مصاحبه جنجالی نتانیاهو؛ «پیروزی ما پیروزی در برابر بربریت است»

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیلدویچه وله: بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در مصاحبه‌ با شبکه خبری تلویزیونی "ال‌سی‌آی" فرانسه از سیاست‌های خود در جنگ غزه دفاع کرد. هزاران نفر علیه پخش این مصاحبه در مقابل مرکز این رسانه در پاریس تظاهرات کردند.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل در مصاحبه‌ای جنجال‌برانگیز با یک شبکه خبری خصوصی در فرانسه گفت: «پیروزی ما پیروزی شماست. پیروزی ما پیروزی اسرائیل در برابر یهودی‌ستیزی است. این پیروزی "تمدن یهودی-مسیحی" در برابر بربریت است. این، پیروزی فرانسه است!»

نتانیاهو این سخنان را به زبان فرانسه عنوان کرد و افزود که "اسرائیل، سنگر در برابر تروریسمی است که در واقع غرب را هدف گرفته است".  

نخست‌وزیر اسرائیل در مورد تلفات غیرنظامی گفت که "حماس از غیرنظامیان به عنوان سپرحفاظتی خود استفاده می‌کند و مقصر است".

بیشتر بخوانید: واکنش‌ها به درخواست حکم بازداشت برای نتانیاهو و گالانت

نتانیاهو در ادامه این مصاحبه درباره شرط خود برای پایان جنگ غزه هم توضیح داد و تصریح کرد: «اگر حماس سلاح‌های خود را به زمین بگذارد و گروگان‌ها را آزاد کند، می‌توان سریع به نبردها خاتمه بخشید و در عرض پنج دقیقه به آن پایان داد اما آنها این کار را نمی‌کنند.»

او در این مصاحبه پیرامون جریان کمک‌های بشردوستانه به غیرنظامیان غزه و حکم دیوان بین‌المللی دادگستری لاهه نیز صحبت کرد.

اعتراض هزاران نفر در پاریس در مقابل ساختمان شبکه تلویزیزنی

هزاران نفر در پاریس بلافاصله پس از اعلام زمان پخش مصاحبه نتانیاهو در مقابل مرکز این شبکه تلویزیونی تجمع کردند و شعار "اسرائیل قاتل و مکرون همدست!" سر دادند.

این در حالی است که رئیس‌جمهور فرانسه بارها به صراحت در مورد اسرائیل صحبت کرده و خواستار آتش‌بس شده است. او همچنین گفته است به رسمیت شناختن یک کشور مستقل فلسطینی برای فرانسه تابو نیست.

