پناهیان خطاب به کاندیداهای ریاست جمهوری: خودتان را آماده شهادت کنید

علیرضا پناهیان در بخشی از گفتگوی خود در شبکه افق در تلویزن، درباره ویژگی‌های نامزدهای ریاست جمهوری گفت: افرادی که برای ریاست‌جمهوری می‌آیند، فداکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: اینها بین خود و خدایشان مشکل را حل کنند که آیا برای فدا شدن برای مردم می آیند یا نه. باید بدانند که برای چه می‌خواهند رئیس‌جمهور شوند.

پناهیان گفت: در این ایام به مزار شهدا یا شهدای ۷۲ تن بروند و آمادگی خود را برای شهادت اعلام کنند. اگر کسی برای شهادت در این عرصه آماده نباشد، کارآمدی لازم را نخواهد داشت.

او افزود: من غصه مدیریت افراد را می خورم نه غصه معنویت افراد را. به من چه که کجای بهشت می خواهد برود یا اصلا نرود.
+5
رأی دهید
-46

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  با قبول شهادت ولی با هواپیما لطفا ، اینقده حال میده
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا
  آماده باشید که رژیم اسلامی برای ادامه حیات و چاپیدن ثروت مردم ایران همچنان نیاز به کشتن مردم و خودی ها دارد فرق نمی کند کی همین اندازه که مرگ شما یک هفته به ادامه حیات وحوش اسلامی کمک کند کافی است وقتی روزی 2میلیون بشکه نفت ایران به خارج برای عیش و نوش انگل زاده ها می رود جان مردم گوسفند ایرانی بدرد همان ذبح شدن در راه اسلام می خورد وقتی نوکر یک مشت قاتل سپاهی و آخوند باشید که یک جلاد رییسی را قدیس و امام زاده می کنند و شما برای شفاعت و تبرک قاتل فرزندانتان سر و دست می شکنید پس آخوند حق دارد که چوپان شما باشد و هر وقت خواست جانتان را بکیرد
  0
  18
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  َپارتیزان - سپیدار، ایران

  بجای اینکه بگه بیائید به درد مردم برسید، میگه هلیکوپتر شما آماده هست. اینجور آخوندها وجودشون خیانت به دین هست. صد آفرین به اینها با این حرف ها براندازی را پیشرفت وتشویق میکنند.
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  این احمق های مادر قسطی فکر میکنند که دستورات حذف و پاک کردن خودی‌ها فقط از طرف رهبر مفعولان جهان صادر میشه، ای بدبختها، مثل پشت پرده سیاست در تمام جهان، همه شماها که اینجا و آنجا با حداقل دستمزد به اشغالگران کمک میکنید همه در خطر حذف و قربانی شدن هستید. فکر نکنید خانواده‌های شمایان بعد از سقط شدنتان در کاخها زندگی خواهند کرد. فقط یک روز سری به نزدیکترین بنیاد شهید محله خود بروید و آینده خود را آنجا ببینید. تازه آنها از دل و جان مایه گذاشته بودند برای حفظ نظام در پیتی و اشغالگر ایران. تا رمقی دارید بنام انسانیت از بیراهه بازگردید، بدون ایران ما همه هیچیم😡🤬
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  پناهیان از اعاظم ابلهان این جمهوری نکبت و عقب افتاده های وابسته به ان است
  1
  9
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.