رئیس را کشت و حالا دنبال رئیسی دیگری است

تصویری از رهبر جمهوری اسلامی و صندوق رایگلادیاتورها صف کشیده‌اند؛ انگشت آقا روبه پایین یا بالا خواهد رفت.ایندیپندنت فارسی:علیرضا نوری زاده
عشق به خانه پدری مفهومی است که اهل ولایت فقیه با آن بیگانه‌اند. از همان روز نخست بالا رفتن پرچم تزویر و ریای آنها، کینه و نفرت پیروان سید روح‌الله به ایران و ایرانی آشکار شد. صادق خلخالی، قاضی شرع منتخب خمینی و شفاف‌ترین مظهر ایدئولوژی ارتجاعی، که متاسفانه با تحسین و اعجاب حزب طراز نوین و اقمارش و بعضی از حاملان کارت عضویت جبهه ملی روبه‌رو شده بود که بعد از نشاندن خنجر ناجوانمردی و حسادت بر شانه‌های دکتر شاپور بختیار دستمال‌های ابریشمی را دربرابر سید روح‌الله به دست گرفته بودند و خورشیدشان ازمغرب (فرانسه) طلوع کرده بود، در نخستین یورش برای نابودی مظاهر فرهنگ و تاریخ و ملیت ما به سراغ تخت جمشید رفت، البته بعد از تیرباران شماری از بهترین مردان سیاسی و نظامی کشور و آزادبانو فرخ روپارسا. اما زنده‌یاد نصرت‌الله امینی، استاندار آزاده فارس، و هزاران تن از مرودشتی‌ها چنان کردند که ناچار راه خود را کج کرد و به تهران بازگشت تا چند هفته بعد کوروش کبیر را "آن‌کاره" بخواند و فردوسی را به‌ علت سرودن شاهنامه مهدورالدم خطاب کند، بی آنکه خبر داشته باشد داستان آن‌کاره‌های ولایت جهل و جور و فساد از سعید توسی تا تقتی و باجناق و ... آبرویی برای روح‌الله و سیدعلی باقی نخواهند گذاشت.
خمینی با طرح واژه «امت» به جای «ملت» به دفعات تاکید کرد برای ما اسلام ملاک است نه ملت. بنابراین شیعه لبنانی یا عراقی که پای ما را می‌بوسد و در ولایت ما ذوب شده است ارزش و اعتبارش نزد ما از مردم ایران که چشم دیدن ما را ندارند و فقط از سر ترس مجبور به تقیه شده‌اند هزار بار بیشتر است.

خامنه‌ای در نطق اخیرش حرف‌هایی زد که حقا اگر ملت ما سر اختاپوس را نکوبد آینده سیاهی را صدبرابر تاریک‌تر از امروز تجربه خواهد کرد. حضور وحید حقانیان  به هر دلیل و سببی و با هر تفسیری در جمع نامزدهای انتصابات ریاست جمهوری موضوع خطرناکی است که نشان می‌دهد آقازاده چه خواب‌هایی برای فردای به لقاء‌الله پیوستن ابوی دیده است. همین مجتبی بود که وقتی من داستان برادرش در کلوب‌های شبانه را مطرح کردم وحید را زیر عبا گرفت.

سید علی خامنه‌ای در سالگرد مرگ سید روح‌الله مصطفوی کشمیری ملقب به خمینی با تجلیل از ویژگی‌ها و خدمات رئیسی و قدردانی از حضور ملت در تشییع شهیدان خدمت، گفت: حماسه انتخاباتِ بسیار مهم پیشِ‌رو، مکمل حماسه ملت در بدرقه شهیدان خدمت است و ان‌شاءالله در سایه مشارکت پرشور، آرای بالای ملت و حاکمیت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، رییس‌جمهوری «پُرکار»، «فعال»، «آگاه» و «معتقد به مبانی انقلاب» برگزیده ‌می‌شود و ضمن پرشدن حفره‌های اقتصادی و فرهنگی، منافع ملت در منطقه و جهان حفظ و تامین خواهد شد. در جای دیگری با اشاره به جنایت حماس به عنوان حماسه مقاومت به آنکه می‌آید یادآور شد باید در نوکری مثل رئیسی باشد و امتثال اوامر حضرتش نصب‌العین او باشد.

«دل‌نبستن به مذاکرات سازش، حضور ملت فلسطین در میدان عمل و احقاق حق و حمایت همه ملت‌ها، بخصوص ملت‌های مسلمان، از مردم فلسطین چکیده دیدگاه‌های امام برای پیروزی ملت فلسطین است و این رخدادهای بزرگ هم‌اکنون در حال تحقق است.»

