مصیبت و بدبختی یهودیت هم این بود که پایه گذاران تفکرات صهیونیستی ، یهودی بودند ! هر جنایتکاری هم ممکنه اعتقادات قوی یا ضعیف مذهبی داشته باشه .
  15
  29
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  universe123 - لندن، انگلستان
  ما یک اصلی داریم به اسم تکامل. وقتی نگاه میکنیم میبینیم که اکثر ادیان حالا یا بواسطة زور یا به واسطه گرفتن قدرت ازشون و سپردن قدرت به دست قانون، از حالت بدویت در امدن، إلا این دین رحمت و شفقت. هنوز دست و سر قطع میکنن برای مجازات مجرم. هنوز چشم در میارن. خوب این دین هنوز توحش خودش رو حفظ کرده. میگین یهود هم وحشی است. اتفاقا أصلا وحشی نبودن تا اینکه اسلام اومد و بنای ناسازگاری باهاشون گذاشت. جنگ خیبر، داستان بنی قریظة، حتی بزرگترین سوره قران یعنی بقره از اول تا آخر فحش هست به یهود و أونها رو گاو خطاب کرده. جنگهای صلیبی هم منتجه حمله اعراب به اروپا بوده. بقول معروف خودشون شوخی پشت وانتی رو شروع کردن. و هنوز هم توی قرن ٢١ دست بردار نیستن
  15
  41
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۱-اگردریک مدرسه یا جمعی بچه ای بی تربیت،دعواگر،فضول وخشن پیدا بشود،فوراً مخاطب به پدرومادر این بچه فکوس میکند.که پدرومادر نقش سازنده ای درتربیت این کودک نداشته اند.حالا باید ازاین ریش بلندان خاخام پرسید:این ادیان نابکاررا چه کسی ساخته است؟پدر ومادرشان کیست؟مسیحیان سالهای دورکشتند وبه تکامل رسیدند.شما هم با مسلمانها حالامی کشید تا به کیفیت برسید.گند وآلودگی اجتماعی ادیان بزرگ ریشه دریهودیت دارد.مگرهمین شماها تف برمسیحیان توریست نینداختید؟مگربه کامیونهایی که عکس زن برآنها چسبیده بود حمله نکردید؟مگرطرفدار روش فرزند بیشتردین بهترنیستید؟مگرکشتار وزجرکشی حیوانات فرآورد شمانیست؟
  43
  10
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۲-فرق شما ابراهیمیان با محمدیان دراینجاست که گ٭ز شما صداندارد،زیرا پشتتان گرم و تکیه برجانیان دیگراست.تاکتیک شما یهودیان(اسراییل)این است:تاوقتیکه قدرت دارید میکشید وجنایت میکنید،وقتی قافیه را ببازید فوراً مظلوم نمایی میکنید.تا وقتیکه حماقت دینی درجامعه پررنگ است،شعور ومعرفت ومهربانی وانسانیت را جایی نیست.بدون شک دین یهود پدرناخلف ادیان دیگر بویژه اسلام ومسیحیت است.
  42
  11
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان

  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  فرمایشات شما درسته. تو این دنیای کاپیتالیستی، قدرتها فقط گیر دادن به این اسلام گندیده وحشی که بیشتر قوانین را از دین افراطی یهود کپی کرده ولی حقایق را درباره ادیان دیگر بیان نمیکنند. من تا حالا تو این اروپا ندیدم کسی تورات رو بسوزاند. بنظرم کسی اینکار را بکند حتما توسط یهودیان ترور میشود...! پس کاسه‌ای زیر نیم کاسه است که کسی اینکار را نکرده. حالا یهودیان و مسلمنان افراطی بکنار. حتی برای مثال دین بودا هم افراطی و کثیف و اشغال است. چند سال پیش دیدیم که چطور بوداییها همراه دولت بودایی چطور مسلمانها را در برمه قتل وعام کردن و بیشتر آنها آوره کشورهایی همجوار مثل بنگلادش شدن. حتی رهبر مذهبی و نژادپرست در هندوستان، (آقای مودی) دسته کمی از مسلمان‌ها و یهودیها ی افراطی نداره و داره هندوستان را به خاطر دین به هم میزنه.
