حمله وحشیانه طرفداران جمهوری اسلامی به معترضان در لندن/ یک نفر دستگیر شد

صحنه‌ای از فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده و لحظه هجوم طرفداران ابراهیم رئیسی به معترضان را نشان می‌دهدبی بی سی: در پی انتشار ویدئوهایی از حمله شرکت‌کنندگان در یک مراسم عزاداری برای رئیس جمهور ایران در لندن به معترضانی که آنجا گرد آمده بودند، پلیس می‌گوید چهار نفر جراحاتی برداشته‌اند و یک نفر هم دستگیر شده است.
 
در ویدئوهایی که از این حادثه منتشر شده معترضان از جمله علیه رهبر جمهوری اسلامی ایران شعار می‌دهند و کسانی که لباس تیره پوشیده‌اند به آنها یورش می‌برند و درگیری‌های روی می‌دهد.
 
در یک صحنه مردی دیده می‌شود که به یک زن که روی زمین افتاده و درحال فیلمبرداری است لگد می‌زند.
 
پلیس در بیانیه‌ای گفت که در ساعت ۱۸:۲۱ روز جمعه، ۲۴ مه، در پی دریافت گزارش‌هایی از بی‌نظمی به خیابان آلپرتون لِین، در ویمبلی، ماموران به محل اعزام شدند.
 
در بیانیه پلیس آمده است که معترضان مخالف دولت ایران در مقابل محل عزاداری برای ابراهیم رئیسی گرد آمده بودند که «درگیری‌هایی بین دو گروه روی داد.»
 
براساس بیانیه پلیس در جریان این حادثه پرسنل سازمان آمبولانس لندن هم در محل مستقر شدند.
 
در این بیانیه آمده است: «چهار نفر زخمی شده‌اند که توسط خدمه پزشکی تحت مداوا قرار گرفتند. تصور نمی‎‌شود این جراحات تهدید کننده حیات یا ماندگار باشد.»
 
پلیس گفت که پلیس حاضران را متفرق کرد.
 
این بیانیه می‌افزاید: «یک مرد به ظن رفتار خشونت‌آمیز دستگیر شد. تحقیقات بیشتر انجام خواهد شد تا معلوم شود تعرضات دیگری اتفاق افتاده است یا نه و مسئولان شناسایی شوند.»
 
پلیس گفت این تحقیقات شامل بررسی ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی خواهد بود و از هر کسی که تصاویر یا اطلاعات دیگری در اختیار دارد خواست با پلیس تماس بگیرد.
 
ویدیوی منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی نشان می‌دهد روز جمعه در حالیکه تعدادی از مخالفان جمهوری اسلامی در مقابل محل عزاداری حامیان حکومت برای مرگ رئیسی، تجمع کرده و به ابراز شادی می‌پرداختند، به دست آن‌ها هدف حمله خشونت‌آمیز و فحاشی قرار گرفتند.
+39
رأی دهید
-120

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  هیس ساکت باشید حتی آسوده بخوابید شهر در امن و امان است 😡🤕😢
  7
  105
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  این همه درگیرى بخاطر یزیدی بود؟مامله اسب حضرت عباس تو قبر ابرم یزیدی.
  3
  47
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  این نه سفارت نه کنسولگری ایرانه بلکه مراسم تعزیه است که چند تا پناهنده اند که سعی در ایجاد ناآرامی و مزاحمت فقط بخاطر کیس پناهندگی شون که این سیاه بازی ها دیگه نزد حتی اروپایی ها خریداری نداره. خودتون را واسه رواندا آماده کنید و طعم آفریقا را مستقیم بچشید . خاک تو سرتون آبروی ایران و ایرانی را بردید
  213
  44
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  ....چه ارتباطی با شقیقه دارد ؟!؟ یک عده قاتل و مفتخور و دزد که هوادار و مزدور نظام هستند ، بخاطر مرگ یک قاتل حرفه ای نظام اسلامی عزاداری کردنند و یکعده دیگر که مخالف این دزدان بودنند مجالس شان را بهم زدنند ، دزدها و قاتل ها مخالفین خودشان را زدنند . همه این اتفاق در کشور دیگر که موافق دزدان و قاتلان اسلامی هستند اتفاق افتاده است .
  33
  145
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Sam1977 - دمشق، سوریه

