حمله افشین بیابانگرد، قهرمان کشتی، با قمه و چاقو به انجمن معتادان گمنام

ایران اینترنشنال: اعتماد خبر داده است که افشین بیابانگرد، قهرمانی کشتی ایران و آسیا همراه با اعضای یک باشگاه ورزشی‌ قمه و چاقو به‌دست به جلسه انجمن معتادان گمنام در منطقه‌ای در جنوب تهران حمله کرده‌اند.
به نوشته اعتماد، «انجمن معتادان گمنام از چند سال پیش جلسات خود را در زیرزمین باشگاهی ورزشی در منطقه جنوب تهران برگزار می‌کرد، اما با مدیریت جدید باشگاه به نام «الف. ب» که یکی از کشتی‌گیران سابق تیم ملی است، او با برگزاری جلسات در محل باشگاه مخالفت کرده و آنها را بیرون می‌کند.»

این انجمن که به نوشته اعتماد، مجوز هم داشته است، با نصب داربست و استفاده از کاور جلسات خود را در خیابانی نزدیک محل باشگاه از سر می‌گیرد اما این مساله هم با مخالفت مدیریت باشگاه همراه می‌شود. بیابانگرد معتقد است که وجود این انجمن باعث ضربه به باشگاه می‌شود.

بیابانگرد صاحب مدال برنز کشتی فرنگی جهان در سال ۲۰۱۴ و قهرمان آسیا در سال ۲۰۱۶ است.

چهارشنبه گذشته مدیر و اعضای باشگاه با قمه، چاقو و چوب به انجمن معتادان حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و داربست‌ها و اطلاعیه‌ها را پاره می‌کنند.

در برخی تصاویر مشخص است که این محل به آتش کشیده شده.

اعتماد به نقل از شاهدان نوشته: «این آقا تازه دو سال است که به این منطقه آمده ولی بچه‌های انجمن ۲۰ سال است که جلسات‌شان را اینجا برگزار می‌کنند. قبلاً جلسات در زیرزمین مجموعه ورزشی برگزار می‌شد اما این آقا که آمد کم‌کم بچه‌ها را فرستاد بیرون و بچه‌ها با پیگری مجوز گرفتند که چادر و داربست بزنند و بیرون از مجموعه در همان منطقه جلسات را برگزار کنند اما این آقا هر بار یک داستانی درست کرد.»
+11
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  عجب مملکتی: رهبر لمپن، ورزشکار لمپن، سپاهی ادمکش، بسیجی قلدر، امام جمعه فضولباشی، مسئول دزد
  2
  113
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  قدیما به کشتی گیر میگفتند پهلوون نه بخاطر زورشون بخاطر مرامشون و احترامی که به مردم میزاشتند ولی این روزا بهشون میگند گنده لاط یا شر خر . این احمق بجا اینکه کمکی به معتاد بکنه و براشون الگو بشه چاقو براشون میکشه . وقتی پدر و مادر خوبی نداشته باشی اینجوری میشی. انگل جامعه
  2
  90
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  اینترنت مه نبوده، کسی چه میداند زمان محمد چطوری بوده ، حرف و حدیث رو همه میتوانمد بزنند، بله، منم میتوانم خوب بنویسم، اما در عمل چه؟ هیچ بعید نیست با این رویه محمد هم بد تر از اینها بوده، وگرنه چرا دور و بریهای خودش و اقوام خودش را علی الخصوص‌معصوم‌بنامد!!؟؟
  7
  52
  یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.