حمله حمید رسایی به پزشکیان: فقط یک لولوی جذاب است!

رسایی نوشت: «پزشکیان رقیب قالیباف نیست بل رفیق اوست. پزشکیان، حامی ریاست قالیباف در مجلس و قالیباف، به صورت غیرقانونی پیگیر تأیید اعتبارنامه تاج‌گردون اصلاح‌طلب بود.»

حمید رسایی با حمله به پزشکیان در خصوص انتخابات نوشت: پزشکیان رقیب قالیباف نیست بل رفیق اوست. پزشکیان، حامی ریاست قالیباف در مجلس و قالیباف، به صورت غیرقانونی پیگیر تأیید اعتبارنامه تاج‌گردون اصلاح‌طلب بود. پزشکیان فقط یک لولوی جذاب، برای ترساندن بدنه و اجماع همه پشت سر کسی است که ۲۰ سال است می‌خواهند رئیس جمهور شود، ولی مردم نمی‌خواهند.
+12
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  تا زمانیکه بیداری عمومی حاصل نشود خود خدایشان هم قادر به کمک به ایرانیان نخواهد بود و همینطور شاهد خوش رقصی این پدر مجهول الحویه گان مادر قسطی رو، همینطور دلقک بازیهای این ملیجکان پیشین و کفتاران پیر فعلی ادامه خواهد داشت. این است سرنوشت مردمی که با دست خود روزگار خود و جهانیان را سیاه کردند. خود کرده را تدبیر نیست.🤕😢.
  1
  33
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این رسایی که چقدر گوشت تلخه ، ماشالله هزار ماشالله یکپارچه گُ** ! باز صد رحمت به اون صدیقی کله کی** !!
  1
  39
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا
  خوبه که خودشون همدیگر را خوب می شناسند و احتیاجی به دیگران نیست . اما دکتر بیا بگو خود این از کدام طویله هست ؟ هر چند دکتری ولی مرده شور صورت و سیرتت را ببره که یک آخوند دوزای چنین لقبی بهت بده
  1
  19
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  کهنه سرباز - بروکسل، بلژیک
  از این رسایی نخود مغزتر نداریم وقتی رییسی از روحانی شکست خورد به تمسخر گفت اگر رییسی برنده میشد دلار میشد پنج هزارتومان در صورتیکه بعد با امدن رییسی دلار به ۶۵ هزار رسید در نبود افراد کاردان و کاربلد افرادی مثل رسایی برای این ملت تصمیم میگرند که سرانجاممون شده حا حاظر
  0
  3
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.