رئیس تعزیرات حکومتی پاوه در پی حمله مسلحانه افراد ناشناس به قتل رسید

حامد ترکاشوند رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاوه، بامداد امروز شنبه ۲۶خردادماه در یک حمله مسلحانه توسط فرد یا افراد ناشناس کشته شد.

مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با تایید خبر قتل رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان پاوه، از تلاش برای دستگیری قاتل خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی قنادی با اشاره به حادثه قتل رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان پاوه، اظهارکرد: مرحوم حامد ترکاشوند بامداد امروز (۲۶ خرداد) حین خروج از منزل توسط فرد ناشناس مسلح به قتل می‌رسد.

وی افزود: طبق بررسی‌های صورت گرفته قاتل از ساعت‌ها قبل مقابل منزل مرحوم ترکاشوند کمین کرده بود و به محض خروج او از منزل در یکی از محلات شهر کرمانشاه به سمتش شلیک می‌کند.

مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: قاتل با استفاده از اسلحه خود چهار گلوله به سمت سر و سینه مرحوم ترکاشوند شلیک کرده که منجر به فوت او می‌شود.

وی با بیان اینکه قاتل به محض وقوع قتل از صحنه جرم فرار می‌کند، افزود: با دستور قضایی، تلاش برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است.

قنادی اظهارکرد: هنوز انگیزه قتل مشخص نشده و پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای استان در حال رسیدگی است.مدیر روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: قاتل با استفاده از اسلحه خود چهار گلوله به سمت سر و سینه مرحوم ترکاشوند شلیک کرده که منجر به فوت او می‌شود.

وی با بیان اینکه قاتل به محض وقوع قتل از صحنه جرم فرار می‌کند، افزود: با دستور قضایی، تلاش برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز شده است.

قنادی اظهارکرد: هنوز انگیزه قتل مشخص نشده و پرونده در شعبه دوم بازپرسی دادسرای استان در حال رسیدگی است.
+76
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  قاتل به محض وقوع قتل از صحنه قتل فرار کرد، پ نه پ، می‌ایستاد تا بیایند و ببرندش؟🤣😂 انگیزه قتل؟؟؟ کردهای غیور ما مردم ایران هر روز منتظر شنیدن اینگونه اخبار شادی افرا از طرف شما هستیم...بترکونید اینا رو 😂🤣
  2
  73
  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  باز هم یک مسلمان آدم کش و جنایتکار از صفحه کره زمین پاک شد. دست آنان که این موجود کثیف را به درک واصل کردند درد نکند. لعنت بر امام علی و لعنت بر امام حسین
  29
  49
  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بی شک فقط رئیس تعزیرات نبوده و جاهایی دستش بخون بیگناه آغشته و حسابی کو* وارو داده که زدند از پس گوشش بیرون اومده !!
  20
  53
  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  هنوز انگیزه قتل مشخص نشده. انگیزه معلومه این یارو بسیجی با گرفتن رشوه وتهدید کاسبان پاوه خون همه رو تو شیشه کرده بود بلاخره یه مرد پیدا میشه که نفلش کنه
  3
  49
  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.