او درجای دیگری افکارش را آشکارا به نمایش گذاشت:

«جنایات بی‌سابقه و قساوت بی‌حدومرز رژیم ددمنش و حمایت دولت آمریکا از این وحشی‌گری‌ها واکنش‌های عصبی به باطل شدن توطئه بزرگ بین‌المللی برای مسلط کردن رژیم صهیونیستی بر منطقه است.»

ولی فقیه، ورشکسته و خاسر دنیا و آخرت، با توهین به کشورهای منطقه که می‌خواهند ملت رنج‌کشیده فلسطین صاحب دولتی مستقل شوند دن‌کیشوت‌وار به همه تاخت و مرزبندی صریح با دشمنان و مخالفان انقلاب و پرهیز از دوپهلوگویی و اعتماد نکردن به لبخند دشمن را دیگر خصوصیت درس‌آموز رئیسی خواند و افزود:

«هر یک از این خصوصیات برای سیاستمداران ما و روسای جمهور آینده و منتخبان ملت در همه بخش‌ها سرمشق است.»

یعنی بابام جان هنوز  فتح قدس از راه کربلا و کویت و ریاض و قاهره می‌گذرد و جمهوری ولایت فقیه گاو شیردهی است که می‌توان با ثروتش سفره حسن‌ نصرالله و اسماعیل هنیه  و زیاد النخاله و البته ارتشبد تروریست‌ها حسن نصرالله را رنگین کرد.

محمود عباس با آرزوی استقلال ملتش بارها در دیدارهایمان از ضرباتی که رژیم حاکم بر خانه پدری، بر ملت و انقلاب فلسطین  وارد کرده این بار طاقت از کف داد و فریاد زد: «شیادان دست از تزویر و ریا بردارید.» او که در انقلاب مهسا با ملت ایران بود خطاب به سیدعلی گفت: «اظهارات خامنه‌ای در راستای قربانی کردن خون فلسطینی‌ها است و به تشکیل کشور مستقل فلسطین منجر نمی‌شود.»

دفتر رییس تشکیلات خودگردان فلسطین روز دوشنبه ۱۴ خرداد در بیانیه‌ای تاکید کرد که «فلسطینی‌ها به جنگ‌هایی که در خدمت خواسته‌های آن‌ها برای آزادی و استقلال نیست نیاز ندارند».

محمود الهباش، مشاور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین، نیز در گفت‌وگویی با خبرگزاری العربیه افزود که جمهوری اسلامی ایران تمام عملیات‌ حماس را از سال ۲۰۰۷ حمایت کرده و خواسته‌های خود را به این گروه دیکته می‌کند، او تاکید کرد: «ایران حق ندارد آنچه را در ۷ اکتبر اتفاق افتاد ارزیابی کند.»

مشاور رییس ‌تشکیلات خودگردان فلسطین گفت حماس عامل چند‌دستگی مردم فلسطین است.

مشاور محمود عباس، با بیان اینکه «ایران می‌خواهد در جغرافیای فلسطین جای پایی داشته باشد»، گفت: «تهران خون مردم فلسطین را فدای منافع خود می‌کند.»

او همچنین گفت که ایران و اخوان‌المسلمین خواهان آن‌اند که فلسطینی‌ها به هیزم آتش تامین منافع آنها تبدیل شوند.

آقای خامنه‌ای می‌داند قالیباف و لاریجانی و جلیلی و آخوندی وحتی حداد عادل در خلوتشان از او چه‌گونه یاد می‌کنند.

