صحبت‌های جنجالی جواد خیابانی در مورد فساد در فوتبال و داوران و بازیکنانی که پول میگیرند

کمیته اخلاق" فدراسیون فوتبال اعلام کرد جواد خیابانی، مجری شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران جهت ارائه اسناد و مدارک مورد ادعا احضار شده.

خیابانی در مصاحبه‌ای گفته بود: VAR به ایران نمی‌آید تا بتوانند بازی‌ها را در بیاورند، من می‌توانم نام داوران و بازیکنانی که پول می‌گیرند را بگویم.

همونجور که خیابانی در حرف‌های امسالش اشاره کرد، پارسال هم این رو گفته بود و این که قبل از وقایع جنجالی امسال گفته بود از var به این دلیل استفاده نمیشه، ارزش حرفش رو خیلی بیشتر می‌کنه:

خیابانی یک چیز دیگه هم گفت که خیلی‌های دیگه هم این رو می‌گن: به نظر می‌رسه عمدا طوری برنامه‌ریزی کرده بودند که بازی آخر تیم استقلال بدون تماشاگر باشه.

اون خیلی‌های دیگه معتقدند دلیلش خوشحالی نکردن این تیم زمان قهرمانی در سال ۱۴۰۱ در میانه اعتراضات مردم بوده.
+23
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  آقای خیابانی ، بقول خامنه ای در نظام اسلامی برای مسئولان هر گونه خلافی مجاز است بشرط آنکه مواظب باشند کسی نفهمد ، شما بجرم افشای خلاف باید محاکمه شوید تا دیگر کشش ندهی .
  1
  22
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  خیابانی واقعیت ها را می گوید،ولی شخصیتی است احساسی!هم زود گریه میکند وهم زودازگفته هایش پوزش می طلبد.لابد ازاین سخنانش هم اینجا عذرخواهی میکند!اگرنه!!
  1
  21
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  خودشیفتگان وتمامیت خواهان که هیچ ارزشی برای مردم قایل نیستند،دوست دارند تمام سکان های کشوررا تحت امرخود قراربدهند.درج.ا.تمام سرداران ونظامیان وریش الهی ها ورزش را درکنترل خود قراردارند.درحکومت صدام حسین تمام فرزندان وفامیل های او ورزش را قبضه کرده بودند.دردیکتاتوری لیبی هم فرزندان قذافی ورزش را دراختیار داشتند.دردیکتاتوری شاه هم ورزش به همین صورت اداره میشد!تا این سندروم چپاول وغرورو قبضه کردن قدرت ودخالت درهمه اموربرچیده نشود،متاسفانه تلخی روزگار برکام مردم خواهدماند.
  3
  18
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.