آیا مگان مارکل با سریالی جدید به دنیای بازیگری بازمی‌گردد؟

مگان مارکل در صحنه‌ای از سریال «کت‌شلواری‌ها» در نقش ریچل زین‌ایندیپندنت فارسی: فیلمبرداری سریال جدیدی برگرفته از «کت‌شلواری‌ها» که مگان مارکل را در سال ۲۰۱۱ به شهرت رساند در لس‌آنجلس آغاز شده است.

با آغاز فیلمبرداری مجموعه جانبی برگرفته از سریال درام حقوقی موفق و پربیننده «کت‌شلواری‌ها» (Suits) در لس‌آنجلس، برخی طرفداران معتقدند که مگان مارکل می‌تواند با بازی دوباره نقش ریچل زین، به‌زودی به ریشه‌های بازیگری‌اش بازگردد.

دوشس ساسکس ۴۲ ساله که دیگرعضو فعال خانواده سلطنتی بریتانیا نیست، آزاد خواهد بود دوباره به این برنامه تلویزیونی بپیوندد که در سال ۲۰۱۱ او را به شهرت رساند.

شایان ذکر است که او در مونتسیتو در کالیفرنیا زندگی می‌کند، به این معنی که برای بازگشت به نقش زین، ناچار نخواهد بود از خانواده‌اش جدا شود.

آن‌طور که در خلاصه داستان مجموعه جدید آمده است تمرکز روی شخصیت جدیدی به نام تد بلک خواهد بود، یک دادستان فدرال سابق از نیویورک، که «با [پذیرش] وکالت قدرتمندترین مشتریان در لس‌آنجلس خود را از نو ساخته است».

به گزارش نشریه ددلاین، نقش بلک را استیون امل بازی می‌کند، که بیشتر به‌دلیل نقش‌آفرینی‌اش در سریال ابرقهرمانی «ارو» (Arrow) شناخته می‌شود، و دیگر بازیگران مطرح این سریال جاش مک‌درمیت از «مردگان متحرک» (The Walking Dead) را شامل می‌شود.

در حالی که نام مارکل برای این سریال تایید رسمی نشده است، پاتریک آدامز، همبازی سابق او، در مراسم گلدن گلوب ۲۰۲۴ به احتمال حضور او اشاره کرد.

او به‌شوخی به برنامه تلویزیونی اینترتینمت تونایت (Entertainment Tonight) گفت: «حتما. مایک و ریچل در سیاتل‌اند. حتما باید به لس‌آنجلس بیایند. باید بعضی چیزها را درست کنند.»

او در مورد وضعیت مگان به‌عنوان عضوی از خانواده سلطنتی شوخی کرد و گفت: «الان خیلی محبوب است. خبر مگان به گوشتان رسید؟ بعدا برایتان تعریف می‌کنم.»

او در ادامه افزود: «اگر با ما تماس گرفتند، اگر با من تماس گرفتند، آماده‌ام دوباره کت‌شلوار بپوشم. من این سریال را دوست دارم، این شخصیت را دوست دارم. کار کردن با تمام این آدم‌ها را دوست داشتم.»

وقتی هری و مگان تصمیمشان به کناره‌گیری از وظایف سلطنتی را اعلام کردند، گفتند مایل‌اند از لحاظ مالی مستقل‌تر زندگی کنند.

بر اساس گزارش‌ها، مارکل در مقطعی برای هر قسمت این سریال حقوقی پربیننده ۵۰هزار دلار درآمد داشت.

در حالی که مگان در مصاحبه افشاگرانه او و شاهزاده هری با اپرا اعتراف کرد که هیچ برنامه‌ای برای بازگشت به بازیگری ندارد، اما گفت «هرگز نگو هرگز».

او گفت: «من درست بعد از قسمت صدم کت‌شلواری‌ها در سال ۲۰۱۸، سریال را ترک کردم. فکر نمی‌کردم که دیگر هرگز به صنعت سرگرمی بازگردم. اما کل فرهنگ تغییر کرده است؛ بسترهای پخش آنلاین همه چیز را تغییر داده‌اند. توانایی خلق لحظاتی که روح زمانه در آن جاری است شبیه آنچه در دهه ۱۹۹۰ داشتیم‌ــ وقتی همه هم‌زمان یک برنامه را تماشا می‌کردند یا برای لحظه‌ای خاص گرد هم می‌آمدند؟‌ــ چنین اتفاقی دیگر نمی‌افتد.»

او سپس اشاره‌ای ضمنی کرد که داستان‌های کمدی رمانتیک ممکن است علاقه‌اش را برانگیزند و افزود: «خیلی دلم برایشان تنگ شده است. فیلم وقتی هری سالی را دید (When Harry Met Sally) را احتمالا یک میلیون بار دیده‌ام. و تمام کمدی رمانتیک‌های جولیا رابرتز. باید دوباره آن‌ها را ببینیم.»
+5
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.