  42
  9
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  شما بهترین کامنت را نوشتی.طبق معمول آیدیهای چپول و اسلامیست سایت منفی بارانت کردند. فکر نمیکنم به یک نابغه نیاز باشه تا نتیجه گیری بشه اسلام تنها دینی است که ذات و اصلش از ابتدا با خشونت و نقض حقوق انسانی همراه بوده و این قضیه سوای سو استفاده و انحراف پیروان این دین و حاکمان است.بله تمام ادیان ابراهیمی برای بشریست مضر هستند.بله،اسلام ترکیبی از قوانین یهودیت با رسوم و فرهنگ اعراب قبل از اسلام در عربستان است،بله یهودیان افراطی بسیاری از قوانین شریعتی مشابه اسلام دارند.بله در قرون وسطی مسیحیان سختگیری و جنایات زیادی مرتکب شدند.اما تمام اینها در دنیای فعلی کنترل شدند و تکامل یافتند،الا اسلام. شما نمیبینید یهودی به روز قواین شریعت را برای دیگران (حتی غیر یهودیان!) تجویز و اعمال کنه.شما نمیبینید مسیحی افراطی ناباوران را به سلابه بکشه.اما در دنیای اسلام،چه پاکستان،چه عرب،چه جمهوری اسلامی چه افریقا و اندونزی و داغستان روسی شاهد این وحشیگریها و جنایات و جهاد و آدمکشی برای عقیده هستیم.بروید قرآن را بخوانید به پارسی.ببینید چه گفته.تمام.
  5
  15
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ۱-نیوزیلند بود نه استرالیا -آن شخص ادعای مسیحی بودن نکرد.راستگرای افراطی بود مسیحیت و اسلام نژاد نیست،یک باور است. ۳-کشتاری که انجام داد بخاطر دین و مسیحیت نبود،اقدامی شخصی و بر پایه نفرت،بیگانه هراسی و عقاید افراطی راست بود. پس مثالی که زدی کاملا بیربط نمونه های رایج توسط مسلمانان دارد که هدفشان دفاع از اسلام است نه مسایل سیاسی اجتماعی. دین اسلام تنها دینی است که در کتابش گفته شده کافران (هر کس به اسلام عقیده ندارد، را بکشید.تنها دینی است که جهاد را توصیه کرده.این هم نتیجه اش.
  4
  15
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  چپها و اسلامیستها چه پاسخی برای این موارد که قوانین صریح اسلام است دارند:. اسلام تنها دینی است که طبق قرآن،اجازه قتل و کشتن ناباوران را به پیروانش میدهند تنها دینی است که اصرار بر ورود به حاکمیت و سیاست دارد میگوید باید قوانین جامعه بر پایه احکام اسلام باشد (شرع) تنها دینی است که میگوید تمام ناباوران نجس،آلوده،جهنمی و دارای حق و حقوق کمتر از مسلمانان هستند. این درحالی است که مسیحیت و یهودیت امروزی ادیانی کاملا شخصی و بی آزار برای دیگران هستند.اسلام هرگز نمیتواند اینطور بی آزار و شخصی باشند،چون حکم صریح قرآن اینطور میگوید.
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  ایرانیان در مقطعی از تاریخ برای رهایی از دین خشن،بدوی اسلام که ناسازگار با خو و فرهنگ ایرانی بود مذهب شیعه را ابداع کردند.در آن مقطع برای ایران مفید بود تا ایران تبدیل به جامعه ای مثل پاکستان و طالبان و اعراب نشود،اما دهه هاست خود شیعه تبدیل به شری بزرگ و علت پیدایش آخوندیسم و خمینی ایسم ولی فقیه و خرافاتی مانند امامان و امام زاده ها شده.یکبار دیگر تلاش شد با ایجاد مذهب بهایی،شربقیه اسلام و شیعه گری نیز از ایران کنده شود،(بهاییت = اسلام لایت،مدرنیزه شده و شخصی .بی آزار برای دیگران و کاملا غیر سیاسی مطابق با فرهنگ و سبک زندیگی ایرانی) که متاسفانه آنهم موفق نبود.(دلیل دشمنی شدید خمینی و رژیم با بهایت همین پتانسیل است) حال تنها راه روشنگری درباره واقعیت های ضد بشری و شر بودن اسلام است تا ایرانیان هرچه بیشتر از این دین بیگانه و ناسازگار و شر مبرا شوند تا در راستای همزیستی با دنیای متمدن، به اصل ایرانی و فرهنگ قبل از اسلامشان برگشته و برای همیشه از شر حکومت مذهبی و اسلام خلاتص شوند.
  7
  19
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  universe123 - لندن، انگلستان
  محترم:درود بیکران به شما!به نکات خوبی اشاره کردید.وقتتان خوش.
  23
  3
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Faraamarz - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  آره، پیاده کمتر پیش میاد، مث دیوانه نیوزیلند که مسلح رفت چند تا مسجد کرایست‌چرچ 51 مسلمان غیر نظامی رو به گلوله بست. بیشتر هوایی حمله می کنن . افغانستان، عراق، سوریه . و تو هر حمله ده ها و صدها برابر مسجد ویران می کنن و مسلمون می کشن. البته خشونت بیجا از همه طرف محکومه
  22
  3
  ‌پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  Munchen - مونیخ، آلمان
  خواهش می کنم. اختیار دارید. صدا و سیمای ج.اس که از قدیم بهش می گفتند پشم شیشه. همان به درد روی دیگر سکه شما یعنی طرفداران ج.اس می خورد و بس
  8
  4
  ‌پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  Munchen - مونیخ، آلمان
  خودمونین خوب مثل آخوندها بالا منبر می ری. همین است که می گم با طرفداران ج.اس دو روی یک سکه هستید. نه کاخ می خایم نه حوزه نه حرف مفت نه روزه
  8
  4
  ‌پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تو ارزش جواب را نداری....خاموشی........
