روزی که پزشکیان دنبال اجرایی شدن گشت ارشاد بود!

تابناک: مسعود پزشکیان نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حالی این روزها مخالف اجرای طرح نور شده که سال ها قبل در مقام مطالبه گر اجرای طرح مبارزه با بدحجابی ظاهر شده بود.

به گزارش تابناک پزشکیان در سال 91 طرح سئوال از محمود احمدی نژاد رئیس جمهور وقت را امضا کرده که چرا طرح عفاف و حجاب اجرا نشده است! آقای داوطلب بعد ها تاکید کرده بود که حجاب قانون است  و باید اجرا شود .
این در حالی است که این روزها و در کشاکش تبلیغات نامزد های انتخاباتی اظهارات متفاوتی از زبان پزشکیان شنیده می شود از جمله اینکه او گفته است مخالف سر سخت گشت ارشاد است ، او همچنین گفته است 40 سال است می‌خواهیم حجاب را درست کنیم اما بدتر کردیم، مداخله افراد به نام طرح نور ما را به سمت سیاهی می‌کشاند.
مسعود پزشکیان و علی مطهری امروز که در مقام مخالفت با گشت ارشاد روی جان مهسا امینی موج سواری میکنند، سال ۹۰ طرح سوال از رئیس جمهور وقت (احمدی نژاد) را بخاطر مخالفت با گشت ارشاد و عدم برخورد با بدحجابان امضا کردند.
مسعود پزشکیان که در  سال ۹۰ طرح سوال از رئیس جمهور وقت (احمدی نژاد) را  که بخاطر مخالفت با گشت ارشاد و عدم برخورد با بدحجابان، طراحی شده بود، امضا کرد، این روزها در برابر سئوالاتی درباب نگاه خود و دولت آینده اش به مقوله بی حجابی و بدحجابی، موضعی دیگر گون گرفته و می گوید که از اینها مشکل او نیستند. وی ابراز شرمندگی از شرایط می کند. او اخیرا گفته است: ما باید کتک بخوریم نه زنان.
+28
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.