فرانسه میزبان بزرگ‌ترین جماعت یهودی و مسلمان در اروپا است. ژرالد دارمانین، وزیر کشور فرانسه پیش از اعلام پخش مصاحبه نتانیاهو اعلام کرده بود که بار دیگر حفاظت از نهادهای یهودی را تقویت خواهد کرد.
+218
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  کامل موافق هستم، بر ضد بربریت چپ و راست. در این میان هیچگونه فرقی میان فاشیست و کمونیست و چپ نیست. اگر یک فمنیست چپ اروپا و آمریکا حجاب می‌‌زند و در کنار کسی‌ ایستاده .کسی‌ که اگر دستش می‌‌رسید. دختر همین فمنیست زن چپ را با سن ۱۰ سال . در کشور خود به زمین می‌‌انداخت و با یک تیغ زنگ زده "پوزش که مستقیم می‌‌گویم" دست به آلت تناسلی‌ این دخترک می‌‌زند و بی‌ رحمانه می‌‌برد و اسمش را هم گذاشته .ختنه زنان. باید گفت فرقی بین چپ و فاشیست نیست. اگر کسی‌ در این میان کابوسی برای ۵۷اتی، چپ و لیبرال شده.همین بی‌ بی‌. یک تنه در مقابل همه ایستاده. انگار که روح شاپور ساسانی در این ظهور کرده. شاپور ذوالاکتاف یا شاپور کتف دوز. باید گفت، بی‌ بی‌ ذوالاکتاف
  34
  89
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  1-درعصرکنونی اختلاف تمدن و بربریت،تکنولوژی،سواد وامکانات نیست!قانون وقانون مداری درست، الفبای انسان متمدن است.اگرتکنولوژی وامکانات مدرن درحیطه جنگ را درنظربگیریم،مگرسرباز ونیروی نظامی اسراییلی دارای این امکانات نیست؟آیانیروهای اسراییلی درقبال مردم بیدفاع غزه ،متمدانه برخورد میکنند؟اگرکشتارکودک وپیروجوان وزن وکودک بربریت نیست،پس چه بایداسمش را گذاشت؟آیا فرقی بین ناتانیاهو واسماعیل هنینه وجود دارد؟
  101
  44
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۲-اگر تاریخ درآینده بازنگری ومورد تجزیه وتحلیل قراربگیرد،بدون شک بربریت وکشتار غزه ای ها توسط هیتلرکنونی یعنی ناتانیاهودرسرلوحه دروس درسی قرارمیگیرد!ناتانیاهو با پشت گرمی امریکا وانگلیس ونوچه هایش دستش به کشتارغیرنظامیان آلوده است.پیروزی ناتانیاهو دراین جنگ پیروزی بر بربریت نیست.بلکه نموداری ازخشونت، کشتارانسانهای بی دفاع است.شک نکنید چه دیرویاچه زود، جانیان حماسی واسراییلی جوابگوخواهندشد.
  97
  40
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  اسلام را فقط با همین کلمه بربریت می شود توضیح داد و مسلمانان وحشی گری و بربریت را معنای دیگری داده‌ اند.
  26
  107
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  در این قرن و در دنیای متمدن امروز هیچ کس موافق بربریت نیست ، خصوصاً بربریت اسلام و همه امیدوارند که این بربریت اسلامی نابود و محو بشه ، ولی نه بوسیله تو که خودت هم دستکمی از یک بربر نداری !!!
  72
  51
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  حماس گروه تروریستی ولی تو مثل هیتلری نزدیک به ۲۰ هزار فقط زن و بچه و و کشته شدند این جنگ نیست یه ننگه ه سال‌های سال در تاریخ می‌مونه
  93
  45
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  1:چیزها گفته می‌‌شود که در قوطی هیچ عطار پیدا نمی‌‌کنید. آقا چرا اسراهیل مردم عادی را می‌‌کشد ؟ در جنگ داخلی‌ روسیه بلشویکا یا همان کمونیست‌ها ۱۰ میلیون را به قتل رساندند. د .از این ۱۰ میلیون ۹ میلیون مردم عادی بودند.۱ میلیون منشویک ضد چپ. ۳۷ سال این را به اسم انقلاب کبیر روسیه به خورد ما دادند. یک بار ندیدم یک ۵۷ اتی بگوید این جنایت است. در جنگ دوم جهانی‌ نیروها هواهی آمریکا و انگلیس در یک شب ۹۹ درصد شهر درسدن آلمان را ویران کردند. تا به امروز من یک آلمانی ندیدم که بگوید جنایتکار، می‌‌گویند ما به مسولیت شخیص خود توجه نکردیم. و این نتیجه طبعیی این جنگ بود. یا شما یک بمب را می‌‌شناسید که روی آن نوشته شده لطفا به مردم عادی صدمه نزن.؟ نگار همه فراموش کرده که ۷ اکتبر ۹۰ درصد مردم غزه هلهله می‌‌کشیدند که سرداران غیور حماس به دختر کشته شده یهودی تجاوز شاهرگ می‌‌بریدند پس مسولییت شخصی‌ من به عنوان یک انسان فارغ از دین .عقیده چیست ؟ چرا به عنوان یک انسان ساکن غزه به خیابان نمی‌‌ایام و اعتراض نمی‌‌کنم ؟ اول هلهله بعد که سنبه پر زور شد شیون و من ننه غریبم. پس عقل انسانی‌ شما ۷ اکتبر کجا بود؟
