کواکبیان: روسیه و چین دوتا از رفقای ما هستند که خیلی راحت ما را می‌فروشند

کره شمالی سلاح هسته‌ای دارد ولی به مردم وابسته نیست. اصل و اساس سیاست خارجی برگرفته از مردم است.

ما حتما جایگاه برتری را در روابط بین الملل میتوانیم کسب کنیم به شرطی که مشارکت مردمی داشته باشیم.مشارکت ما در انتخابات اگر بالای 60 درصد باشد بسیار متفاوت است.
+43
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  اصلا چیزی به اسم رفیق و ملت برادر وجود ندارد برای همین است که کشورها سعی میکنند از تنش کم کنند تا به موضوع اصلی یعنی در‌آمد و منافع مادی بپردازند. شاه اسماعیل صفوی بزرگ آنقدر مذهبی بود که دستور داد تاکستانها را بسوزانند بعد همان شخص دستور داد شراب برای ما حرام است برای بقیه نیست شراب را بدست مسیحیان و یهودیان تولید و صادر کنید.شاه عباس در موقع لازم عرض ارادت برای امپراطوری عثمانی برای منافع مالی عموم مردم میکردند حتی شمشیر مرصع نشان فرستادند وقتی منافع و شرایط محی شد همان شمشیر را تا دسته به . ترکها چپاندند که بفهمند یک من ماست چقدر کره دارد. ما دوست و دشمنی نداریم اگر آمریکا، چین یا روسیه یکی یا همه منفعتی دارند و آن در غالب ثروت برای تمدن ما قابل کسب است باید آنرا به هر قیمتی بدست آورد برای من ایران و ایرانی و حوزه تمدنی آن مهم است اگر ایران نباشه نمیخوام دنیا باشه. اول ایران و ایرانی بعد همه دنیا.
  1
  10
  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  رفیق نه ، کولی بگیر و استعمارچی و در ضمن خیالت راحت ، فروخته اند !!
  7
  12
  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۱) هر کی‌ به فکره خویشه، کوسه به فکره ریشه. - ۲) ذات سیستم‌های کامونیستی (و به همان نسبت کشورهایی که همچنان دارای ساختار کامونیستی هستند)، بدین‌گونه است، که مفاهیمی چون؛ سابقه، آشنایی، شناخت و امثال آن، در نهاد سیستم‌های کامونیستی اصلا وجود ندارد - هر روز روزی تازه است، که باید از روی یک صفحه‌ی سفید تازه آغاز شود، و از آن بدتر این‌که، ذات سیستم‌های کامونیستی، یعنی نداشتن اعتماد به طرف مقابل، و دایم شرایطی را ایجاد کردن، تا طرف مقابل را محک بزند!. - صد البته که سیستم‌های کامونیستی، دارای وجه و دکترین(آموزه)های مثبت خود نیز هستند، اما ویژگی‌های منفی‌ بالا که نا‌م‌برده شدند، سبب می‌گردد که نیمه‌ی منفی‌ سیستم‌های کامونیستی (و به همان نسبت کشورهایی که همچنان دارای ساختار کامونیستی هستند)، بیشتر از نیمه‌ی مثبت آن باشد.
  0
  1
  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.