آیا حال علی خامنه‌ای رو به وخامت گذاشته است؟

پیک نت می نویسد: در خبری که هنوز از منابع گوناگون مطرح و تائید نشده، دکتر محمد صادقی،‌ جراح فوق متخصص و نماینده ادوار مجلس ظاهرا در گفتگو با شبکه خبر صدا و سیما- اطلاعاتی را درباره وضع جسمی و سلامتی رهبر جمهوری اسلامی فاش کرد که باید به آن - حتی در حد نا دقیق بودن خبر- توجه کرد. او گفته است:

«من بارها در تماس با آقای گلپایگانی (رئیس دفتر علی خامنه ای) به‌ایشان تاکید کردم که با توجه به عمل جراحی حضرت آقا که حدود یک دهه از آن می‌گذرد و سن ۸۵ سالگی ایشان، هرگونه استرس می‌تواند به‌ عود کردن خطرناک منجر شود. آنهم در هوای تهران که مانند کارسینوژن برای شخصی در این وضعیت عمل می‌کند. آنطور که شنیده‌ام چندی پیش پزشکان مجبور شده‌اند برای رهبری تتراسایکلین تجویز کنند. این یعنی یک خطر مضاعف در چنین سنی که البته غیرقابل اجتناب است.

بنابراین وظیفه اول نزدیکان رهبری، به‌ویژه آقای گلپایگانی و تیم ایشان، ممانعت از قرار گرفتن حضرت آقا در هر محیطی استرس‌زا است. همین امروز علائم التهاب به‌ویژه در پایان مراسم (سالگرد در گذشت آیت الله خمینی و مراسمی که همراه با سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی انجام شد) در چهره ایشان نمودار شد که اصلا علامت خوبی نیست.

البته من می‌دانم ایشان اصرار دارند در هر مناسبت مردم و بسیجیان را ببینند، اما اینجا اولویت پزشکی حکم می‌کند با توجه به‌ ظهور دوباره علائم بدخیم، رهبری را از شرکت در مراسم و جلسات شلوغ که استرس‌زا است، جدا برحذر دارند. در شرایطی که به‌تازگی اتفاق دردناک برای ریاست جمهوری را هم داشتیم، حفظ رهبری «اوجب واجبات» است. هر یک روز که بیشتر بتوانیم سایه ایشان را بالای سرمان نگهداریم، باید خدا را شاکر باشیم."

(تاکنون گفته می شد که عمل جراحی ۱۰ سال پیش رهبر جمهوری اسلامی مربوط به "پروستات" بوده اما آنچه دکتر صادقی می گوید نمی تواند مربوط به آن عمل باشد. یا آن عمل ۱۰ سال پیش عمل پرستات نبوده و دروغ گفته اند و یا عمل دیگری ایشان انجام داده که صدایش را در نیآورده اند!)
+31
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ako kermanshah - اسنانبول، ترکیه

  امیدوارم با مرگ این دیکتاتور یک ملت از شر ضحاک زمانه خلاص بشن.
  3
  56
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  به امید مبتلا شدن این مفعول بی مصرف به شدیدترین استرسها و مرضهای بی درمان جهت رفع شرش
  5
  52
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid4053 - اصفهان، اتریش

  خیلی حیف و نا عادلانه است که جنایتکاران بزرگ چون خامنه ای به مرگ طبیعی سقط بشوند. شخصی که در خون جوانان این وطن قوطه خورده و با ان به چنین سنی رسیده است. در تاریخ زندگیش باید بنویسند نوکر سرسپرده عقده ای که برای حفظ مقام از هیچ جنایتی خودداری نکرد.
  3
  35
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  خر سوار سابق - آلبک، آلمان

  ضحاک علی ،چلاق علی ،علی گدا ، خام انی ،بیست ساله که حالش خوب نیست!!!!!!
  3
  24
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اولاً بادمجون بم آفت نداره دوماً این پیر سگ حالا حالاها دست از سر این مردم و مملکت برنمیداره و چهار چنگولی چسبیده به زندگی و قدرت و عین سگ هفت تا جون داره !! تا امروز هم چندین مرتبه شایعه حال خراب و رو به مرگ ووو از طرف خودش و بیت با اهداف رذیلانه انتشار پیدا کرده و بعد از مدتی هم دیدیم که سُرُ و مُرُ گنده پیداش شده !!
  3
  23
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.