آرش میثاقی و سمیرا یوسفی در کانادا به ضرب گلوله به قتل رسیدند

دو ایرانی تبار ساکن شهر تورنتو به نام‌های آرش میثاقی و سمیرا یوسفی به دست ضاربی که پلیس هویتش را منتشر نکرده در دفتر کارشان به قتل رسیدند. ضارب سپس خودکشی کرده است.

ایران استار نوشت: به گفته پلیس، مرد مسلحی که یک مرد و یک زن را به قتل رساند، بعدازظهر دوشنبه پس از تیراندازی در یک فضای اداری نزدیک یک مهدکودک و مدرسه در نورث یورک، خودش در میان کشته‌شدگان است. این حادثه در لابی ساختمانی در نزدیکی خیابان‌های دان‌میلز و مالارد، در جنوب خیابان یورک میلز رخ داد.


پلیس تورنتو گفت که آنها پس از گزارش تیراندازی، اندکی قبل از ساعت ۳:۳۰ بعدازظهر به منطقه اعزام شدند. آلن بارتلت، گروهبان واحد قتل و مفقودین، گفت که مأموران وارد ساختمان شده و دو مرد و یک زن را پیدا کردند و افزود که گمان می‌رود ضارب، خودش در نهایت خودش را کشته باشد و افزود: "ما هنوز در مرحله اطلاع‌رسانی به نزدیکان هستیم و هنوز زود است که بگوییم چه رابطه‌ای بین این سه نفر وجود داشته است". بارتلت گفت که آنها بر این باورند که قبل از شلیک گلوله، درگیری در داخل این واحد تجارت در پی "نوعی تراکنش مالی" رخ داده و ادامه داد: چهار نفر که دو نفر آنها با هم کار می‌کنند در آن زمان داخل ساختمان بودند".

آرش میثاقی یک پرونده کلاهبرداری به مبلغ ۱۷ میلیون دلار با ۶.۴ میلیون دلار تقلب داشت که در سال ۲۰۱۹ پرونده بدون ایراد جرمی علیه وی بسته اعلان شد. گفته می‌شود وی حداقل یک پرونده باز دیگر دارد.
+70
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - مونیخ ، آلمان

  اگر کسی معنای #آرش میثاقی یک پرونده کلاهبرداری به مبلغ ۱۷ میلیون دلار با ۶.۴ میلیون دلار تقلب داشت# بر من بگه، دعاش میکنم، یا علی.
  16
  43
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک
  منظورش این بود که شما خارج رفته ها ازدم رفتید تو باغالی مخصوصا دانمارکی ها
  17
  7
  ‌پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.