شهروند اسرائیلی که در حال رانندگی بود توسط فلسطینی‌ها هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد

راننده اسرائیلی یک خودرو در قلقیلیه (شهری در کرانه باختری) بدست شهروندان فلسطینی به قتل رسید.

راننده از ناحیه سر مورد اصابت گلوله مستقیم قرار گرفت، شهروندان فلسطینی بعد از به قتل رساندن او خودرو حاوی جسدش را آتش زدند.
+15
رأی دهید
-112

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  ترور و‌وحشیگری محض،قومی که هیچ تمایزی بین نظامی و غیرنظامی قائل نیستند،قاتل های متحجر.لعنت بر فلسطین و حزب الله و حامیانشان.
  16
  140
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان

  Munchen - مونیخ، آلمان
  بخاطر اینکه از اسلام گندیده و ملاهای گ....ه زاده تنفر داری، سریع طرف اسراییلی رو میگیری. شاید و دلیل دیگه شاید چونکه اسراییل فدرت و پول داره واقعیت رو نمیگی که بخاطر چند یهودی کشته شده اسراییل هیچ تمایزی بین نظامی و غیر نظامی قائل نیست و مردم و بچها رو میکشه و شهر و زیر ساخت‌های غزه را نابود کرده. در ضمن، غرب و متحدش را که حمایت میکنی پیام تسلیت به بخاطر مرگ رییسی گ....ه زاده به ملاهای گ...ه زاده فرستاد و در معامله ای پلید حمید نوری جلاد را به ایران برگرداند. پس بنابراین واقعیت رو در نظر بگیرین که اینها همشون همدست ملاهای جنایتکار و تروریست هستند.
  84
  38
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  این دو قوم را ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر هم درستشون نکرد، پس اجازه بدید خودشون اینقدر از هم بکشن تا بفهمن جنگ هیچ برنده و بازنده ای ندارد و از همه مهمتر به باقی دنیا هیچ ربطی نداره علی‌الخصوص ما ایرانیان. خودمون درد و بدبختی از سرو کولمون بالا می‌ره رمقی برای طرفداری از هیچکس باقی نمونده.
  11
  73
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد

