کانادا به شهروندان خود توصیه کرد ایران را ترک کنند

ساعاتی پس از آنکه دولت کانادا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان «سازمان تروریستی» اعلام کرد ملانی جولی، وزیر خارجه این کشور از شهروندان کانادایی خواست به ایران سفر نکنند و حتی در صورت حضور در ایران خاک این کشور را ترک کنند.

ملانی جولی، با اشاره به اینکه «اتاوا» از چند سال پیش روابط دیپلماتیک خود را با تهران قطع کرده است، تاکید کرد: «برای کسانی که در حال حاضر در ایران هستند، زمان بازگشت به خانه فرا رسیده است.»

گفتنی است روز گذشته ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ وزیر امنیت عمومی کانادا رسما اعلام کرد که کانادا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه تروریستی قرار خواهد داد.

همچنین سازمان اتحاد علیه ایران هسته‌ای روز پس از اعلام خبر تصمیم گیری کانادا برای تروریستی خواندن سپاه پاسداران از این اقدام اتاوا تقدیر کرد.
+121
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  BlackJack - لندن، انگلستان

  خیلی از این دو تابعیتی های کانادایی و زالو زادگانشان چنان که در اخبار هم میخوانید عناصر سپاه هستند , اونها هم باید ایران رو ترک کنند و وارد کانادا بشوند یا بالاخره تصمیم میگیرید حق شهروندی رو از اینها بگیرید یا زندانی کنید, چون عملا از دید قانون جدید این شهروندان ایرانی - کانادایی تروریست محسوب میشوند.
  8
  71
  ‌پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران

  کانادا گفته ترک کنید و بیایید اینجا
  33
  7
  ‌پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.