مرگ مشکوک دختر ۱۵ ساله افغان در آلمان؛ والدین به ظن قتل فرزندشان بازداشت شدند

یورونیوز:  پلیس آلمان می‌گوید جسد یک دختر ۱۵ ساله افغان را در کنار رودخانه راین در شهر ورمز کشف کرده است. پلیس می‌گوید این دختر در آب غرق شده اما والدین دختر ۱۵ ساله برای تحقیقات بیشتر در بازداشت هستند.

پلیس ماینتس آلمان می‌گوید پدر ۳۹ ساله و مادر ۳۴ ساله این دختر در بازداشتگاه‌های جداگانه نگهداری می‌شوند. به گفته پلیس، این دختر ۱۵ ساله قبل از حادثه با مادرش زندگی می‌کرده و پدر خانواده در آدرس دیگری بوده است.

هنوز مشخص نیست چرا این دختر جان خود را از دست داده اما تحقیقات ابتدایی پلیس از غرق شدن او در رودخانه حکایت دارد. با این حال تحقیقات تکمیلی پلیس در این رابطه ادامه دارد. پلیس می‌گوید احتمال دارد این پدر و مادر به دلیل اینکه از سبک زندگی دخترشان رضایت نداشتند دست به چنین جنایتی زده باشند. پدر اقامت موقت و مادر دختر اقات دائم آلمان را داشته‌اند.

نشریه بیلد آلمان گزارش داده که جسد این دختر دوشنبه شب پیدا شده است. مادر دختر گفته است که به همسرش مظنون است و احتمال داده که پدر دخترش را کشته باشد. پلیس محل زندگی والدین این دختر ۱۵ ساله را بررسی کرده است.

این حادثه در حالی رخ داده اخیرا پناهجویان افغان در آلمان تیتر اخبار حوادث در این کشور بوده‌اند و حمله یکی از آنها با چاقو به یک مامور پلیس نگرانی‌ها در خصوص به خطر افتادن امنیت عمومی در آلمان را شدت بخشیده است.

در واکنش با حادثه حمله با چاقو مقام‌های آلمانی تصمیم گرفتند اقدامات سخت‌گیرانه‌ای در قبال پناهجویان از جمله اخراج اجباری مهاجران جنایتکار در نظر بگیرند. هدف این اصمیم بهبود امنیت کشور و رسیدگی به نگرانی‌های فزاینده در مورد رفتار پناهجویان کشورهای مختلف به ویژه افغان‌ها بوده است.
+21
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.