  عر بهای فلسطین از این وحشیگریها میکنن به همین دلیل اسرائیل هم می‌گوید تا نابودی حماس صلح نخواهم کرد. مرگ بر نظام سرتاپا جنایتکار آخوندی، در حدود ۴۵ سال پیش عربها کم کم داشتن دولت اسرائیل را به رسمیت میشناختن و در حال مذاکره با اسرائیل بودن که سروکله نحص نظام آخوندی در ایران پیدا شد و موجب کشتوکشتار در ایران و عراق و فلسطین و اسرائیل شد، حالا هم همه شاهدیم که داراد جنگی بسیار بزرگ در دنیا رخ می‌دهد که یکی از این جنگ افروزها نظام آخوندی ایران است.
  7
  64
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  همه این قضایا به ما ایرانیان ربطی نداره همانطور که جنگ ایران و عراق برای هیچکدومشون فرقی نداشت
  6
  45
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  خدا بیشترش کنه...
  64
  12
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان
  ,از قدیم گفته اند که خداوند در و تخته رو خوب به هم جور میکنه.این داستان هم اما آدم خوب ندارد. هر دو طرف از یکدیگر چیزی در وحشی بازی کم ندارند .
  31
  16
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  universe123 - لندن، انگلستان
  ۱/۲ نمیدانم سایبری یا اسلامگرا هستی یا نه اما بر فرض اینکه نیستی : . ۱-اسرائیل دولتی سکولار دارد نه مذهبی. ۲-اسرائیل بطور تاریخی با ایران رابطه و قرابت فرهنگی داشته ،در دین آنها از ایران باستان و شخصیتهایی مانند کوروش به عنوان ناجی یهودیان تقدیر شده و هنوز مورد احترام هستند.این درست برعکس دیگر کشورهای منطقه است از پاکستان و اعراب تا ترکیه و روس که همگی به دلایل مختلف با ایران دشمنی و حسادت و رقابت داشته و دارند. ۳-تنها کشور منطقه خاورمیانه است که هیچ تضاد منفعتی با ایران ندارد.نه مرز مشترک،نه دعوایی سر خاک،نه اختلافی سر آب،نه هیچ تضاد دیگر. ۴-فلسطینیان هیچگونه پیوند تاریخی فرهنگی با ایرانیان ندارندو همیشه از بدبینان و کینه ورزان به ایران بوده اند،عرفات در کنار صدام و قزافی از شاه ایران و ایران کینه و نفرت داشت و هنوز در منزل و مغازه بسیاری فلسطینیان عکس صدام‌حسین قاب شده و به دیوار است. ۵-اسلام دینی بیگانه ،متجاوز و غیر ایرانی است که از ابتدا باعث افول و فلاکت ایران شد.آخوندها و جمهوری اسلامی نقطه اوج آن هستند،نه تنها مورد آن.
  5
  34
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  universe123 - لندن، انگلستان
  ادامه ۲/۲. ۶-اسرائیل تنها کشوری هست که مانند مردم ایران دشمنی یکسان دارد. ۷-در مورد غزه و فلسطین،شروع کننده تهاجم آنها بودند.اسرائیل حق دفاع از خودش رو داره،تمام تلاشها انجام شده غیر نظامیان حداقل آسیب را ببینند. دلیل ساده اش اینکه کشته شدن غیر نظامیان ضرر سیاسی بسیار بالا برای اسرائیل دارد.چرا باید عمدا اینکار را کنند؟. ۸-مسئول کشته شدن غیرنظامیان حماس است،اسرائیل کریدور باز برای خروج آنها ایجاد کرده و بهیچ عنوان عمدا آنها را هدف قرار نمیدهد. حماس از غیر نظامیان بعنوان سپر انسانی استفاده کرده و حتی مکالمه لو رفته رهبر آن صریحا اشاره میکند که کشته شدن غیرنظامیان خودشان برای هدفشان مفید و ضروری است. آمار ۳۵ هزار کشته فلسطینی توسط حماس اعلام شده و بیش از دو سوم اینها جنگجویان حماسی هستند. ۹-در صورت نبود اسرائیل،آن منطقه هم یک فاضلاب متحجر اسلامی و تروریست پرور دیگر مانند طالبان و پاکستان و عراق بود با حکومتی شبیه جمهوری اسلامی یا طالبان
  5
  32
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  غلامرضا مطلبی - بستان، ایران

  دستشون درد نکنه، باید به دستان تواناشون بوسه زد، خون رو فقط خون میشوره، در ضمن یه خواهش از سایت ایرانیان صهیونیست ببخشید ایرانیان یوکى داشتم، یک چند عکس و خبر از جنایات شهرک نشینان لهستانى و اکرانى الاصل در فلسطین بزارین که چگونه مزارع و خانه هاى فلسطینیان را در کرانه باخترى به آتش میکشند
  26
  6
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  غلامرضا مطلبی - بستان، ایران

