سکس و موسیقی؛ مردم در طول رابطه جنسی چه سبک و آثار کدام خواننده‌ را دوست دارند بشنوند؟

یورونیوز: محبوب‌ترین سبک موسیقی و خواننده در اتاق خواب چیست؟ آیا کسانی هستند که حین برقراری رابطه جنسی از ایرپاد (AirPods) استفاده می‌کنند؟ یک مطالعه جدید پاسخ این سوال‌ها را پیدا کرده است.

یک مطالعه جدید نشان داد، افرادی که در حین رابطه جنسی به موسیقی گوش می‌دهند به طور کلی از زندگی جنسی خود راضی‌ترند و بیشتر از کسانی که این کار را انجام نمی‌دهند، رابطه جنسی برقرار می‌کنند.

ZipHealth، یک وب‌سایت ارائه دهنده خدمات پزشک آنلاین، داده‌هایی را با بررسی پاسخ‌های بیش از ۱۰۰۰ نفر در مورد زندگی جنسی‌شان و موسیقی انتخابی آنها برای دوره برقراری جنسی جمع‌آوری کرد.

۴۷ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که به طور منظم در حین برقراری رابطه جنسی به موسیقی گوش می‌دهند. ۶۸ درصد از افرادی که در طول رابطه جنسی به موسیقی گوش می‌دهند، معتقدند که این امر به کاهش اضطراب آنها برای برقراری رابطه جنسی بهتر کمک می‌کند. ۶۳ درصد هم گفتند که با این کار طول مدت زمان رابطه جنسی را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهند.

این مطالعه نشان می‌دهد افرادی که در طول رابطه جنسی به موسیقی سبک هیپ هاپ و رپ گوش می‌دهند بیشترین طول رابطه جنسی را دارند (به طور متوسط ۳۱.۵ دقیقه).

نتایج این تحقیق حاکیست که موسیقی پاپ محبوب‌ترین سبک در اتاق خواب است و پس از آن هیپ‌ هاپ و رپ قرار دارد.

در مورد محبوب‌ترین آهنگ در فهرست‌های پخش به هنگام رابطه جنسی، «دختر فوق‌العاده دمدمی مزاج» (Super Freaky Girl) نوشته نیکی میناژ تاج‌دار است.
علاوه بر این، این مطالعه نشان داد افرادی که در طول رابطه جنسی به موسیقی کلاسیک گوش می‌دهند به احتمال زیاد از زندگی جنسی خود راضی هستند.

هنرمندان برتر و آهنگ‌های محبوب در فهرست‌های پخش در طول رابطه جنسی:

۱. نیکی میناژ: دختر دمدمی مزاج

۲. ویکند: تپه‌ها

۳. ویکند: اغلب اغلب

۴. ویکند: نام مرا صدا بزنید

بله، این فهرست تحت سلطه The Weeknd خواننده و ترانه‌سرای کانادایی است.

یافته دیگر این تحقیق این بود که ۳ درصد از مردم گزارش دادند که هنگام رابطه جنسی از ایرپاد (AirPods) استفاده می‌کنند ولی هنوز نمی‌دانند که چه احساسی نسبت به آن دارند.

به طور کلی، ۱۰ هنرمند برتر در فهرست‌های پخش در طول رابطه جنسی عبارتند از:

۱. ویکند

۲. کانیه وست

۳. دفتونز

۴. دریک

۵. لانا دل ری

۶. کندریک لامار

۷. تایلر

۸. ریحانا

۹. تیلور سوئیفت

۱۰. دوجا کت

در بخش دیگری از این مطالعه آمده است که افرادی که فتیش دارند یا در یک سکس سه نفره شرکت می‌کنند معمولا به هوی متال گوش می‌دهند (به ترتیب ۷۲ درصد و ۵۴ درصد)؛ افرادی که در طول رابطه جنسی گریه می‌کنند، رگی (Reggae) را به عنوان ژانر موسیقی ترجیح می‌دهند (۳۸ درصد) و کسانی که از رابطه جنسی در جمع لذت می‌برند بیشتر به آثار هیپ هاپ و رپ (۵۳ درصد) علاقمندند.
+5
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  سایبریها و مزدوران مفعول خصوصاً لواطکاران اسلامی هم در حین رابطه جنسی به اذان و آوای قرآن گوش میدن ، میگن لذتش بهشتی میشه !
  3
  13
  شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.