  22
  37
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  2; پس عقل انسانی‌ شما ۷ اکتبر کجا بود؟ مسخره تر از خود غزه ۵۷ خودمان است .که دنبال مویز می‌‌گردد که با اسناد سازمان ملل حمله اسراهیل را محکوم کند.آن هم از زبان کسی‌ که که تا سه سال بعد از ۵۷ هنوز معتقد بود .سازمان ملل بازیچه دست استکبار و امپریالیست است. ما قبول نداریم.زمانی که خمینی همه را سه طلاقه کرد و با اردنگی بیرون. فرار به پستان امپریالیست و تازه یادشان آمده یک چیزی مثل سازمان ملل هم بعد نیستز.که یهودی ستیزی را زیر مردم دوستی‌ پنهان کرد. اگر سازمان ملل قبول دارید اینجوری نیست هرچه به مذاق شما خوش آمد قبول کنید .بقیه را خیر. منطق شما سازمان ملل است.پس همه آن را به خوانید .همین سازمان ملل می‌‌گوید" .حق موجودیت اسرائیل به حق ادامه حیات در مرزهای شناخته شده بین المللی و حفاظت از انواع حملاتی که موجودیت آن را تهدید می کند، اشاره دارد قانون این حق را دارد . مبنای قانونی اعلام استقلال اسرائیل در سال 1948 و در نتیجه تأسیس این کشور، قیمومت جامعه ملل برای فلسطین و طرح تقسیم سازمان ملل برای فلسطین بود. از آن زمان، برخی از کشورهای همسایه با چندین جنگ تجاوزکارانه تلاش کردند
  21
  36
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  3;از آن زمان، برخی از کشورهای همسایه با چندین جنگ تجاوزکارانه تلاش کردند تا کشور اسرائیل را نابود کنند. از زمان آتش بس در سال 1949، خط سبز عملاً مرز خارجی اسرائیل را تشکیل داده است. قطعنامه 242 شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال 1967 حق اسرائیل برای زندگی در مرزهای امن و مورد مذاکره را تایید کرد. برخی از کشورهای عربی با این قطعنامه موافقت کردند و در نتیجه حق موجودیت اسرائیل را به رسمیت شناختند. تا سال 2020، 162 کشور عضو سازمان ملل کشور اسرائیل را به رسمیت شناختند. برای اکثریت کشورها، به رسمیت شناختن اسرائیل شرط لازم برای ساختن یک کشور فلسطینی پایدار و صلح پایدار در منطقه است.". " یعنی دارد می‌‌گوید این حق مسلم اسراهیل است که از خود دفاع کند. از طرف دیگر باید هم دقت کند که به مردم عادی صدمه نزند هرچند که در عمل مشگل است این را یک به یک اجرا کرد پس چرا این چیز سازمان ملل . را قبول ندارید؟
  19
  39
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  حرف حق جواب نداره.در وحشی و بربر بودن حماس و اسلامگرایان فلسطین شکی نیست.تابحال شنیده اید یک یهودی یا زرتشتی یا بودایی یا آیتیست جهاد کند و بمب وسط مردم بیگناه منفجر کند یا جنایتی شبیه اقدام حماس و داعش انجام دهد؟ تنها دینی که به پیروانش اجازه قتل غیرمسلمانان حتی غیرنظامی از جمله کودکان و سالخوردگان را میدهد همین اسلام است.در صدر اسلام هم همینکار را با ایرانیان و دیگر نقاطی که اشغال کردند انجام دادند.ننگ بر چپهای مارکسیست ایرانی که از شدت استیصال از این وحوش حمایت میکنند.گویا فراموش کرده اند یکی از معتقدان به همین ایدئولوژی ۴۵ سال پیش، هزاران نفر از خود اینها را بی محاکمه و بیرحمانه اعدام کرد و‌حال شده اند وکیل مدافع این وحوش.
  20
  47
