نیروهای امنیتی به احمد علم الهدی اجازه برگزاری درس خارج فقه را ندادند

ایران وایر: بنا بر اطلاع ایران وایر، دیروز دوم خرداد، نیروهای امنیتی اجازه برگزاری جلسه درس خارج فقه برای احمد علم‌الهدی، پدر همسر ابراهیم رئیسی و امام جمعه مشهد را نداده‌اند.

بر اساس اطلاعاتی که به دست ایران وایر رسیده، نهادهای امنیتی به علم‌الهدی گفته‌اند که باید دلیل لغو کلاس خارج فقه، «وخامت حال» او عنوان شود.

به گفته یک منبع مطلع، نهادهای امنیتی خانواده رئیسی را در چند مورد نیز وادار به سکوت کرده‌اند.

مقامات جمهوری اسلامی از همان روز نخست وقوع سانحه سقوط بالگرد حامل رییس دولت و همراهانش سعی در مدیریت خبر داشتند و اطلاعات مرتبط با این حادثه کاملا مبهم در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت و همچنان هم در ابهام درباره آن صحبت می‌شود.

عدم حضور روسای جمهور سابق در مراسم تشییع رئیسی، شایعات از دیده نشدن رادان، فرمانده پلیس در مراسم و روایت‌های متناقض مقامات جمهوری اسلامی سبب گسترش انتقادات و درخواست برای پاسخ شفاف در مورد حادثه سقوط بالگرد ابراهیم رئیسی شده است.
+136
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ای جانم ، تشت خوشبختی الم الاغ ، برگشت و رو عمامه اش خراب شد !! از قرار حذف بعدی این بوفالوی جا**ه ! مگر اینکه شانس بیاره و حصر خانگیش کنند !! فعلاً که مافیاهای رژیم افتادن بجون هم و بدنبال حذف همدیگن !!
  3
  132
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران

  بنظر یک کودتای کنترل شده توسط خامنه ای صورت گرفته ، و کلفت و نوکرهای قبلی(مزدوران قبلی) تعویض شده است . دیکتاتور ها برای بقای خودشان هر کاری میکنند .
  11
  119
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اینم تاریخ مصرفش تموم شد و بزودی به شکل کتلت از رده خارجش میکنند. بدبختها اینقدر دزدیدند ولی وقت نمیکنند لذتش را ببرند. دیگه جرات نمیکنند از خونه بیاند بیرون
  3
  110
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا

  دیکتاتوری خامنه‌ای عراقی جاسوس روسیه شامل همه می شود باید الاغ خم باشی تا کارت نداشته باشد و همان کاه در آخور را که برات ریخته بخوری در مورد مزدوران استخوان خور اطاعت باید محض باشد وگرنه در نماز جمعه بعد از یک شب بودن در وزارت اطلاعات سکته می کنی چطوری جمیله و علم اخاذی پیه خامنه‌ای به تنتان سابید پس ساکت باشید و هر چه پول از حرم خلیفه رضا در می آید را تحویل خامنه‌ای آدم کش بدهید از اول نیز شما و بقیه مزدوران یک مشت سگ درگاه خامنه‌ای هستید دست از پا خطا کنید گردنتان را خواهد زد تا حالا مرگ برای همسایه بود اما درس از مردم پسر خمینی و رفسنجانی و سلیمانی و بقیه قاتل های مقتول شده بدست وزارت اطلاعات نگرفتید بزودی خامنه‌ای برای اخبار سازی نوکر آن دیگر را گردن خواهد زد
  3
  80
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  حالا حالا ها زود هست تا به حال و روحیات و اخلاقیات صدر اسلام آشنا بشویم، اینها خود نمونه آشکار و بارزی هستند از روحیات و منش آن بزرگواران، فقط حیف که دوربین و اینترنت در آن زمان وجود نداشته تا ما با حقایق بیشتری آشنا شویم تا بهتر پی ببریم به دین مزخرف اسلام
  12
  83
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۴:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش

  همیشه در تاریخ همین بوده که گرگها همدیگر را می درند.کاش بعد از سرنگونی رژیم آخوندی و بعد از مجازات همه دست اندرکاران این جانیان اسلامی به آزادی و دمکراسی و حقوق برابر همه ایرانیان برسیم و مقهور موج سواران و هوچی ها و ادم‌پرستان و چماقداران و ‍بخصوص مسلمانان وحشی اینبار مدرن نشویم.تمامی این ارازل اعم از سران و تهان رژیم آخوندها باید به مجازات برسند حتی اگر به واشنگتن گریخته باشند.
  5
  80
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  آرش ایران نژاد - تبریز، ایران
  مثل میدادن چی نی شد که با این اب و تاب داریم خبرشو دنبال میکنیم عجبا
  13
  5
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  بهرام که همیشه گور می‌‌گرفتی. دیدی چگونه گور تو را گرفت؟ چقدر این مردم را عذاب داد. در دنیا حیوانات Infantizid وجود داد. Infan= بچه : Zid= کشتن البته در دنیا حیوانات طبعیی است.تکامل دیگر. کمبود.در اثر خشگسالی. کم آبی‌.نابودی محل زندگی‌ توسط انسان‌ها و غیره. ولی در قشری که خود را انسان می‌‌نامد .باید یک کلمه جدید پیدا کرد Mola-ZID .شکست ما ایرانی‌‌ها نداشتن پاسخ برای فاجعه ۵۷ نیست. بلکه خود پرسش .چرا؟ اگر بغل پیانو بنشینیم یک دکمه را تصادفی فشار دهیم نت اول اشتباه نیست. نت‌ها بعدی فاجعه هستند. سال ۵۷ یک دکمه پیانو را فشار دادیم ۴۵ سال است که داریم نت اشتباه می‌‌زنیم. ۴۵ سال است که گوش ما از این ملودی وحشتناک پاره شده. هنوز فکر می‌‌کنم داریم به خوبی‌ موتزارت می‌‌زنیم.هنوز در سایت قشری داریم که از ۵۷ دفاع می‌‌کند.هنوز مدافع ۵۷ است. هنوز موزیکی می‌‌زنند که عامل نگون بخت شدن یک جامعه شد .ما ایران را در ۵۷ به این قشر باختیم و آنها هم که می‌‌دانستند سکوت کردند.
  3
  35
  جمعه ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.