(ویدیو) پوتین با هدیه یک لیموزین به کیم جونگ اون، راننده او شدرئیس‌‍ جمهور روسیه یک بار دیگر لیموزین اوروس ساخت کشورش را به رهبر کره‌شمالی هدیه داد.
در ویدیوی منتشر شده ولادیمیر پوتین پشت فرمان این خودرو می‌نشیند و کیم جونگ اون را تا پارکی که دو طرف در آن به قدم زدن پرداختند، می‌رساند. پوتین اولین لیموزین اوروس را فوریه امسال به کیم هدیه داده بود.
+17
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  تا حالا نمی‌دونستیم که اهل خانوم بلند کردن هم هست ؛)))
  9
  29
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  تا حالا نمی‌دونستیم که اهل خانوم بلند کردن هم هست ؛))) - یاد جوک قدیمی‌ افتادم، که مردی بوده که چیز نداشته. دایم ناراحت بوده و غصه می‌خورده، تا این‌که روزی، یک راهی‌ به فکرش می‌رسه. - می‌ره نجاری، یک چوب سفارش می‌ده، بعد کمربند می‌خره، چوب رو می‌چسبونه به کمربند، کمربند رو دور شلوارش می‌کشه، و سپس سوار بر ماشین خود، می‌ره خیابونی که تن‌فروش‌ها می‌ایستادن، - یک تن‌فروش بلند می‌کنه، می‌یره خونه، و مشغول به عملیات می‌شه. - در حین عملیات جماع، اون قطعه چوب که نقش چیزش رو بازی می‌کرده می‌شکنه، - تن‌فروشه می‌خنده، می‌گه هاهاها، اینو نیگا، چیزش چوبی‌یه. - مرده می‌گه، نه، اشتباه نکن، چیزه چوبی نبود، بلکه چوبه چیزی بود ؛)))
  14
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  احتمالا تو ماشین شنود و میکروفن جاگذاری کرده
  5
  13
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  بهتر در جریان هستید، که کشورهایی که همچنان ساختار کامونیستی و یا دیکتاتوری محض دارن، هر چه که این ساختارشون از دیدگاه کامون‌دیکتاتوری غلیظ‌تر باشه، به همون نسبت هم دارای سیستم‌های بسیار شدید کنترل و امنیتی داخلی‌ هستند. - کره‌ی شمالی‌، حتا تا باد توی چرخ‌های این ماشین رو اول کنترل کرده، بعد اجازه داده تا هدیه‌گیرنده که رهبر کره‌شمالی هست، سوارش بشه. - من تا همین چند ماه پیش، که موضوع راست یا دروغ کشته‌شدن رهبر واگنر (آشپز مخصوص کرمل) ایجاد شد، ۵۰ درصد گمان می‌داشتم که پرزیدنت روسیه، سیاست‌مدار باهوشی‌ هست، اما وقتی‌ اون موضوع پیش اومد و ایشون گفت که "تجربه نشون داد که با پول نمی‌شه افراد رو به خود وفادار نگه داشت"، واقعا جا خوردم، چون هر احمقی -حتا من احمق- هم می‌دونم که با پول نمی‌شه کسی‌ رو کنار خود وافادار نگه داشت!، اما ایشون تازه بعد از ماجرای واگنر این رو فهمیده؟!!!. / - این ویدیوی بالا هم، بسیار بسیار سیستم بچه‌گانه‌ی سیاست خارجی‌ روسیه رو نشون می‌ده. - مردمان روسیه خیلی‌ مظلوم هستند.
  2
  3
  ‌پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.