مدودف خطاب به شولتز: گوشت گندیده سوسیس ساز باید زانو بزنی و از مردم اوکراین طلب بخشش کنی

العربیه: دیمیتری مدودف، معاون رئیس شورای امنیت روسیه، یکشنبه 20 خرداد از اولاف شولتز، صدراعظم آلمان خواست تا زانو زده و از مردم اوکراین طلب بخشایش کند.

مدودف در کانال تلگرامی خود نوشت: «ناگهان شولتز، این گوشت گندیده شروع به حرف زدن کرد و طوفان آشکاری آغاز شد و به اصطلاح، امور را به هم ریخت».

رسانه‌های روسیه به نقل از مدودف آوردند: «شولتز گفته است که رئیس جمهوری روسیه باید اذغان کند که اوکراین قدرتمند است و نمی‌توان آن را به زانو درآورد».
«اوکراین به زانو نمی‌افتد»
اولاف شولتز، صدراعظم آلمان، شنبه پیامی ویدئویی به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه ارسال کرد و از او خواست تا اذعان کند که «اوکراین به زانو درنخواهد آمد».

مدودف افزود: «امروزه، اوکراین به سادگی مانند یک دومینیون است که مستقیماً توسط آمریکا و کشورهای ناتو کنترل می‌شود، اگرچه مهار آن بدون مشکل نیست، اما آنها این کشور را به شکل کامل مهار کرده‌اند. دولت اوکراین با وجود اعتراضات مردم آن، تمامی انواع مرگبارترین تسلیحات را دریافت می‌کند».

دومینیون، واژه‌ای قدیمی برای توصیف کشورهای عضو امپراتوری بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع دارای خودمختاری کامل داخلی و خارجی است.

معاون رئیس شورای امنیت ملی روسیه خاطرنشان کرد: «حتی بورل، این مرد عجیب و غریب با آن صورت زشت و پر از جوش، اذعان کرد که اگر انتقال سلاح به کی‌یف متوقف می‌شد، درگیری در اوکراین ممکن بود، ظرف دو هفته پایان یابد».
«قدرت کجاست ای سوسیس ساز؟»
مدودف پرسید: «بنابراین ای سوسیس‌ساز (شولتز) قدرت در کجاست؟ در فساد بی‌حد و حصر یا سرقت کامل کمک‌های غرب از سوی باند زلنسکی؟ یا مرگ نیمی از مردم اوکراین و زندگی نیمی دیگر در روسیه و اروپا؟»

مدودف در پایان این مطلب تلگرامی گفت: «شرم‌آور است. این احمق (شولتز) باید زانو زده و از مردم اوکراین به خاطر این دروغ که غلبه بر روسیه، امری حتمی است، طلب بخشایش کند. این اقدام شولتز به هدف نابود کردن مردم اوکراین و همچنین قربانی کردن رفاه آلمانی‌ها و احیای نازیسم در قالب بازی پاندورا انجام گرفت».

معاون شورای امنیت روسیه، شولتز را به فساد و برباد دادن اعتماد تاریخی به حزب سوسیال دموکرات متهم کرد که روح ویلی برانت و هلموت اشمیت را بارها در قبر لرزانده است.
+50
رأی دهید
-103

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  به‌قول ایرانی‌ها؛ "از موتوری مشروب نگیر".
  20
  80
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یه مشت وحشی نازی به جون مردم افتادند
  7
  50
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  چه اصطلاح قشنگی گندیده سوسیس ساز ، این اصطلاح لایق رضا دماغ هم هست، گندیده هم نوچه های وطنفروشش
  86
  15
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  BlackJack - لندن، انگلستان

  نابودی تدریجی روسهای کمونیست فاسد و آدمکش بسیار باعث خوشحالی است. دو ملیون سرباز رشید ایران زمین با سلاحهای همین کمونیستهای حیوان متجاوز زمین خوار در جنگ ایران و عراق بدست صدام کشته شدند و حالا روز جزا است. سربازان بسیار بیشتری از روسیه کشته خواهند شد , بترس و نعره بزن برای روزی که میدانی تو و آن ارباب احمقت پوتین را مثل همان موسولونی از چنگگ قصابی سرنگون آویزان کنند.
  14
  65
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  انقد با دم شیر شوخی می کنند که آخر یه اتم‌می زنه وسط کیف
  0
  2
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.