مادر ابراهیم رئیسی: بُکشد هرکی غیر خدا تو را کشته!»

کیهان لندن: در شرایطی که ابهامات در مورد سقوط مشکوک هلی‌کوپتر حامل ابراهیم رئیسی و همراهانش در استان آذربایجان شرقی بیشتر شده، ویدیویی از گریه و مویه‌های مادر وی روز شنبه پنجم خرداد در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن می‌گوید، «بُکشه هرکی غیر خدا تو را کشته!»

برخی کاربران در واکنش به این ویدیو می‌گویند مادر رئیسی در حالی برای کشته شدن پسرش گریه می‌کند که او عامل قتل و اعدام هزاران نفر از مردم بوده است.

گمانه‌زنی‌ها در مورد حذف فیزیکی ابراهیم رئیسی و یا عمدی بود سقوط وی زیاد است. حسام‌الدین آشنا مشاور پیشین حسن روحانی خطاب به مسئولان نظام نوشت، «شما را به حرمت همه شهیدان سوگند می‌دهیم که در بررسی حادثه بالگرد، از هیچ احتمالی به سادگی نگذرید.»
علی ربیعی مشهور به «عباد» عضو سابق وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی نیز در یادداشتی تاکید کرد «مسائل فنی و خبرهای متناقضی که منتشر شد، نیازمند بحث‌های کارشناسی  دقیق است
+4
رأی دهید
-42

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۴
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  تو که شک داری به خدا محول کردی ، آنهایی که یقین دارند قاتل فرزندانشان پسرت و شوهرت هست به کی محول کنند ؟ به خدای که دیگر باورش ندارن و یا به شیاطینی که باورشان داری ؟
  3
  107
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  گریه کن اما خوشحال باش که میتونی سر قبر پسر قاتل بری.بچه هایی که بیگناه اعدام شدند و حتی جسدهاشونو تحویل پدر و مادرها ندادند و ناشناس دینشون کردند چی بگن؟
  3
  70
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  فاطی کماندو - قرچک، ایران

  کاش خودتم سغط شده بودی که یک مفت خور قاتل رو پس نمینداختی. والا اگه خدای هم باشه اول باید یک پس گردنی محکم به تو پیر سگ خرفت بزنه با اون طوله مفت خوری که پس انداختی و جز آدم کشی چیزی یادش ندادی.
  3
  71
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  mina minavand - هانور، آلمان
  سر قبر پسرش !!؟ خدمت شما هموطن گرامی عرض کنم که ابرام ذغال چیزی ازش باقی نمونده بود ، جز یه سر که اونهم مثل یه قوری که کاملاً شکسته شده بود ، جمع و جورش کردند و از همون روستای محل سقوط ، یه الاغ خریدند و کشتند و قطعه قطعه کردند ، تپوندن تو پلاستیک و بعد هم در کفن پیچیدند و غالب کردند به ننه و بابای کفتارش !! نمی‌دونم شما اون عکس کفن پیچ متعلق به رئیسی معدوم رو دیدید یا خیر !؟ به همه چیز شبیه بود جز به بدن یک مرده داخل کفن !!
  1
  30
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  اونهمه نوجوون رو فرستادین جبهه و شهید شدن و سر مادراشون شیره مالیدین که پسرت الان وسط حوری هاست . ببین برای پسر پیر خرفتش که حرف زدن هم بلد نبود و آخرین هنرش هم راه انداختن طرح نور و آزار ناموس ایرانی ها بود چه گریه ای را انداخته زنیکه پتیاره . خوبه حالا جوون شهید ندادی تو جبهه . اینو بدونین شما تازی ها ، هر که با آل علی بود و با ناموس ایرانی در افتاد ، کتلت شد و ور افتاد . یعنی دقیقا راهی که خود ج ا پیش گرفته . تازه دو سال از مرگ مهسا گذشته که انقد خار و ذلیل شده که از الهام علی اف و طالبان هر روز شیر آب کمرشون رو میگیرن روی ج ا .
  0
  7
  یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  اینو بدونین شما تازی ها که هر که با ناموس ایرانی در افتاد ، کتلت شد و ور افتاد . برای همینه هزار و چهارصد سال گذشت و ایرانی قاطی تازی ها و مذهب و مسلکشون نشد و نخواهد شد .
  1
  6
  یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.