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  1-2 در جنگ با تروریستهای حماس که از قصد از تکنیکهای ضد انسانی از قبیل استفاده از سپر انسانی و پناه گرفتن ودر مکانهای غیرنظامی استفاده میکنند،آسیب جانبی به غیر نظامیان اجتناب ناپذیر هست. با اینحال واقعیت امر این است اسرائیل نهایت تلاشش این بوده کمترین آسیب به غیر نظامیان برسد.اصولا هر غیر نظامی که کشته بشه،برای اسرائیل مضر است چراکه میبینیم حماس و پروپاگاندای وسیع اسلامگرایان در سراسر جهان دقیقا روی این مسئله سرمایگذاری کرده و مانور میدهند. چرا اسرائیل باید تمایلی به :شتن عمدی غیرنظامیان داشته باشه وقتی با هر خبر آن فشار سیاسی رویش بالا میرود؟
  20
  40
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  با سایبری ها باید پرروبود،مثل خودشان برخوردبشود.
  51
  21
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۱-درعصرکنونی اختلاف تمدن وبربریت،تکنولوژی،سواد وامکانات نیست!قانون وقانون مداری درست، الفبای انسان متمدن است.اگرتکنولوژی وامکانات مدرن درحیطه جنگ را درنظربگیریم،مگرسرباز ونیروی نظامی اسراییلی دارای این امکانات نیست؟آیانیروهای اسراییلی درقبال مردم بیدفاع غزه ،متمدانه برخورد میکنند؟اگرکشتارکودک وپیروجوان وزن وکودک بربریت نیست،پس چه بایداسمش را گذاشت؟آیا فرقی بین ناتانیاهو واسماعیل هنینه وجود دارد؟
  55
  23
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۲-اگر تاریخ درآینده بازنگری ومورد تجزیه وتحلیل قراربگیرد،بدون شک بربریت وکشتار غزه ای ها توسط هیتلرکنونی یعنی ناتانیاهودرسرلوحه دروس درسی قرارمیگیرد!ناتانیاهو با پشت گرمی امریکا وانگلیس ونوچه هایش دستش آلوده به کشتارغیرنظامیان آلوده است.پیروزی ناتانیاهو دراین جنگ پیروزی بر بربریت نیست.بلکه نموداری ازخشونت، کشتارانسانهای بی دفاع است.شک نکنید چه دیرویاچه زود، جانیان حماسی واسراییلی جوابگوخواهندشد.
  54
  23
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  و در اخر فراموش نکنیم ۸۰ درصد مردم غزه حتی با اینهمه خسارت همچنان معتقد هستند جنایت حماس مشروع بود و از تکرار آن حمایت میکنند.آیا اینها انسانهای بی آزار و صلحجویی هستند که بین جنگ گروهی تروریستی با اسرائیل گیر افتاده اند؟ آیا حماس از آسمان بینشان فرودآمده؟ . اگر روزی داعش در همسایگی ایران مستقر بود و چنین جنایتی که حماس کرد در یک نقطه ایران انجام دهد و بعد به بیرون مرز فرار کند بین غیرنظامیان آنجا که برایش هورا میکشند و شادی میکنند و شیرینی پخش میکنند و مرحله ۲ و ۳ تکرار آن را میطلبند،واکنش شما بعنوان ارتش ایران چه خواهد بود؟ اعلام صلح و انفعال و منتظر تکرار آن ماندن؟ یا برخورد اساسی و هلاک کردن آن جانیان؟ .
  21
  45
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  با قبول وحشیگری حماس بربریت ارتش اسرائیل بیشتر است . با احترام به فرهنگ و اعتقادات یهود واسلام شماها میلیونها مخالف هم در همه جای این کره دارید . جنگ شما ها بر علیه بربریت نیست بلکه برای سرزمین و خانه و کاشانه است . به قطعنامه سازمان ملل احترام بگذارید و با مسالمت آمیز در کنار هم زندگی کنید . از افکار پوچ اسلامی و صهیونیستی فاصله بگیرید و همانند ایران قبل از ۱۹۷۹ زمان شاه ، با هم و در کنار هم زندگی کنید . دین و باورهایتان باعث بربریت تان است نه نژاد و فرهنگ تان
  46
  22
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  اسلام یعنی تجاوز، لواط، شاش شترخوری و دیگر هیچ
  13
  59
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  در مقابل اسلام خونخوار وحشی ، نتانیاهو حق دارد که مار. را آستین خودش نگه ندارد .
  16
  44
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  garadagh - استکلهم، سوئد

