نیکی هیلی برای اعضای کلیدی سپاه پاسداران خط و نشان کشید

 
نیکی هیلی گفت: ما باید اعضای کلیدی سـ‌پاه رو هدف قرار بدیم و کاری کنیم که دردش رو احساس کنند.

نیکی هیلی سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل، در مصاحبه با شبکه اسـ‌رائیلی گفت: «ما باید اعضای کلیدی سـ‌پاه رو هدف قرار بدیم و کاری کنیم که دردش رو احساس کنند.»
"It's really important that we go after key IRGC members, and make them feel it, we have to start letting them feel what it's like to be weakened. And they haven't had that," former US ambassador to UN NikkiHaley told Israel Hayom Eng..

"I don't think we go into a full war in Iran. That's not what we're talking about. But we do need to send some messages. And that means you have to take out some key IRGC members," she added.
Asked if she means "killing them" by using the word "take out", she replied, "Finish them."
+221
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  خانم نیکی :: افراد کلیدی سپاه عددی نیستند ؟ چون این ها تحصیلات دانشگاهی نظامی ندارند ، همه شان یکمشت افراد بیسواد قاتل صفت پاچه خار خامنه ای بوده و اگر شما اینها را بصورت فله ای هم از بین ببرید بلافاصله مثل پشکل جایگزین خواهند شد .
  5
  75
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  تنها کسانی که میتونن برای جمهوری انگل اسلامی شاخ و شونه بکشند مردم هستند که متاسفانه در حال حاضر به پستوی خانه خزیده اند.
  4
  72
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  یک چیزی بگم برای اون ایرانیان که با سادگی فکر میکنند اینها این حرفها رو برای ایران میزنند و فکر میکنند آمریکا و اسرائیل میان تهران پاستور رو میزنن (حدود ۷ یا هشت ساختمان) بعد هم امام جدید میاد فرودگاه (به همین سادگی). این‌ها همه فاند بگیر AIPAC هستند که لابی قوم برگزیده خداست. حالا کار این فاند چیه؟ این پوله میره تو جیب اینا بعد اینها ایران رو مثلا تهدید میکنند از اونطرف ایران تهدید میکنه بعد هم بنجامین تو تل‌آویو مردم خودش رو میترسونه تا روی قدرت بمونه این وسط هم رسانه ‌های هر دو طرف خوب آتیش رو داغ میکنند و در آخر همه برادرانه از پاستور تا واشینگتن تل آویر باهم برای یک دوره دیگه میخورن. حالا این وسط پوله رو چرا برادران برگزیده خرج میکنند دیوانه هستند؟ جواب خیر. پول از جیب خود آمریکا میاد آمریکا سالانه ۴.۵ میلیارد باید به اسرائیل بلاعوض بده بعد توسط لابیگرها (بانکی ‌ها و کازینودارها) بخشی از این پول حدود ۱ میلیون برای هر نفر بطور متوسط به جیب سناتورها میره لیدرها هم بیشتر میگیرن. خیلی ساده کم خرج. حالا تو بشین خیال خام کن.
  42
  32
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  َپارتیزان - سپیدار، ایران

  از این خط و نشان های الکی نمایش سیاسی ما زیاد دیدیم، ملت دیگه بیدار شده و متوجه هست که باید خودش برای آزادی از چنگال اهریمن آخوندی بجنگ برود.
  2
  63
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  وای به روزی که گدا معتبر شود، .....بوگندو که از .....ترامپ آویزان بوده چه توقعی باید داشت
  73
  17
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  فرهاد۱۹۷۷ - فلوریدا، ایالات متحده امریکا

  من نزدیک به پنجاه سال است که در امریکا زندگی میکنم. در این مدت من خودفروش‌تر ، پاچه‌خوار‌تر و متقلب‌تر از هندی‌ها ندیده‌ام. برای من هیچوقت قابل احترام و اعتماد نیستنند.
  26
  56
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دلاور - استهکلم، سوئد

