معترض نازی‌آباد: ویدئو را گرفتم تا آیندگان بدانند روزی پسری برای گرفتن حق خودش به اندازه ۱۰ بار مُردن کتک خورد

پوریا علیپور دو سال بعد از آن واقعه به محل رفت و ماجرا را شرح داد.پوریا علیپور، معترضی که ویدئوی حمله ماموران به او در کوچه‌ای در محله نازی‌آباد تهران بارها بازنشر شده بود، دو سال بعد از آن واقعه به محل رفت و ماجرا را شرح داد.
او دیروز، ۲۲ خرداد، در حساب اینستاگرامش نوشت: «بعد از ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ خیلی چیزها یاد گرفتم

... الان که به آن روزها برمی‌گردم، می‌بینم که خب ما هم کم‌تجربه بودیم....»

آقای علیپور در بخش دیگری از متنی که همراه ویدئو منتشر کرده، افزود: «این ویدئو را گرفتم که آیندگان بدانند روزی روزگاری در تهران، در کوچه پس‌کوچه‌های نازی‌آباد، پسری بود که برای گرفتن حق خودش به خیابان آمده بود، اما زیر لگد و باتوم و تفنگ ۱۵-۱۰ گارد اراذل و اوباش، به اندازه ۱۰ بار مُردن، کتک خورد، اما .....نمُرد.»

۱۰ آبان ۱۴۰۱ تصاویر حمله ماموران به پوریا علیپور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. در پی انتشار این ویدئو، مرکز اطلاع‌رسانی یگان‌های ویژه ایران اعلام کرد که «دستوری ویژه برای بررسی» موضوع صادر کرده است. اما پس از آن هیچ گزارشی مبنی بر بررسی موضوع منتشر نشد.
 
+84
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Darknet - لندن، انگلستان
  قول میدم روزی برسه تا من تک تک این اراذل اوباشی که تورو زدن رو پیدا کنم. اینقدر از مقامات بالا تا پایین جمهوری اسلامی اعتراف میگیرم تا دستم به این افراد برسه و بتونم به دست مردم و سیستم قضایی دولت و نظام جدید محاکمشون کنم.
  1
  10
  ‌پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.