فرمانده هوافضای سپاه: ۲۲۱ جنگنده اسرائیلی در شب حمله ایران به حالت آماده‌باش درآمدند

علی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداراندویچه وله: فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران مدعی شد در شبی که ایران به اسرائیل حمله کرد‌، "۲۲۱ جنگنده" اسرائیلی برای "جلوگیری از حملات ایران به حالت آماده‌باش درآمدند. امیرعلی حاجی‌زاده روز پنج‌شنبه (دهم خرداد) در دیداری با مدرسان حوزه علمیه قم همچنین ادعا کرد اسرائیل برای جلوگیری از حمله ایران "از طریق وزیر خارجه مصر پیام فرستاد که در جنگ غزه کوتاه خواهد آمد."

او هدف حمله به کنسولگری ایران در دمشق را "پیروزی راهبردی برای جبران شکست ۷ اکتبر" [روز حمله حماس] توسط اسرائیل توصیف کرد. در حمله به کنسولگری ایران که به اسرائیل نسبت داده می‌شود، هفت عضو سپاه، از جمله محمدرضا زاهدی، فرمانده سابق نیروی زمینی، کشته شدند. اسرائیل از اظهارنظر در مورد این حمله خودداری کرده است.

حاجی‌زاده همچنین مدعی شد در حمله به اسرائیل "از ۲۰ درصد توان نظامی" جمهوری اسلامی استفاده شد و "اگر جنگ با اسرائیل ادامه پیدا می‌کرد، زمان زیادی برای نابودی اسرائیل لازم نبود."

از زمان حمله بی‌سابقه موشکی و پهپادی ایران به اسرائیل، مقامات جمهوری‌ اسلامی بارها مدعی شده‌اند که این حمله موفقیت‌آمیز بوده و به اسرائیل آسیب زده است. این در حالی است که مقامات ارتش اسرائیل ادعاهای مطرح‌شده در این خصوص را تکذیب و اعلام کردند اکثریت موشک‌ها و پهپاد‌های ایرانی رهگیری و منهدم شدند.
+5
رأی دهید
-64

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بعد فهمیدند فشفشه های شما نصفش از ایران هم خارج نشد و تو خاک ایران سقوط کردند. او آبرو ریزی که شما کردید دیگه هی بازگو کردن نداره. تازه به اسرائیل و کل دنیا نشون دادید هیچ پخی نیستید و چیزی در چنته ندارید.
  3
  48
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  حتما میخواستی به رسمیت بشناسی اسراییل رو که نابودش نکردی،. خودتو
  2
  30
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  ۲۲۱ جنگنده اف ۳۵ اسرائیلی، شما چندتا جنگده حلبی دارید راستی چقدر طول کشید جنازه سوخته رییسی بیشرف را پیدا کنید میگن باسنش گرگ ها خورده بودند
  3
  38
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  ۱۴۰۰ نفر کشته و اسیر اسراییل ، در مقابل ۳۵۰۰۰ نفر کشته و شاید ۵۰۰۰۰ مجروح فلسطینی ، که ژست گرفتن نداره !؟!
  2
  31
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ali51reza - وستروس، سوئد

  خوب سردار بعدش چی شد؟
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ako kermanshah - اسنانبول، ترکیه

  لاف در غربت گ…… در مسگر خانه ،مصداق بارز صحبت های ایشان.
  1
  30
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران
  😂😂امیرعلی حاجی‌زاده ادعا کرد، اسرائیل برای جلوگیری از حمله ایران "از طریق وزیر خارجه مصر پیام فرستاد که در جنگ غزه کوتاه خواهد آمد."😂😂 دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت زاپاس رو؟؟؟؟!!!! آره، غزه را که رفت، رفح رو هم داره به امید ایزد فتح میکنه. ساندیسیها، مبارک، دهنتون صاف هست بعد از این😂😂
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Munchen - مونیخ، آلمان
  این مفنگی همون جنایتکار جنگی هست که دستور هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری رو داد و ۱۷۵ انسان غیرنامی را کشت تا گردن آمرکیا بیاندازه و تف سر بالا شد؟..مردک جنایتکار اگر بر فرض هم این تعداد جنگنده اسرائیل اون شب آماده باش بوده برای حمله به پایگاههای شما داخل خاک ایران و نابودی سپاه بوده،نه برای دفاع هوایی قارقارکگ های شما!.که البته بعد با خویشتنداری اسرائیل این پاسخ کنسل شد و جایش دو هشدار و پاسخ شاهد بودیم : نابودی رادار پیشرفته تری سیستم دفاع هوایی که رژیم در اختیار داشت حتی بدون نیاز به ورود به آسمان ایران.و دوم (که احتمال بالای ۵۰ درصده) هلاک کردن و جزقاله کردن رئیس جمهور و مهمترین وزیر رژیم بصورت تحقیر آمیز.که خود این باعث میشه خامنه ای و بقیه اراذل دیگر شبها خواب راحت نداشته باشند.نمونه اش هم جلیقه ضد گلوله ۵ لایه به سبک بتمن که مقام نظامی رژیم در نماز جمعه در روز روشن در قلب پایتخت پوشید!
  1
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  دوشنبه - تهران ، ایران
  کله پوک حیف نون این زززررررر زدن ارزش خوندن خبر نداره ولی اون روزی رو که در حکومت خردگرای آینده میهن محکوم به کار در اردوگاه کار اجباری شده ایی تا زمانی که جان بی‌ارزشت تمام بشه را می‌بینیم 😊
  0
  11
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  سردار خودش رفته شمرده ها!! بابا دست بزنین، بلده تا ٢٢١ بشمره
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.