  خانم نیکی هیلی رئیس جمهور امریکا میشود حق تروریستهای نظام اخوندی که همان ارازل و اوباش سپاه پاسداران هستند را میگذاشت کف دستشان ؛ مردم ایران احتیاج مبرم به کسی مثل هیلی خانم دارند که از چنگ اخوندهای تباهکار ازادشان کند.
  17
  38
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  قورپه - بروکسل، بلژیک
  نمیدانم این عوضی چرا اینقدر واق واق میکند. عوضی اسکل دعوای زرگری شما مردم خوب میشناسند اگر دروغ در کارتون نیست پس این زالو زاده ها در امریکا چه میکنند. به انها کا ری ندارید. چون پاپی و مامی جونشون از گلوی مردم گرفته و دلار خریده و به خزانه سما میریزند.
  39
  32
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک ، دانمارک

  زنیکه دریده اینهمه پس و پیش کرد که بفهمونه طالبه یه دست دردآلود به سر و صورتش کشیده کنند. خوراکش اینه که آیت‌الله تبریزیان رو بفرستیم پیشش چون در بین این بلوند های چشم آبی طرفدار زیاد داره.
  68
  14
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران

  تو سرتو از .....صهیونیست بیرون بکشی بهتره
  54
  14
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  " چیزی بگم برای اون ایرانیان که با سادگی فکر میکنند "لازم نیست شما یک چیزی برای اون ایرانیان بگید، ما هم قادر به فکر کردن هستیم با این تفاوت که شما امروز یادتان آمده .ما ۴۵ سال است می‌‌دانیم. زمانی که به گذشته خود بر خورد کردید که چرا شما ۳۷ سال کمک خارجی‌ می‌‌گرفتید نظامی.اقتصادی.سیاسی تا با پهلوی مبارزه کنید. ما هم پاسخ که چرا در جنگ اسراهیل و غزه. جای ما در کنار اسراهیل و آمریکا است و نه چین .روسیه. ۹۱ سال است بازیچه دست نیروها خارجی‌ هستید. امروز دم از استقلال می‌‌زنید. از میرزا کوچک خان جنگلی‌ تا کلنل پسیخان تا خان‌ها قشقاهی. از پیشه واری تا تجزیه طلبان کرد تا پان ترکیست ها. از مجاهد گرفته تا چریک و حزب توده و مصدقی ها،یا افسار در دست روسیه. بود یا لیبی‌ .حزب بحث عربی‌. از ناصر مصری گرفته تا پدر همین اسد. از صدام تا عرفات و جرج هبش تا KGB. من هم نگفتم امروز مدارک روزنامه پرودا آزاد است. میرزا بدون اجازه لنین آب نمی‌‌خورد. با با بزرگ حزب توده که در این میان همه می‌‌دانند استالین بود. بقیه هم آخور در دست دیگران. پدر این یهودی ستیزی بسوزد که ۳ هزار سال است ما را اسیر کرده.
  0
  28
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  باز خبر ارزشی سوز منتشر کردید سایبریها و طرفداران رژیم تو کامنتها دارن یقه پاره میکنند 😄،یکیشون که اومده مقاله نوشته،پروپاگاندای رژیم رو با ادبیات متفاوت عینا اینجا نوشته و رفته.یک عده هم گیر دادن به نژاد این فرد.
  3
  26
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اصلا مهم نیست جمهوری خواهان به چه دلیل با هدف مربوط له خودشان اینجور رویکردی داشته باشند،مهکم این هست هر ضربه به سپاه و رژیم خامنه ای یعنی تضعیف رژیم و سنگین شدن وزنه به سمت مخالفین رژیم.
  0
  24
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان

  ارزشیهای سایت : (رومانو،دیارکو،فرهاد۱۹۷۷،قورپه،آرش ایران نژاد) جمع همگی اراذل سایبری ارزشی مخفی و علنی جمعه،اما یک سوال اگه همه اینها حرفه و جنگ زرگریه،چرا اینقدر آشفته و عصبی شدید؟ واقعیت اینه اگر جمهوریخواه ها برنده بشند،نه تنها تروریستهای فلسطین بلکه سپاه هم زیر فشار زایمان خواهد رفت.
  4
  25
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بورلنگه - بورلنگه، سوئد
  چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی،. چرا آوردی که حالا شاخ و شونه بکشی
  4
  1
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.