هم‌خوانی علیرضا عصار با «حنانه»، خواننده زن جوان، در یک برنامه موسیقی

 ویدئویی از اجرای علیرضا عصار در کنار یک دختر نوجوان در برنامه کنسرتیو در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است.
 علیرضا عصار در این باره در پستی نوشت:

حنانه عزیزم؛ هم صدایى با تو در اولین قسمت کنسرتینو تجربه لذت بخشى بود که خستگى تمام این سال‌ها رو از من گرفت.

امیدوارم این هم صدایى شروعى باشد بر باز شدن هر چه بیشتر راه موسیقى براى تمام دختران ایران عزیزمان.
بی بی سی: علیرضا عصار در اولین قسمت یک برنامه اینترنتی ویژه موسیقی که از شبکه اینترنتی نماوا پخش می‌شود، با خواننده زنی به نام حنانه فدوی همخوانی کرد.
 
ویدیوی همخوانی این دو خواننده در روزهای اخیر در شبکه‌های اجتماعی بسیار همرسان شده است.
 
علیرضا عصار با انتشار بخشی از این اجرا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «امیدوارم این هم‌صدایى شروعى باشد بر باز شدن هر چه بیشتر راه موسیقى براى تمام دختران ایران عزیزمان.»
 
حنانه فدوی هم با انتشار ویدیو در صفحه اینستاگرام خود، از تلاش علیرضا عصار در «باز کردن راه دخترها» برای آوازخوانی تشکر کرده است.
 
ترانه «بازگشته» یا آنچنان که معروف است «امید جانم ز سفر باز آمد»، یکی از آثار علی تجویدی،‌ نوازنده و آهنگساز است که آن را در آواز اصفهان ساخت. شعر آن از رحیم معینی کرمانشاهی، ترانه‌سرای برجسته است و نخستین بار ارکستر گلها آن را با صدای دلکش اجرا کرد.
 
بعد از انقلاب، علیرضا افتخاری در آلبوم «به یاد استاد»‌ این ترانه و شماری دیگر از ترانه‌های قدیمی دلکش را بازخوانی کرد که با اعتراض خانم دلکش روبرو شد.
 
در نخستین قسمت برنامه «کنسرتینو» که از شبکه نمایش خانگی و اینترنتی نماوا پخش می‌شود، علاوه بر همخوانی علیرضا عصار و حنانه فدوی، گروه راک ایرانی «اوهام» هم قطعاتی اجرا کرد.
+33
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  در ارتباط با پاراگراف یکی‌ مانده به آخر متن بالا، توضیح بنده این‌که؛ - نام آلبوم، "به یاد استاد" نبود، و بلکه "یاد استاد" بود. - زنده‌یاد استاد علی‌ تجویدی، قبل از بازخوانی ۸ آهنگ خود توسط علیرضا افتخاری، با اجازه‌نامه‌ای مکتوب، رضایت خود را درباره‌ی این‌کار بیان داشتند (صاحب اصلی‌ آهنگ چه باکلام و چه بی‌کلام، آهنگساز می‌باشد، و نه خواننده). / - آلبوم یاد استاد (که با صدای علیرضا افتخاری، دو اجرا دارد)، در زمان اولین انتشار خود (بهار و تابستان ۱۳۷۸)، بیش از دو میلیون نوار کاست فروخت!. - افتخاری، تمام ۸ آهنگ این آلبوم را، در یک شب استودیویی خوانده است!، یعنی از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ساعت ۳ صبح، تمام ۸ آهنگ را در استودیو بل خوانده است!. - چنین توانایی‌ در خواندن ۸ آهنگ استاندارد و سخت از جهت وکال -در یک شب استودیویی- در جهان تک است!. / - پی‌نوشت؛ قبل از ۵۷، برخی‌ از آهنگ‌های استاد تجویدی که در آلبوم یاد استاد خوانده شدند، توسط جلال همتی نیز بازخوانی شده بودند.
  0
  2
  دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.