عکس روز: نماز جماعت قبل از میزگرد مناظره انتخاباتی

ایندیپندنت فارسی: مسعود پزشکیان، نامزد اصلاح‌طلب انتخابات ریاست‌جمهوری تصویری از نماز جماعت به امامت عباس عراقچی و با حضور جواد ظریف، مجید تخت‌روانچی و خود منتشر کرد. در حالی‌که نامزدهای مختلف تلاش می‌کنند با توسل به پایگاه برخی از چهره‌های سیاسی، برای خود رای جلب کنند، به نظر می‌رسد این اقدام پزشکیان نیز در همین راستا قرار بگیرد.به گزارش رسانه‌های نزدیک به اصلاح‌طلبان، این نماز جماعت پیش از یک «میزگرد سیاسی» برگزار شده است.

پزشکیان، جواد ظریف را به‌عنوان مشاور سیاست خارجی خود معرفی کرده است اما مشخص نیست که آیا عراقچی و تخت‌روانچی نقشی در دولت او خواهند داشت یا خیر.
+10
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  رُک و صریح - لندن، انگلستان
  برنامه اشون بعد از کشتن رئیسی، جایگزین کردن یه تدارکات چی دیگه است تا قبل از اینکه دوره بایدن تموم بشه با آمریکا سر برنامه هسته ایی مذاکره کنند و به پست ترامپ نخورند.
  1
  19
  ‌سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه
  ظریف در آمریکا توده ای بود و تبلیغ کمونیسم می کرد، بعد ورق چرخید چسبید در آخوندها. نگاه کنید قشنگ معلوم است نماز خواندن بلد نیست!
  2
  14
  ‌سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد
  به سبب اینکه خامنه ای می دانست که رئیس جمهور آینده آمریکا بایدن نخواهد بود و ترامپ خواهد بود و می‌دانست رئیسی نه سیاست بلد است و نمی داند مثل حسن روحانی دروغ گویی کند و سر رئیس جمهور آمریکا که به احتمال زیاد ترامپ هست شیله بمالد و وعده فریبکارانه بدهد به همین سبب خامنه ای حدود هفت ماه پیش از انتخابات رئیس جمهوری آمریکا دستور حذف رئیسی را داد.
  1
  7
  ‌سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  رُک و صریح - لندن، انگلستان
  با توجه به نظرم در بالا ، باز یه جماعتی که فکر می‌کنند پزشکیان چون اصلاح طلب هست پس با رای دادن بهش وضع اشون بهتر میشه، بازم گول می‌خورند و رای می‌دهند.
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.