دو برادر فاسد خدمتگزار جمهوری اسلامی: سرهنگ پاسدار علیرضا خدادادی و سلمان خدادادی

امیرفرشاد ابراهیمی در صفحه خود نوشت:
شخصی که در تصاویر مشاهده می‌کنید سرهنگ پاسدار علیرضاخدادادی نام دارد، فرمانده سپاه حفاظت انصارالمهدی و سر  تیم محافظان حسن روحانی.

او در حالی به خوشگذرانی می‌پردازد که در حکومت فاسد اسلامی جوان‌های ایرانی به اتهام همین مواردی که در تصاویر می‌بینید به حبس‌های طولانی مدت و حتی اعدام محکوم می‌شوند(ماه گذشته یک جوان مشهدی به اتهام شرب خمر اعدام گردید)، اما وابستگان به نظام و مزدوران خامنه‌ای خائن تحت پوشش‌های مختلف هر اقدامی را بخواهند انجام می‌دهند بدون ترس از پیگیری و عواقب آن.

گفتنی است علیرضا خدادادی برادر سلمان خدادادی هست ، فراموش نکرده‌ایم‌که سلمان خدادی سرتیپ سپاه پاسداران و از فرماندهان سپاه ملکان و اداره اطلاعات ملکان است که در حالی که نماینده مجلس بود به زهرا نویدپور تجاوز و‌ تعدی کرد و در آخر پس از تهدیدات پی در پی مبنی بر پیگیری نکردن شکایتش او را کشت و تا آخرین لحظه نیز مسعود پزشکیان از او‌دفاع کرد و می‌کند.
سلمان خدادادی اگر چه به تجاوز و‌تهدید و قتل متهم بود اما تنها به شلاق محکوم شد!
+74
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  ایران برای اینها بهشته. مردم فقیر و در به در دنبال یه قاشق چایخوری زندگی لوکس، و اینها پولدار. خیلی راحت میتونن چیزی رو که طالبش هستن بخرن. این دقیقا سیاست از بین بردن طبقه متوسط و سوء استفاده از فقر طبقه پایین ایجاد شده است. اینها حاضرن کو. هم بدن ولی مافیای اقتصادی چنبره زده روی ثروت ایران رو از دست ندن
  2
  48
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Ali Nazari - میامی، ایالات متحده امریکا

  حکومته گروهی آدمکش ، دزد، فاسد و بی پدر و‌مادر است دیگه….
  1
  54
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  هیچ کدوم این اخبار به اونجای اکثریت بی تفاوت و بیسواد دینی ایرانی جماعت اثری نداره. اکثر مردم همیشه در صحنه مثل اخوندان ریاکارو خود فریب و چاقو هم دسته خودشو نمی بره‌. تمام.
  1
  39
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  فاطی فتو شاپ هست یا آن دختره خودتی ؟
  6
  26
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  گیر دادین به این دو برادر مادر بخطا و کو** !! بدنه رژیم وول میزنه از این لاشخورای کُ* کِ* !
  4
  28
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  Ali Nazari - میامی، ایالات متحده امریکا
  به این چیزی که تو میگی حکومت نمیگن . میگن فرقه . حکمت یک فرقه تبهکار اسلامی . اسلام هم از اول تنها راه درامدش غارت بوده . یا غارت ممالک جدید یا غارت همون ممالکی که غصب کردن و حتی مردمش رو مسلمان هم کردن ولی به غارتش و تجاوزهاشون در اون ممالک ادامه میدن . قانون اسلامه . شما نمیبینین در طول تاریخ یه کشور اسلامی به عقلش برسه که مثلا یه کارخونه چوب بستنی بزنه و از این راه درامدزایی کنه
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  ایران از زمان حمله عمر با دستور و تشویق علی علیه سلام به ایران تحت سلطه انواع فرقه های تبهکار اسلامی بوده که کارشون فقط غارت ایران و ترانزیت ثروت ایران به وطن اجدادیشون بوده و در داخل ایران هم قتل و تجاوز و چپوندن خدای عجیب و غریبشون تو حلقوم ایرانی و متاسفانه اگر یک ایرانی اومده و خواسته کاری انجام بده همین مردم داغتر از اعراب غاصب ، کاری کردن که طرف به گوهخوری افتاده و گذاشته از ایران فرار کرده و در عوض هر تازی که توانسته در حد وسیعی سیستم تبهکاری و غارت و تجاوز اسلامی رو در ایران گسترش بده براش زیارتگاه ساختن و به پابوسی قبرش هم میرن. باز شکر خدای ایرانزمین که از مرگ مهسا امینی مرزها مشخص شد و دست همه رو شد که کیا ایرانی هستن و کیا تازی زاده و هیچوقت یک ایرانی تبدیل به تازی نمیشه و یک تازی هم خونش با خون ایرانی قاطی نمیشه. این فرقه تبهکار هم اینو خوب میدونه و فقط تازی ها رو به استخدام گرفته. ببینین کدوم مسوول رده بالای اسلامی اصلیتش از جغرافیای ایرانه؟ اینایی هم که چند نسلی در ایران متولد شدن همه از دم نسلشون میرسه به تازی های عرب. ژن و قیافه ها هم تابلو. یا ایرانی هستی یا اسلامی.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.