  پسر این بابا که به بلندگوی باباش معروفه، در سوشال مدیا مطلبی به اشتراک گذاشته: کردستان آزاد بایدگردد میگه ترکیه به نسل کشی کردستان پایان بده، ایران، عراق، سوریه و ترکیه به سرکوب و اشغال کردستان پایان بدهید. کردستان آزاد و نقشه ای را هم ترسیم کرده اند.
  50
  14
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران

  کشتن ۱۰۰۰۰۰ کودک و زن و انسانهای بی دفاع مدرننیته اما کودک و زن و انسان بی دفاع فلسطینی بودن بربریته که بر اثر انفجار بمبهای اهدایی بایدن ک ث ا ف ت به صهیونیست دارن در غزه تیکه تیکه میشن و تازه گرسنگی دادن هم به سلاح کشتار صهیونیست اضافه شده
  50
  16
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  maradona - براتیسلاوا، اسلوواکی
  شما یه سنگکی و تافتونی خلوت نشون ما بده قول میدیم سراغ بربری نریم
  4
  8
  شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  آخی پیری تو چرا راهت مشخص نیست؟ مجهول الهویه هستی؟ چرا هم به در میزنی و هم به تخته؟‌بلاخره با تو باید چکار کنیم ؟
  21
  6
  شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  1-محترم:آدمی پایداراست که زودگول نخورد،باید بجنگد و واقعیت ها را با چک وچونه زیرسوال ببرد.اگرنره بگوبدوش،تا برایت ثابت کند که ماده است.سخن کوتاه کنم.اگرکسی اسم کاربری اش فیل آبی است،تصورشما چیست طرف حتماً فیل آبی باشد؟حالا تصورتان چیست حتماًبنده پیرزنی باشم فراموشکار؟بنده دیدگاه وتعریفی دارم ازخشونت وستم وظلم.بهترین دوستان بنده فلسطینیها ویهودیان مترقی هستند،باآنها درتماسم اخباردست اول را دنبال میکنم.شما انتظار دارید بنده خشونت وتجاوز به دخترانی را که درفستیوال ۷اکتبرصورت گرفت نادیده بگیرم؟
  10
  19
  شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  بنده اپیزود ۷۵سالگی کشتارفلسطینیان توسط دولت متجاوز وسرکوبگر اسراییل را هم میدانم.نقش صهییونیست های ایرانی چون گفتگوگر ودیگران را تعقیب میکنم.حماس را نماینده فلسطینی ها اکنون نمیدانم.انسانیت وقتی امیدوارکننده است،که ظلم وستم را به خودی وغیرخودی تقسیم نکنیم.متاسفانه اکثرسلطنت طلبان نظرشان این است که بقول خودشان غزه بایدهمچنان شخم زده بشود.ایران بمباران بشود.طرف اسمش را گذاشته به امیدایران فردا!ولی نفرت وکینه وکشتاراز نظراتش تبلور میکند،این آقای سلطنت طلب میخواهد ناجی برای آینده باشد.درپایان به بنده اجازه بدهید چون شما فکرنکنم.تاکید میکنم که هیتلرشرف داشت به ناتانیاهو!هیتلرنگفت بیمارستان را خالی بکنید تا بمبارانش بکنم. به امیدروزی که ناتانیاهو وحماسی های دانه درشت مجازات بشوند.
  21
  2
  شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بدبختی این عقب افتادگان چپول اینست که روسوفیل هستند. در مقابل جنایات روسیه در اکراین لالمونی گرفته اند. چشمانشان در مقابل حدود یک میلیون نفر که روس ها در سوریه کشتند بسته است اما بعلت حسادت عاشق موروثی استالین با شعار مرگ بر اسرائیل و امریکا هستند. خودشان در ممالک امپریالیستی پلاسند. نان انجاها را می خورند ولی باز دست از خباثت نمی کشند زیرا خباثت در این ها ذاتی است. بعضی از این هنرپیشه های متوهم معلمشان ادم خودخواه بیسوادی بنام ب ف است. در رژیم شاه به او رل گاریچی هم نمیدادند.