  0
  0
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  تو هنوز سوزش آن قسمت خاص ات خوب نشده اسرائیل ستیز؟. برعکس تو،من آیدیت را فراموش کرده بودم،و الا زحمت ریپلای زدن به خزئبلاتت را نمیدادم.🙂. همینکه یادآوری کردی چقدر بهت فشار آمده که کینه شتری گرفتی،خودش گویاست.🤭
  1
  7
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  این یک توهمی هست که امثال تو دارید،که فکر میکنید هنوز میشه ادعا کرد مخالف جمهوری اسلامی هستید ولی در عین حال طرفدار اسلام و حماس و حزب الله.(ستون ایدئولوژی جمهوری اسلامی). مشکل شما اینه،هنوز نفهمیدید الان دیگه دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی نیست،که بشه با استفاده از نبود اطلاعات آزاد با عقاید خمینی،مردم را از اسرائیل متنفر کرد و وعده اسلام خوب و مسلمانان برادر و پاک بهشان داد! در ایران امروز دو جبهه داریم یا اینور یا اونور.
  0
  7
  جمعه ۰۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  ارزش جواب و نداری
  0
  0
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  پماد سوزش بمال.ضربه کاری بوده.
  0
  2
  یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  ارزش نداری
  0
  0
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  پماد را عوض کن بدبخت.
  0
  0
  دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ارزش نداری. حتی توهین
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  Munchen - مونیخ، آلمان
  من طرف حماس و حزب الله نیستم. بارها هم گفتم که حماس و ج.اس و حزب الله و اسراییل و تندروهای غرب همه دو روی یک سکه هستند که کار یکدیگر رو تکمیل می کنند و وجودشان به هم وابسته است. با اسراییل مشکل دارم چون ظالم اشغالگر است درست مانند حکومت آخوندی. با برخی یهودیان هم آشنا شدم و روابط دوستانه ای داشتم. شما من رو نمی شناسید که تهمت می زنید. خیلی از یهودیان با اسراییل مخالفند. اینکه می گویید امروز دو جبهه داریم یعنی تندروی و افراطگرایی. این شایسته ایرانی نیست. تندروی رو از خودتون دور کنید.
  0
  0
  شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  هوشت پایینتر از این هست بفهمی اگر واقعا برایت بی اهمیت بود،هر بار کامنت تکراری نمیزدی.لیاقتت همین تحقیر هست.باز جلز ولز کن.چاره ای نداری.
  0
  0
  شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  فقط یک ایرانی طرفدار رژیم و کسی که به ایدئولوژی جمهوری اسلامی معتقد باشه چنین حرفی میزنه. اسرائیل چه ظلمی کرده؟ تا بحال یک ایرانی غیرنظامی را هم نکشته.جز در دفاع از خودش و مردمش،هیچ حرکت و حمله ای به کسی نکرده.در اسرائیل اعراب و مسلمانها هم ساکن هستند و بی مشکل زندگی میکنند.دولت سکولار دارد و مذهب در سیاست دخالت ندارد.بر خلاف تمام کشورهای همسایه ایران ،هیچ تضاد منافع با ایران ندارد.تمام مواردی که گفتم حقیقت مستند است.نه نظر شخصی.این چه شباهتی با رژیم ایدئولوژیک و ضد مردمی و ضد منافع ملی جمهوری اسلامی دارد؟ بله مثل همه جای دنیا،آنجا هم گروهی افراطی و تندرو وجود دارد.یهودیانی که با وجود اسرائیل مخالفند،بخاطر تفسیر مذهبیشان هست،که میگویند تا زمان خاصی کشور اسرائیل نباید مجدد تشکیل شود.دلیلش با چیزی که شماها فکر میکنید کاملا متفاوت است.مسلمانان و اعراب به اندازه کافی در دنیا شر به پا کرده اند و به اندازه کافی جمعیت دارند،هیچ چیز مثبتی از دنیای آنها بیرون نیامده.دلیلی ندارد یک کشور کوچک و آباد را هم تصاحب کرده و آنجا را هم به مکانی فاسد،ترور پرور و استبدادی مثل بقیه دنیای عرب تبدیل کنند.
  1
  0
  شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  Munchen - مونیخ، آلمان
  استدلال شما اشتباه اندر اشتباه است
  0
  0
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تو ارزش نداری ختی بهت توهین کنم
  0
  0
  یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  بسوز بدبخت.
  0
  0
  دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  حتی ارزش توهین را هم نداری....
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.