دومین حمله با چاقو در مانهایم آلمان ؛ سیاستمدار راست‌گرای افراطی مجروح شد

یورونیوز: پلیس آلمان روز چهارشنبه پنجم ژوئن از زخمی شدن یکی از نامزدان انتخابات محلی از حزب راستگرای افراطی «آلترناتیو برای آلمان» (AFD) در جریان یک حمله با چاقو در شهر مانهایم خبر داد. این حمله درست پنج روز پس از حمله مرگبار روز جمعه یک جوان افغان به تجمع راست‌گرایان افراطی در این شهر صورت گرفت.

به گفته پلیس، در جریان حادثه شامگاه سه‌شنبه، مظنون ۲۵ ساله پس از حمله از صحنه متواری، اما سپس بدون مقاومت بازداشت شده است. پلیس می‌گوید این مظنون هیچ نشانی از این که از هویت قربانی و عضویت او در حزب راستگرای افراطی «آلترناتیو برای آلمان» مطلع بوده، بروز نداده است.

به گزارش پلیس، مظنون ۲۵ ساله شامگاه سه‌شنبه مشغول پایین کشیدن پوستر حزب «آلترناتیو برای آلمان» بود، که یکی از سیاستمداران این حزب برای جلوگیری از این کار با او درگیر می‌شود و جوان ضارب در جریان این درگیری سیاستمدار راست‌گرای افراطی را با چاقو مجروح می‌کند.
بنابر اعلام پلیس، سیاستمدار آلمانی سپس به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شده است. به گفته پلیس، جان او در خطر نیست.

در جریان حمله روز جمعه جوان افغان به تجمع راست‌گرایان افراطی در شهر مانهایم، یک مامور پلیس ۲۹ ساله که از ناحیه سر متحمل جراحت شده بود، کشته شد.
+79
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اشکال نداره این چند کشور اروپایی مخصوصا انگلیس و فرانسه بزرگترین حامی های مسلموون وحشی و افراطی مثل خمینی بوده و هستند حالا پیروان محمد دارند ازشون قدر دانی میکنند
  5
  106
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  فاطی دست بردار از آدمکشی ببین یاتاقانت را میسوزونن ها افغانی حمام ندیده از درخت پریده پایین
  4
  77
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  واقعیت اینه که کشوری همانند آلمان ملیونها مسلمان جنگ زده را پناه داده پس باید به این کشور و قوانینش احترام و پایبند بود حال اگر سیاست و قوانین انجا برای جمعی از مسلمان مناسب نیست پس در اسرع وقت به مبدأ خود ارجاع داده شوند و در کشور خود به جان هم بیفتند و این حملات غیر انسانی نهایت نمک نشناسی این وحوش عقب افتاده است و دین مبین اسلام‌ از این جاهلان اعلام برائت کرده و اعمال قرون وسطایی تروریست ها بیشتر از فرهنگ و جامعه آنها نشات گرفته و ربطی به دین صلح طلب اسلام نداره.
  8
  22
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  کماندوی سبز - تهران، ایران

  اولین باره اینقدر از زخمی شدنه این اروپایی ها خرسند میشم که اینقدر از مسلمون و وحشی گری دفاع نکنن،
  1
  29
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  اگر کسی تا الان متوجه نشده، بداند، این است دین مبین اسلام، اجازه میده بری تو مملکتشون ازشون بهره ببری و بعد با چاقو بزنیشون
  2
  37
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  چنین روزها رادر زمان خانم مرکل پیش بینی میکردم .وحالا تنها راه امنیت برای ملت آلمان بستن اماکن و دفاتر مسلمانهاست و حتی مسلمانی اگر سه بار خلاف رانندگی داشت باید از آلمان اخراج شود.
  1
  16
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  اگه قراره قانون سفت و سختی رو بر علیه مهاجرین تصویب کنید خب تصویب کنید چرا دیگه این فقیر فقرا رو میدید دست این قصابهای پوخ پلش
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.