  دستتون درد نکنه، دست مریزاد، اگر برعکس میشد و این آواره ها کتک میزدند تیتر اخبار میشد آزادیخواهان ، دمتون گرم خسته نباشید، دلتون نسوزد اینها .... اروپا هستند
  68
  26
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  دیارکو - قره تپه، آذربایجان
  تو که حـ... نیستی ولی تو اون قره تپه ای که زندگی میکنی باید تا فرق سر حـ... ها را با .... سگ پر کنند.
  5
  48
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  این چه اپوزیسیون درب و داغانی است که نمی‌تواند یک تظاهرات را سازماندهی کند.بعد میخواهید مملکت از آخوند بگیرید؟؟ سازماندهی کنید که اگر این جانوران اسلامی بیرون آمدند مثل سگ کتکشان بزنید.تمام افتخار این حیوانات اسلامی کتک زدن دیگران است .این جانوران اسلامی فقط کتک بخورند ژوزه میکشند و دست از,آزار انسانها دست برمیدارند.خاک بر سرتان اپوزیسیون که فقط بلدین فحش بدین
  6
  48
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  صدای خسته - بروج، بلژیک

  انگلیس نگو. بگو حیاط خلوت جمهوری اسلامی آخوندی. آقا من یک پیشنهاد دارم برای انگلیسی‌ها. پیشنهادم اینه بجای اینکه دولت خارجی ها و بعضا پناهنده هارو تبعید کنه به جزایر رواندا .خودشون برن اونجا چون در اقلیت هستند و کشور انگلیس رو تخلیه کنند برای مسلمانان .
  5
  55
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  یادتان می‌‌یاد یک انگولک به هالو انجام دادند .امثال پیرزن و راستگو‌ها چه سلیطه بازی این جا در آورند ؟حالا یکی‌ پیداش نیست. اون یکی‌ هم که اسمش راستگو است. کاری به اوباشان شیخ علی‌ ندارد ایراد به اپزیسیون بی‌ عرضه دارد که چرا حمام خون راه نمی‌‌اندازند؟ زمانی که می‌‌گویم این‌ها حتا ۵۷ اتی هم نیستند بلکه ...... حوزه که به اسم ۵۷ اتی مثل ملخ این سایت را اشغال کرده بعضی‌‌ها اعتراض. راست افراطی. ترامپیست‌ها ایرانی‌. خوب ....اتریش را ترک کن برو در سفارت زمانی که لگد سگان هار ولایت را به کمر اساس کردی. بعد بگو اپزیسیون بی‌ عرضه...... خودتی . طلبه پرنده حوزه.
  7
  23
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شایعه - سیدنی، استرالیا

  من فکر نمی‌کنم تا این چند ماه پیش ،هیچ دیدگاهی نسبت به نژاد پرستی نداشتم،اصلا نمیفهمیدم چرا باید بین دو انسان بخاطر نژادشان فاصله باشه،تا به مرور و با تجربیات تلخ،بهش رسیدم که فرقی بین عرب و اسرائیلی و انگلیسی وجود نداره،هیچ کدوم چشم دیدن ایرانی و فرهنگشون ندارند،بدون تایید اسرائیل و انگلیس آخوندها نمیوممدند سر کار،عرب میخواد مال عراق باشه میخواد مال عربستان،چشم دیدن ایرانی ندارند،این ها هم تخم همون ها هستند،یه عالمه مسلمون تو آسیا هست ،تو اندونزی هست ،در کمال آرامش زندگیشونو دارن می‌کنند، آیا تخم عربند ) نه عرب زبان ایران( که جز وحشی‌گری و غارت هیچی نمیفهمند،روزی که اینو فهمیدیم که هیچ کس جز خودمونو نداریم ،و خودمون باید هوای خودمونو داشته باشیم ،زندگیمون درست نمیشه
  4
  26
  شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.