حمله شدید حسین شریعتمداری به ظریف؛ واقعیات کثیف و سیاه خود را تحریف می‌کند

مدیر مسئول روزمامه کیهان به سخنان دیروز ظریف در برنامه تلویزیونی پزشکیان واکنش نشان داد.
 
حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: متاسفانه برخی از نامزد‌ها و یا مشاوران آن‌ها در جریان مناظره‌ها و میزگرد‌ها به دروغ‌گویی و تحریف واقعیات پلشت و سیاه کارنامه خود روی آورده‌اند تا آنجا که بسیاری از سوابق سیاه و خسارت‌بار خود را که تنها با واژه فاجعه قابل بیان است، نه فقط نفی و انکار می‌کنند بلکه با ردیف کردن ده‌ها دروغ و ادعای خلاف واقع، از خسارت‌ها، دستاورد می‌سازند!
 
وادادگی‌های آشکار و دیپلماسی التماسی و شرم‌آور خود در برابر دشمنان تابلودار مردم را شجاعت دیپلماتیک جا می‌زنند، تعطیلی هزاران کارخانه و مرکز تولید را پیشرفت اقتصادی قلمداد می‌کنند! دوبرابر کردن تحریم‌ها به جای لغو آن را به این یا آن جریان موهوم نسبت می‌دهند! و...
 
بدیهی است که اگر این ادعا‌های خلاف واقع و دروغ‌بافی‌ها با پاسخ مستند روبه‌رو نشود، می‌تواند به شناخت مردم از هویت واقعی کاندیدا‌ها که هدف اصلی از ابتکار انتخاباتی صدا و سیماست، آسیب جدی برساند و به مردم برای انتخاب گزینه مطلوب و شایسته، آدرس غلط بدهد. مخصوصاً آن که این‌بار هم دقیقاً مانند ماجرای فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ تمامی رسانه‌های بیگانه دروغ‌های یادشده را با جدیت پوشش می‌دهند و...
 
از برادر عزیزمان جناب آقای جبلی انتظار می‌رود -و انتظاری منطقی و قانونی نیز هست- که در برپایی میزگرد‌ها از کارشناسان برجسته و آشنا به امور نیز دعوت به عمل آورند تا در صورت مشاهده این‌گونه دروغگویی‌ها و ادعا‌های خلاف واقع، با ارائه اسناد و مدارک و شواهد غیرقابل انکار، دروغ بودن این‌گونه ادعا‌ها را برای مخاطبان بازگو کنند و به خلاف‌گویان اجازه ندهند با معرفی «سراب» به جای «آب»، در شناخت واقعی مردم شریف کشورمان خلل ایجاد کرده و به آن‌ها آدرس غلط بدهند.
 
انتظار و درخواست کیهان در حالی است که دو کارشناسی که در برابر ظریف قرار گرفتند (آقایان ابراهیم متقی و فواد ایزدی) از مخالفان برجام هستند و فواد ایزدی در برنامه تلویزیونی به برجام حمله کرد.
+11
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  َپارتیزان - سپیدار، ایران

  آی دالون دار خر، خر رو خورد.
  15
  44
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  این باجناقگرا ها چرا هرجا میخوان با هم روبوسی کنن چنان مثل چسب بهم میچسبونن که والا هیچ جا عکس دو تا گی عاشق رو هم نمیبینیم که به این شدت بهم بچسبونن. برای من جدا سوال شده . یه رسم خاصی تو چسبوندن پایین تنه شان بهم وقت روبوسی کردن دارن تو همه عکساشون هم هست و فرقی نداره از فرقه شون کی باشه . حتی عکسهای روبوسی رهبری با بشار اسد رو هم ببینین . حتما باید یه فشاری تو پاین تنه بهمدیگه بدن . عجیب نیست؟ پدرسوخته ها روبوسیشونم با ما ایرانی ها و حتی کل دنیا فرق داره
  15
  33
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Esperanto - لندن، انگلستان

  آقای شریعتمداری چیزی که عوض داره گله نداره!! نه اینکه خودتون و همپالگی هاتون تو این دهها سال با سند و مدرک حرف زدید حالا از دیگران انتظار دارید؟
  2
  35
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  حُشین ، پدرشوخته نابکار ، اوردوز کردی ، هار شُدیها ! تا دیروژ گاژ میگرفتی ، امروز جفتک می پرونی !!؟ چطور ژمانی که این پفیوژ وژیر خارجه بود ، خا** اش رو لیش میژدی ، حالا دیگه واشش جفتک می پرونی !!؟
  15
  37
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.