همه حالا دست‌بوس سید مجتبی شده‌اند. بازی انتخابات در سه پرده آغاز شده است و گلادیاتورهای ریز‌ودرشت گرد می‌آیند تا آنکه شبیه‌تر به رئیسی است در پاره آخرین نمایش تعزیه وقتی حریفان را به زمین کوبید به لژ رهبری نگاه کند و در انتظار انگشت شست حضرتش بماند که به زمین اشاره می‌کند یا به بالا؛ که حریفان بمانند و ردای منصبی دیگر بپوشند و شمخانی‌وار با آبنبات چوبی مسئولیت مذاکرات اتمی آرام شوند یا موسوی‌وار به حصر حقیقی یا حقوقی دچار شوند.
+76
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1:بگذارید با هم از سال ۵۷ سخن بگیم. ۱۳۵۸ اولین قانون اساسی‌ خلافت اسلامی نوشته شد. در این اولین نوشته چیزی به نام ولایت فقیه نبود. حتا شیخ ننگ خمینی آن را امضا کرده بود. عجیب اینکه رفسنجانی از هیچ کوششی دریغ نکرد که این پیشنویس بدون دوباره باز نویسی به زور در مجلس به ثبت رسد. فکر می‌‌کنید چه کسی‌ مخالف بود ؟ در صف اول جبهه ملی‌ با بازرگان. بنی صدری‌ها .مجاهدین با موسی‌ خیابانی کاندید مجلس خبرگان. قاسملو و همین شیخ علی‌ . همه این اندیشه را داشتند. به جز قدرت مطلق در دست خمینی هدف ضد امپریالسیتی این انقلاب از بین می‌‌رود. می‌‌گفتند. ما فقط به امام خمینی اعتقاد داریم چون ضد امپریالیست و ضد صیونیست است.بعد‌ها بعد از اشناهی با روان شناسی‌ . بار‌ها و بار‌ها از خود پرسش چگونه یک انسان تحصیل کرده دانشگاه ایران مثل دانشگاه تهران یا پولی‌ تکینک یا جندی شاپور که در آن زمان کوس رقابت با دانشگاه‌ها معتبر آلمان.فرانسه و آمریکا می‌‌زدندن چنین تصمیم احمقانه در سال ۵۷ گرفتند. نقش در یک انسان چیست ؟ تا مطلبی از کورت کلینر فیلسوف کانادا به دستم رسید.می‌ نویسد
  0
  30
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  2:می‌ نویسد "هوش به تنهایی به معنای عقلانیت نیست. عقلانی فکر کردن نیازمند توانایی‌های ذهنی است که برخی از ما نداریم و بسیاری از ما از آنها استفاده نمی‌کنیم. "چطور یک فرد اینقدر باهوش می‌تواند اینقدر احمقانه رفتار کند؟" - همه ما این سوال را از خود پرسیده‌ایم، پس از دیدن اینکه یک دوست یا فامیل بسیار باهوش مثل یک احمق رفتار کرده است. مردم زمانی خرید می‌کنند که قیمت‌ها بالا هستند و زمانی می‌فروشند که قیمت‌ها پایین هستند. آنها به طالع‌بینی خود باور دارند. نمی‌توانند تصور کنند که چنین اتفاقی برای آنها بیفتد. همه چیز را روی رنگ سیاه شرط می‌بندند، چون سیاه "نوبت" است. یک پُرس بزرگ سیب‌زمینی سرخ‌کرده با یک نوشابه رژیمی سفارش می‌دهند. هنگام رانندگی از تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. شرط می‌بندند که یک حباب مالی هرگز نخواهد ترکید ".
  1
  26
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  3:.بعد از خواندن , اپزیسیون ۵۷ ایران مثل ارتش در جلو چشم رژه می‌‌رفتند. کیانوری. مریم فیروز..ال احمد. شریعتی. حنیف نژاد. مریم. مسعود. شیخ علی‌. خمینی. بازرگان.مصدقی ها. نگردار. زیبا کلام.سروش.گنجی. شاملو. همه این‌ها از دم بجز شاملو تحصیل کرده در معتبر ترین دانشگاه ایران یا خارج بودند. نتیجه اخلاقی‌ .IQ ربطی به عقلانیت ندارد.
  1
  27
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  این موجود فاسد و پلید چرا هنوز زنده‌ است؟ چرا نمی میرد که ملتی از شر این آخوند جنایتکار که همه چیز را کاملا در اختیار خود در آورده است و مانع هر گونه پیشرفت و راه حلی شده است. بمیر اخوند ح.زاده
  3
  51
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  َپارتیزان - سپیدار، ایران

  arian1 - ابادان، ایران
  هموطن شعبده باز سیاسی ۳۰۰ دیگه از این موجودات در آستین دارد. این یکی بمیرد ۲۹۹ در صف منتظر هستند. توشون آخوند دیگه نیست چون این برگ دیگه سوخته ولی از آخوند بدتر حتما هست. چاره چیست؟ باید سطح فهم ملت را بالا برد. دوستی بجای دشمنی، شادی بجای سوکواری غم ، کمک به همدیگر بجای خودخواهی و، و ، آن وقت است که ۲۹۹ نفر دیگه به زباله دانی ریخته خواهند شد.
  1
  37
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  علی خامنه ای نا پاک ترین فرد روی کره زمین. جرم، جنایت، قتل و غارتی نیست که انجام نداده باشه. نابود باد علی خامنه ای و اصل و نسب اش.
  1
  26
  جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.