شاهزاده رضا پهلوی: هر کسی که منصوب شود فقط یک نوکر رژیم است که جای رئیسی را می‌گیرد

ایندیپندنت فارسی: شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه با کانال پنج تلویزیون ایتالیا، انتخابات در جمهوری اسلامی را به سیرک تشبیه کرد و گفت: «در جمهوری اسلامی چیزی که بتوان به آن انتخابات گفت وجود ندارد. در نهایت هر کس که بیاید خواسته‌های علی خامنه‌ای را اجرا می‌کند. او یک نوکر دیگر رژیم خواهد بود که جای رئیسی را می‌گیرد.»

شاهزاده رضا پهلوی در پاسخ به سوالی درباره احتمال کودتای نظامی در ایران، بر ضرورت ارائه یک جایگزین فراگیر به مردم تاکید کرد و گفت: «من کودتا را به‌عنوان یک احتمال نزدیک نمی‌بینم. اما ما باید هوشیار باشیم و باید یک بسته پیشنهادی جایگزین به مردم ارائه کنیم تا بدانند بعد از فروپاشی رژیم چیزی برای جایگزین کردن آن وجود دارد.»
+301
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  رضا جان آدم خوب و مهربانی هستی و دیگه از این حرفای بی‌جا و نامربوط بزبان نیار و بچه خوبی باش.
  198
  27
  یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  بله، آق رض. رژیم نوکر آقا امام زمان عج هست و کسی هم که منصوب می‌شود، نوکر رژیم و نهایتأ باز هم نوکر آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف. شما همون تو کار پشتک وارو باش.
  147
  24
  یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Homeland - هلسینکی، فنلاند

  اگه منصوب بده برای همه باید بد باشه مخصوصا خانواده ی خود شما ، بزن شیش
  141
  30
  یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  رضا جان دوستت داریم اهای یولداش با رضا جان مودب باش
  120
  24
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مصدق روحت شاد - تهران، ایران

  کاری به انتخابات فعلی ندارم. ولی بابا بزرگ و بابات و خودت نوکر استعمار انگلیس و سرمایه داری آمریکا هستین شاخزاده گلابی!
  150
  32
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۰۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  غلامرضا مطلبی - بستان، ایران

  ههههههههه یه کلمه هم از مادر عروس بشنویم، رضا دماغ تو چى تو که نوکر و کاسه لیس و چاکر شرق و غربى، تو که هر کسى یه استخون بندازه جلوت دم تکون میدى و میدوى سمتش، کسى که بیضه نداره جلو عربها بگه خایج فارس یه بى هویت خائن بى وطن نون به نرخ روز خوره و دقیقا جاش تو زباله دان تاریخه، یه مصاحبه از رضا دماغ دیدم جلو دوربین چه ذوقى کرده بود🤣🤣🤣 بازم روح داداشت علیرضا شاد که حاضر نشد مثل تو خفت و ذلت بکشه
  100
  13
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه؟؟بابا رضا دماغ بابا بزرگ پالونیت رو کی شاه ایران کرد، مگه انگلیس اینکار رو نکرد آخرش هم شوتش کرد جزیره موریس. بابات هم که آمریکا سر کار آورد و آخر عمرش هم به آمریکا راهش نداد 🤣🤣 حداقل آخوند ایرانی هست و اگر نوکری هم بکنیم نوکری هموطن رو بکنیم بهتر هست شما و خانوادتون که نوکر آمریکا و انگلیس بودید.
  102
  20
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  جناب - استکهلم، سوئد

  استنباط من از گفته ها و سیاستگذاری شما این است که شما متوسل به جریاناتی شده اید که آنها (دوستان شما که اتفاقا دشمنان شماره یک ایران هستند) راهِ حلِ مسائل ایران را در ابقاءِ و استقرار یک سیستم سکولار نمیبینند، زیرا آنها خودشان در تلاش برای هر بیشتر مستقر کردن یک نظامِ سیاسی بر بنیادهای ادیان ابراهیمی بوده اند. شما هم نه به سکولاریسم اعتقاد دارید و نه به دمکراسی، بلکه بدنبال برپائی یک مدل و سیستمی برای استمرار ساختاری همانند روزهای بعد از ۲٨ مرداد ۱۳۳۲. متاسفانه شما نافِ خود را به نافِ حضراتِ ترامپ و نتانیاهو گره زده اید. از اینرو شانسِ شما برای کامیابی در سطحِ حداقلِ ممکن است، و بیشتر سعی در ایجاد دلخوشی برای بحران روانی خود و اطرافیانِ خود هستید تا در تفحص، تعقل، غور و اندیشه حلِ معضلاتِ جامعه و مردم ایران!
  92
  14
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sahandogli - لندن، انگلستان