دری به تخته خورد و عنقلاب 57 شد و دستمال یزدی به دست در خدمت اخوند قرار گرفت تا به او فرصت بدهند که روی سن رفته و دلقک بازی در اورد. این میمون ها خودشان را هنرمند و روشنفکر می بینند اما انقدر تاریک فکر هستند که نمیتوانند ببیند که اسب مسابقه ی ان ها بیش از 3 دهه است که مرده و حتی مهتر سنگ گور ان ها را هم شکسته است و بر گوری اشک تمساح میریزند که همه جا مرده ی انان را دور ریخته اند. دل به چین بسته اند. البته ابله تر از این هستند که بتوانند درک کنند چین را تشکیلات فراماسونری برای کارگر مفت و دقیق اداره میکند
  3
  31
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  همی طرز تفکر نشان از زوال عقل است....داری حماس رو با رژیم صهیونی مقایسه میکنی؟ رژیم صهیون غاصبگر و جنایتکاره، حماس نیرویی برخاسته از استقامت یک ملت زجر کشیده و مظلوم است و به حق باید کل رژیم صهیون را به هر وسیله که هست گوشمالی بدهد ......این چه جور طرز فکری هست که داری؟ ....جنابعالی می‌فرمایید که گرگ باید با بره دست دوستی بدهد ؟ تا زمانی که طبع جنایتکاری گرگ هست هیچ بره ای در امان نیست مگر آنکه گرگها از صحنه ناپدید بشوند.....بیخودی خودتون رو خسته نکنید اینجا ضد و نقیض حرف میزنید ....جنابعالی از طرف چپگرایان صهیونی به اینجا اومدین که در اصل باز هم افکار صهیون را به دوش میکشن....
  29
  2
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  بنده باکمال ادب جواب شما را دادم، که متاسفانه شماراگستاخ کرد.فرمایش شما درست.ولی لطفاً ازبنده انتظارنداشته باشید،چون شما فکربکنم.موفق باشید.
  8
  10
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  garadagh - استکلهم، سوئد
  باز هم خوراک پروواگاندای رژیم و طرفدارانش جور شد؟ کی بتو گفته پسرش بلندگوی باباشه؟ خامنه ای؟ پسر نتانیاهو آدم خل وضعی هست که اینقدر با حرفهای احمقانه و نسنجیده برای پدرش دردسر درست کرده فرستادنش آمریکا برای تحصیل که از دنیای سیاست و اسرائیل دور باشه.نمونه دیگرش هم حمله و توهینش در توئیت به یکی از مقامات ارشد نظامی اسرائیل چند وقت پیش.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  صد هزار؟ این عدد رو از کجا آوردی؟ چند وقت دیگر لابد میگویی یک میلیون ؟ وقاحت و دروغگویی هم حدی داره.خود حماس ادعا میکنه ۳۵ هزار کشته شدند که این عدد هم وجه توسط هیج مرجع بیطرفی تایید نشده و احتمال قوی حداقل نیمی از این تعداد جنگجویان حماسی باشند.بقیه هم نتیجه سیاست سپر انسانی ،و قربانی سازی عمدی حماس برای فشار بر افکار عمومی.چرا اسرائیل باید عمدا غیرنظامی را از بین ببره وقتی برایش اینهمه دردسر و فشارزاست؟
  2
  0
  ‌سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  Munchen - مونیخ، آلمان
  خیلی سالاری
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  garadagh - استکلهم، سوئد
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تو از کلمات منشه آمیر بدون دادن کردیت به منبع استفاده می‌کنی. دوم، هر نظری که با ایده‌های تو همخوانی نداشته باشد، به عنوان پروپاگاندا تلقی می‌شود. من ایرانی هستم. اگر مردم ایران واقعاً به تغییر اعتقاد داشته باشند، می‌توانند با یکدیگر اتحاد کنند و آن را ایجاد کنند. در غیر این صورت، برای دخالت کشورهای دیگر اصلاً نیازی نیست.
  0
  0
  شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.