پشت پرده یک سقوط؛ روایت تازه از نقشه پنهانی مجتبی خامنه‌ای و حسین طائب برای حذف رئیسی

ایران اینترنشنال: در حالی که هنوز ابهاماتی جدی درباره ماهیت سانحه بالگرد ابراهیم رئیسی وجود دارد، دو منبع مطلع به ایران اینترنشنال گفتند که مجتبی خامنه‌ای و حسین طائب، رئیس پیشین اطلاعات سپاه پاسداران، از نیمه دوم سال گذشته در نظر داشتند ابراهیم رئیسی را حذف کنند.
+65
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  یک دلیل منطقی‌ هم اورید ،به چه دلیل؟ این پخمه چه خطری برای شیخ ننگ داشت؟ قبلی ‌ها دست کم به ظاهر یک کمی چموش بازی در می‌‌اورند. این که قادر به این هم نبود. یک عده هم کوشش به اسراهیل وصل کنند. اسراهیل رسما اعلام کرد.ما نبودیم. دلیل آن را هم گفتند."این پخمه از نظر سیاسی.اقتصادی .نظامی هیچ گونه خطری برای اسراهیل نداشت. ما موشک‌ها خود را توی خیابان پیدا نکرده که یکی‌ صرف این کنیم." اگر هم مبنا را بر این گیریم که از ترس ترامپ این کار را کردند که یک اصلاح طلب بیاد و دوباره لاس خشگه را با دمکرات‌ها آمریکا شروع کنند. خوب با چه کسی‌ بهتر از این می‌‌شد می‌‌شود این سیاست را دنبال کرد. همشیه می‌‌گفت ."هرچی آقا بگه". فکر نمی‌‌کنید باید از ۵۷ درس گرفت؟ اون زمان هم هر کی‌ کله پاچه می‌‌خورد و سکته می‌‌کرد می‌‌گفتند کار شاه بود. تختی. صمد بهرنگ.
  4
  19
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ادامه :تختی. صمد بهرنگ. بهرنگ رفت شنا .شنا بلد نبود غرق شد. دوستی‌ که همراه بود از چریک‌ها فداهی آمد آلمان شرقی‌ و طی‌ یک دیدار با حزب توده. به او گفتند نگو غرق شد.بگو کار شاه بود. طرف گفت ولی‌ اینکه دروغ است . من که همراه بودم. به گفتند به مصلحت انقلاب است اگر به گردن شاه بیندازیم. ساعدی و جلال ال احمد هم روغن به آتش این تز می‌‌ریختند. قبول ندارید "حمزه فراهتی در کتاب خود اظهار می‌کند که «صمد بهرنگی شهید ساختگی شد» ایشون هم حتما هلی کوپتر را با لوکوموتیو اشتباه گرفت.گفت بدید من برونم. این هم نتیجه.
  3
  19
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.