دبیرکل جهادگران ایران از مجتبی خامنه ای برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد

دیده بان ایران: به گزارش سایت دیده بان ایران؛ وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران ایران اسلامی طی اقدامی عجیب در یک نامه سرگشاده به آیت الله خامنه ای از ایشان درخواست کرد که اجازه بدهند سید مجتبی خامنه ای در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند.

وهاب عزیزی دبیرکل جهادگران ایران اسلامی  در خصوص گزینه این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری جمهوری گفت: یک نامه سرگشاده به رهبر معظم انقلاب  ارسال کردیم و از ایشان درخواست کردیم که اجازه بدهند آیت الله مجتبی خامنه ای در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند.

از نظر این فعال سیاسی در این برهه از زمان هیچ کدام از گزینه های مطرح نامزدی ریاست جمهوری نمی توانند انتظارات مردم را در حد آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی برآورده کنند و تنها آیت الله مجتبی خامنه ای شایستگی آن را دارد که پرچم مدیریت کشور را در تراز شهید رئیسی و حتی بهتر از آن به اهتراز در آوردند.

وی همچنین افزود:در این برهه از زمان ایران اسلامی به مدیریت عالی حضرت آیت الله آقا مجتبی خامنه ای (دام عزه) نیازمند است. اطمینان داریم که با حضور آقا مجتبی خامنه ای یک انتخابات پرشور و بی نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت خواهد شد.
+13
رأی دهید
-137

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ظاهراً درامای حذف ابرام ذغال به قسمت اصلی و جذابش رسیده ! این گروه لواطگران انقلاب اسلامی که تا امروز در هیچ کجا اسمی ازش نبود ، یهو مثل قارچ سر از زمین در آورد و متعاقب این پیشنهاد مسخره ، احتمالاً مفعول و مفعولزاده هم لبیک بگن و خواجه مجتبی بشه رئیس جمهور و بعدش هم خوب معلومه ، مفعول که به جهنم رهسپار شد ، ابلیس خواجه مجتبی ، جا پای پدر خونخوارش میذاره و خیر سرش میشه رهبر !!!
  9
  117
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  امکان نداره این ثبت نام کنه حتی اگر فاطی قربون صدقه اش بره ، مصدق روحت شاد با دستمالش خوب بماله ، چلیا هم ماساژش بده . این شاید کودن باشه هیچ ندونه ولی بابای چلاقش میدونه که ورود او یعنی مرگ
  9
  57
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران

  اگر قانون اساسی ایرانی را بخواد اجرا بکنه هیچ عیبی ندارد خوش امده کرداهه اما اگر بخواد در جبهه صهیونیزم بر علیه ایران و ایرانیت بجنگد خوش میامد.
  48
  3
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  شما دورگه هندی تبریزی هستید ؟ چون من که متوجه نشدم چی گفتید به چند تا از دوستان ایرانی دیگه هم کامنت شما رو نشون دادم خندیدن گفتن گناه دارید
  1
  19
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  آیا کسی صدای مجی را شنیده نکنه لال تشریف دارند یا اواخواهرن
  2
  9
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  زیاد سخت نگیر حالتو بکن تو کالیفرنیا
  2
  0
  دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.