  به تو چه مردک. حداقل یک انتخابات نمایشی هم باشد در جمهوری اسلامی وجود دارد . مردک چه در زمان پدربزرگ و پدر وابسته تو چه بوده است. فقط وابستگی و نوکر غرب بود در زمان پدر تو بود . تمام بدبختی و دبکتاتوری امروز ایران نتیجه دوران پست شماست
  93
  18
  دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لعنت به شما جیره خورهای سپاه سایبری که وحشت شما از محبوبیت نام پهلوی در بین اقشار ملت است. به تلاش خود ادامه بدهید که روز جزا نزدیک است. تک تک جانی هایی که چشم در مقابل جنایت آخوند بستند و بر علیه خواست ملت قدم برداشتند باید پاسخگو باشند و بهای همکاری با آخوند را به شدیدترین وجه بپردازند.
  13
  82
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  sabbas - لندن، انگلستان

  وای! ندیده بودم چنین ضد حمله ای از سایبری ها مزدور و احمق. اقلا وضع اقتصادی مردم زمان شاه فقید را مقایسه کنید با حالا و بالا غیرتا نداشته تون بگید کی بهتر بود. حتی واسه طبقه کم درامد؟
  10
  71
  ‌سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  دوستان محترم :افرادی که با گفتن اشکالات تکراری و حال بهم زن سعی میکنند خدمات خاندان پهلوی را ندیده بگیرند چرا بیشتر توجه نمیکنند ؟در هیچ کجای کره زمین در بین زمامداران نمیتوان یک فرد دمکرات و سکولار و مورد قبول به معنی مطلق نام برد مخصوصا در 45 سال پیش ....به نظرم اگر محمد رضا را با افکار آن زمان مورد قضاوت قرار دهیم در زمان خود یکی از بهترین ها بوده چون خدماتش خیلی خیلی بیش از اشکالاتش بوده است . به جرات میتوان گفت ایرانزمین و ایرانی مدیون آن پدر وپسر میباشند .
  7
  50
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  جناب - استکهلم، سوئد

  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  در مقام مقایسه بین دوران پهلوی و جمهوری اسلامی، بدون کوچکترین شک وتردیدی، حق با شماست و من هم میتوانم با نظر طرفداران خاندان پهلوی همسوئی داشته باشم. اما مقایسه این دو شکلِ حکومتی امری تاریخی و مرتبط با گذشته است، در حالیکه ما ضمن مخالف با رژیم کنونی، نظریاتِ سیاسی و اهدافِ خود را در رابطه با نوع و ساختار حکومت آتی بیان میداریم، و اینجاست که مخالفت من و امثال من با دیدگاههای فرزندِ آخرین شاه ایران برجسته و نمایان میشوند. این امریست که از طرف هوادارانِ آتشین مزاج خاندان پهلوی غیرقابلِ هضم میباشد، زیرا آنها نمیخواهند زحمتِ جستجوگری برای یک فرمول مناسب برای حفظ، پایداری و سربلندی ایران را دنبال نمیکنند، و میخواهند همان راه طی شده تاریخی را ادامه دهند که نه قادر به حلِ معضلاتِ گذشته ایران بود، و نه تمایل به حلِ مسائلِ امروز ایران داشته، و نه راهگشای آینده پُررونق ایران را خواهد بود. بدون هیچ شبهه ای، رژیم شاه بهتر از ج. ا. میباشد، اما هر دو رژیمهای نامبرده، متعلق به تاریخِ پُردرد ایران میباشند!
  40
  2
  ‌پنجشنبه ۰۷ تیر ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  جناب - استکهلم، سوئد
  کاملا موافقم : چه لذتی داره زمانیکه مانند دو انسان گفتگو داشته باشیم.
  10
  1
  شنبه ۰۹ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.