جلادها هم می‌میرند؛ زندگی و مرگ قصاب تهران که توسط خامنه‌ای انتخاب شد نه مردم

ابراهیم رئیسی، سه سال پیش، در انتخاباتی مهندسی‌شده رئیس دولت سیزدهم شد. او به دلیل نقشی که در اعدام هزاران زندانی سیاسی در دهه ۶۰ داشت، به جنایت علیه بشریت متهم شده بود. او چگونه وارد حاکمیت شد و چگونه از طناب دار، برای خود نردبان قدرت ساخت؟
+101
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  قاسم سلیمانی بدلیل داشتن دیابت و بسیاری از مشکلات جسمی و روحی بهترین عنصر بود برای یک نقشه به قول خودشان پیچیده برای ایجاد یک توتم شهید بازی مثل حسین ابن علی و رفقای بزهکارش. قتل این سیفون نکشیده نیز اگر درست باشد که شک زیادی در آن هست، انسان را به یاد قتل‌های درون سازمانی مجاهدین، شاهان عثمانی و غیره می‌اندازد. حال خدا داند که چه کک های به تنبان کاسه لیسان حرم آغا افتاده که نفرات بعدی کدامین خواهند بود. ما پیروزیم چه با و چه بدون قشر خاک بر سری ..
  4
  52
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Lovegod - لندن، انگلستان

  آرزو میکنم خامنه‌ای و مزدورانش درس عبرت بگیرن و دست بردارند از ظلم و شکنجه و تجاوز و قتل و دزدی و اختلاس و اعدام و....هرچند که این حرفها بی‌فایده است و مثل یاسین خواندن در گوش ....می‌ماند
  3
  50
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  شعری از هالو در مورد مرگ این جلاد است که ای کاش شما در این سایت می گذاشتید یا می توانید در یوتیوب ببینید.
  1
  20
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بعضی میگویند چرا در مرگ رئیسی مردم شادی می کنند!؟ عجب استدلال عجیبی!؟ درمرگ اهریمن شادی نکنید! در مرگ زشتی شادی نکنید؟ لاجرم در مرگ هیتلر و استالین شادی نکنید! هموطن!؟ کدام هموطن!؟ این ها عصاره ی وحوش مسلمان در 1400 سال قبل از عربستان هستند. ممکن است بفرمائید غیر از تکلم کدام چیز این وحوش ایرانی است تا متفقا اشک تمساح بریزیم؟ البته بگویم ایشان را کسانی سر به نیست کردند که نمی خواستند رئیس مجلس خبرگان بشود و به میزان بالا بالگرد ایشان را مجتبی ساقط کرده است
  2
  11
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  golden remix - استکهلم، سوئد
  دو تا پست امروز این سایت به خوبی نشان دهنده اوضاع شلم شوربای تحلیل سیاست های ایران را نشان میدهد این جا به درستی میگوید رهبر رئیسی را انتخاب کرد نه مردم در روزنامه کاملیا انتخابی فرد میگوید رئیس جمهور انتخاب شده توسط رهبر را کشتنش تا مجتبی پسر رهبربی رقیت جانشین پدرش بشه. چرا رئیس جمهور کردنش که بعد بخواهند بکشندش .خدا به داد ایران برسه . بعد از خود می پرسید چطور آخوند روضه خوان در عصر تکنولوژی نزدیک نیم قرن هست دارد بر ایران حکومت میکند.
  2
  12
  ‌سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.