واکنش حسین سلامی به شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر»؛ شیطانی بود

به گزارش خبرآنلاین، فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دهه‌ها شعارهای ویرانگر کاهش جمعیت به اشتباه دنبال می‌شد، گفت: با ژرف اندیشی رهبر انقلاب این توطئه شناسایی شد و این روند معکوس شده است تا کشور از اضمحلال اجتماعی نجات پیدا کند.

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در همایش جوانی جمعیت طی سخنانی اظهار داشت: جامعه جوان، جامعه‌ای قدرتمند و مستحکم است و جوان در هر جامعه‌ای شکل دهنده هویت حقیقی آن جامعه است. جوان اساس هویت و ساخت شخصیت هر جامعه است. اینکه دشمنان ما هم نقطه مرکزی تهاجم را روی قلب‌ها و ذهن‌های جوانان ما گذاشته‌اند برای آن است که می‌دانند همه واقعیت‌های جامعه بازتاب واقعیت‌های درونی جوانان جامعه است.

آنگونه که تسنیم روایت کرده، سردار سلامی گفت: در طول ۴۵ سال انقلاب از همه بحران‌ها به قوت جامعه جوان عبور کرده‌ایم و جامعه‌ای که جوان نباشد میل به ایثار را از دست می‌دهد و خداوند لطافت‌های زندگی بشر را در جماعت قرار داده است. ما جنگ را به برکت جوانان به پیش بردیم و جنگ با جوانان پیش رفت. تحریم هم به قوت جوانان پرشور این سرزمین با شکست مواجه شد.

فرمانده کل سپاه جوان انقلابی و پرشور را عامل شکست دشمن نامید و اظهار داشت: این جوان روح و نشاط به همه جامعه می‌دهد. تاثیر جوانان تماشاگر را روی پیروزی و شکست تیم‌ها می‌بینید. جوان جامعه را به معراج می‌برد و می‌تواند مبدا تغییر در عالم شود. انقلاب اسلامی با برکت جوانان پیروز شد و هر حادثه سخت مانند بیماری کرونا و یا سیل و زلزله را به قوت جوانان مهار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: جامعه ما با قوت همین جوانان به پیش می‌رود و اینها معماران شخصیت و هویت اصلی این جامعه در امروز و فردا هستند. جامعه پیر آسیب پذیر و شکست پذیر است. اگر نرخ رشد جمعیت جنبه تصاعدی پیدا نکند پیر خواهد شد و جامعه پیر محکوم به فنا است. وقتی جامعه جوان باشد همه نشاط دارند و جامعه استحکام پیدا می‌کند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دهه‌ها شعارهای ویرانگر کاهش جمعیت به اشتباه دنبال می‌شد، گفت: با ژرف اندیشی رهبر انقلاب این توطئه شناسایی شد و این روند معکوس شده است تا کشور از اضمحلال اجتماعی نجات پیدا کند. مردم هم آگاه شده‌اند و همه این حقیقت را درک می‌کنند که بقا یک جامعه در همین جوان شدن جامعه است. سپاه هم باید در این امر مهم پرچمدار باشد و این امر مهم موجب شده ازدواج و فرزند آوری در سپاه به شکل محسوسی در طول یک سال تغییر کند.

فرمانده کل سپاه عنوان کرد: فرزند کمتر زندگی بهتر یک شعار شیطانی بود و متاسفانه عده‌ای هم از این شعار پیروی کردند و بهترین امر به معروف،‌ امر به ازدواج و فرزند آوری است. امروز فرماندهان توجه خوبی به این امر دارند و هرجا فرماندهان به امری توجه کردند آن موضوع با موفقیت همراه بوده است. ما هم تلاش می کنیم امکاناتی فراهم کنیم تا زندگی نیروها بهتر شود.
+4
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  عقاب ابادان - پاریس، پولینزی فرانسه
  احمق‌های بیسواد مدیریت زنده نگه داشتن زندخت را یاد بگیرید تولید مثل پیشکش فقط ۱۳ روز اول عید نوروز هزارها نفر بر اثر رانندگی نادرست تلف می‌شوند.براب جلوگیری از همه این تلافات جانب فقط هزینه داخل کشور کنید فرهنگ داخلی را درست کنید. شیاطین
  2
  20
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  آخوند کمتر زندگی بهتر، خدایی و نابودی سپاهی اقتدار ارتشی
  1
  23
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  شیطان شماها هستید با کدام بوجه و کار و در آمد ملت فرزندآوری کنند گاگول فاطی کجایی بیاکه گندش درآمد
  2
  20
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  پس چرا رئیسی و مخبر فقط دو تا توله پس انداختند
  0
  11
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  زنده باد رضاشاه دوم‌ پهلوی - پاریس، فرانسه
  دقیقا! پس جمهوری اسلامی چه کسی را اعدام کند؟ بچه زیاد بسازید اینها بیشتر دار بزنند! بیشرفهای بی ناموس مفعول بشکه ای با جناقی!
  0
  13
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مبارز01 - تهران، ایران
  آخه مردک بی هویت، تو که هر گ.. ضحاکعلی بخوره همون رو قرقره می کنی، چه به این حرف ها. اتفاقا باید کاری کرد که نژاد مادران آشغالزا همچون مادران عرزشی نیست و نابود بشه تا دیگه شاهد ناخالصی در بین نژاد شریف و خالص آریایی در دهه های بعدی نباشیم.
  0
  10
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد
  بچە زیاد بە دنیا آورید تا آخوندها در آینده قسمتی از آنها را در کشورهای دیگر بکشتن دهند و قسمتی دیگر را زندان یا اعدام شان کنن یا در دام مواد مخدرشان اندازد و یا ناچارشان کنن تا از ایران بگریزند و در کشورهای خارج پناهندە شوند.
  0
  7
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Geelongcats - سیدنی، استرالیا
  آخه یه تروریست مسلح را چه به این حرف ها؟
  1
  9
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.