  Munchen - مونیخ، آلمان
  لعنت بر اسرائیل و امریکا و مسیحى و یهودى تروریست لعنت بر تو
  38
  8
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  کمی تحقیق کنید،در جنگ ایران و عراق فلسطینیها بشدت از صدام حسین و حزب بعث حمایت میکردند.برای فلسطینیان صدام حسین یک قهرمان پان عرب بوده و هست،و هنوز که هنوزه در خانه و مغازه های بسیاری از فلسطینیان عکس صدام حسین قاب و به دیوار است. صدام هم ضد اسرائیل بود،در کنار موشک پراکنی به مناطق مسکونی و غیر نظامی ایران،به اسرائیل هم موشک پرانی میکرد.مجسمه ای از او در عراق ساخته بودند سوار بر اسب و شمشیر به دست که شمشیرش به سمت اسرائیل نشانه رفته بود.عقیده داشت دو قوم پلید وجود دارد : ایرانی و یهودی.اسرائیل در جنگ ایران و عراق با وجود دشمنی خمینی ملعون،به رژیم جمهوری اسلامی که دچار کمبود سلاح شده بود اسلحه رساند.نیروگاه اتمی نظامی که صدام با کمک روسها مشغول ساخت بود را بمباران و نابود کرد.اگر نمیکرد،بدون شک صدام با بمب اتمی به ایران حمله میکرد.این قضایا همه مستند موجود است میتونید بررسی کنید.منافع اسرائیل با ایران موازی بوده و هست.
  4
  18
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  غلامرضا مطلبی - بستان، ایران
  تروریست اسلامگرای عرب زاده،دشمن ایران ،لعنت به خودت ،رهبر مفعول درمانده ات ،و تمام آن امامان شیعه غلمان باز و زنباره ات.چرا شما را بسیج نمیکنند بفرستادند غزه تا لاشه کوبیده تان برگردد ایران و لااقل بشه خوراکسگهای بی پناه کهریزک تهیه بشه و نفعی به طبیعت برسد؟
  6
  20
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  universe123 - لندن، انگلستان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  من هیچ وقت خودم رو با اسراییل یکی نمیدونم. فرهنگ ایران بمراتب غنی تر از فرهنگ یهودی است. همچنین بین حماس وحشی اسلامی و یهودی وحشی که همان کار رو که حماس میکند انجام میدهد فرقی نیست. هر دو تا شون وحشی هستن. اسلام هم ریشه یهودی داره. یعنی وحشیگری اسلام بر گرفته از دین یهود است. لعنت بر همه دینها. خودت رو کمتر از یهودی ندان!
  12
  8
  شنبه ۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  تیر غیب خود نتانیاهو بهش خورده دارن پاپوش درست میکنن به طرف مقابلشون تا شاید بتونن از عذاب وجدان کثافتکاریهایی که انجام دادن کمی بکاهن . حماس از این کثافتکاریها نمی کنه این کار فقط از مغز یک سایکوپدی بر میاد سایکوپدهایی که در غزه بیش از چهل هزار کودک فلسطینی رو تیکه تیکه کردن
  5
  4
  یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  آخه فلسطینی احمق، هنوز نفهمیدی که کسی که خانه اش شیشه ایست به خانه دیگران سنگ نمیزند؟ 1000 نفر رو در هفتم اکتبر کشتین، 40000 نفر تاوان دادید، حالا این یه نفر رو تنها گیر آوردین و کشتین، منتظر باشید تا حداقل چهل نفرتون بره زیر خاک.
  5
  6
  یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  universe123 - لندن، انگلستان
  کسی نگفت ایرانی با یهودی یکی است دو فرهنگ و قوم مجزا هستند.اما در تاریخ ایران، یهودیان با ما پیوند و سازگاری داشته اند و بر خلاف اعراب و مسلمانان که همیشه دشمنی و بدبینی و حسادت به ایران و ایرانی داشته اند،آنها هرگز اینطور نبوده اند.دین اسلام ترکیبی از ریشه هایی از یهودیت و رسوم و اعتقادات اعراب قبل از اسلام است.ولی یهودیت امروزی،بر خلاف اسلام دینی شخصی است.یهودیت یک نژاد و قومیت است،اسلام اینطور نیست،اسلام یک دین و باور است یا قبول میکنی یا نه.بر خلاف گفت ات،وحشیگیری اسلام بر گرفته از یهودیت نیست،برگرفته از فرهنگ اعراب و عین آیات قرآن است.اثباتش هم اینکه احکامی مثل جهاد،کشتن کافران،واجب قتل بودن توهین کنندگان به الله و محمد و قرآن منحصر به اسلام است و هیچ کجای یهودیت و تورات چنین احکامی نیست.نقاط اشتراک اسلام و یهودیت که میگویی مسائلی مثل ضبح شرعی ،حرام بودن بعضی خوراک مثل خوک و غذایی که غیر مذهبی تهیه شده ،روزه،ختنه ،حجاب و محدودیتهای زنان،و روایات آخر زمانی و اصرار به ازدواج و زاد و ولد و اینچنین موارد است.یهودیت دین سیاسی نیست،اسلام سیاسی است.دولت اسرائیل هم سکولار است.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.